Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

От: Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

Добър ден,

имам някакъв проблем с AdSense, който не знам от какво се породи. Сложих си рекламите, минаха няколко дни, празните полета изчезнаха, появиха се реклами и след известно време започнаха да прииждат приходи от кликовете. До тук добре.., но забелязах, че от преди няколко дни в полето "Досега днес" се отчитат дневните приходи, в полето за кликове отчита тези за деня, но в "Последният месец" и "Неизплатени приходи" сумата не се промяна. От какво може да е това, след като не съм сменял никакви настройки.
В настройките за блокиране на сайтове няма такива зададени и съм разрешил на всички сайтове да показва реклами асоциирани с моя профил.
И на последно място изчаках няколко дни, защото предполагам системата не се обновява толкова често, но пак промяна няма.
Желаяти успех аз също се уча
 
Здравейте колеги, имам въпрос относно AdSense. Има ли някаква възможност да предлагам рекламите на Adsense в социалните мрежи? Вмомента рекламирам на сайта ми и съм сложил код, но има ли възможност да е само линк който да копирам и сложа във фейсбук/туитър и т.н. и по този начин да се рекламират и съответно трупат средства в баланса ми?
Благодаря предварително за отговорите!
 
Здравейте колеги, имам въпрос относно AdSense. Има ли някаква възможност да предлагам рекламите на Adsense в социалните мрежи? Вмомента рекламирам на сайта ми и съм сложил код, но има ли възможност да е само линк който да копирам и сложа във фейсбук/туитър и т.н. и по този начин да се рекламират и съответно трупат средства в баланса ми?
Благодаря предварително за отговорите!

За жалост не, трябва да ги вкараш в твоя "собственост". ( Или да хакнеш социалната мрежа )
 
Здравейте колеги, имам въпрос относно AdSense. Има ли някаква възможност да предлагам рекламите на Adsense в социалните мрежи? Вмомента рекламирам на сайта ми и съм сложил код, но има ли възможност да е само линк който да копирам и сложа във фейсбук/туитър и т.н. и по този начин да се рекламират и съответно трупат средства в баланса ми?
Благодаря предварително за отговорите!
Друго си е да питаш една и съща простотия в няколко теми, вместо да прочетеш малко.
 
Друго си е да питаш една и съща простотия в няколко теми, вместо да прочетеш малко.
Друго си е да тръгнеш да се чепкаш. Селяндур!
Търсих- ненамерих и попитах, незнам къде ще ми отговорят.
 
За жалост не, трябва да ги вкараш в твоя "собственост". ( Или да хакнеш социалната мрежа )
Блаходаря за отговора! Хубав ден!
 
Друго си е да тръгнеш да се чепкаш. Селяндур!
Търсих- ненамерих и попитах, незнам къде ще ми отговорят.
Ок гражданино ...
 
Поредния ...
...който няма да си купи от теб банер/линк/публикация или просто място.
Даже и нечепкана вълна, дори да е от автохтонна тракийска овца.
 
...който няма да си купи от теб банер/линк/публикация или просто място.
Даже и нечепкана вълна, дори да е от автохтонна тракийска овца.
Изключително ще съм доволен да не работя с подобни кухороги "предприемачи"!
Тук влизам, за да питам и да се обогатявам с информация, а не да се карам с потребителите. Лошото е, че има лаладжии като теб и горния драскач.
Нямам достатъчно време да чета подробно всички теми които сте писали, защото се занимавам с доста работа, разнични оттова да стоя пред компютъра денонощно и да чакам някой като мен да се заяда с него.
Аз имам с кой да работя, основният ми бизнес не е това, гладен няма да остана ... но виж ти поработи върху това как и къде се намесваш и какво говориш и въобще как говориш.
Хубава вечер!
 
Нямам достатъчно време да чета подробно всички теми които сте писали, защото се занимавам с доста работа, разнични оттова да стоя пред компютъра денонощно и да чакам някой като мен да се заяда с него.
Аз имам с кой да работя, основният ми бизнес не е това, гладен няма да остана ... но виж ти поработи върху това как и къде се намесваш и какво говориш и въобще как говориш.
Значи льольовците са длъжни да ти сдъвчат елементарни неща, които може да разбереш за 2 минути, защото ти си супер заетия мега-бизнесмен? Е нещо си в грешка.
Отделно демонстрираш манталитет на селски бек и липса на елементарна форумна култура.
 
Значи льольовците са длъжни да ти сдъвчат елементарни неща, които може да разбереш за 2 минути, защото ти си супер заетия мега-бизнесмен? Е нещо си в грешка.
Отделно демонстрираш манталитет на селски бек и липса на елементарна форумна култура.
Не желая да продължавам да занимавам хората. Явно ти гърмиш от внимание и простотия. Нито съм се обърнал към теб-мега заетия компютърен спец, но ти естествено да демонстрираш селския си манталитет реши да дадеш тон на просташки разговор. Попитах, явно не съм намерил. Казах, че съм търсил. Аз още колко да ти го дъвча бе, заядливец?
А аз колко съм бизнесмен, ела и прецени ... аз съм доволен от себе си, създал съм работа за 13 човека, плащам им! Искам и в тази област да пробвам, но ако всеки зад монитора е толкова прям колкото теб, ще трябва да имам голям късмет.
Хубав ден!
 
Както е известно хомофобията е признак за латентен хомосексуализъм. Аналогично следва, да се видиш със специалист, който да ти помогне относно комплекса на селяка :D
А мен и хиляда пъти да ме наречеш селяндур ми е все тая.
 
Това съм го срещал поне 20 пъти във Форума, разнообрази. Елементарен си!
Хубав ден
 
Здравейте, мисля че темата е много подходяща за въпроса ми и за наблюдения спрямо останалите потребители използващи адсенс.
Днес забелязах, че на 2 мои сайта в 90% от случаите не се показват реклами на нито една от позициите с поставен банер. На какво може да се дължи това? Има ли значение размера на банер и т.н?
Известно време не бях ползвал адсенс (5-6 месеца) и съм изтървал явно доста от новите промени, може би липсата на показващи реклами се дължи и на това, моля за идеи и мнения. Поздрави!
 
Здравейте,
Имам конкретен въпрос към всички - Има ли google adsense support или за всички въпроси се търси отговор в google community-то от обикновени потребители като нас ?
 

Горе