Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

Ми то като махнеш в хедър, или над текст и идва долу горе същото. Рпм става 20 цента :D

Е така е ама заместваш с нещо друго, където не отчитат невалидни кликове :)
 
Най-добре, заместваш Гошко с твои реклами и да го духа! То без това значително му намаляха клиентите последните 2 години, да понамалеят още няколко хиляди, да им дръннат още 2 милярда акт че лъжат с тия невалидни кликове и готово!
 
Над 50% ми одържаха за невалиден трафик! Отдавна не беше така, сега почнаха да се гаврят, то не стига че плащат по 4-5 цента на клик.

Ако намерите лек за това, споделете го в темата.
 
Над 50% ми одържаха за невалиден трафик! Отдавна не беше така, сега почнаха да се гаврят, то не стига че плащат по 4-5 цента на клик.

Ако намерите лек за това, споделете го в темата.
На предната страница са го написали.
 
Днес Гугъл пак ме изненада! За 4 клика 2 евроцента! Скоро ще ни карат да си плащаме, че сме сложили техни реклами!
 
Тия от Гугъл напоследък започнаха да ме вземат за мезе. Преди два месеца имах CTR около 2%, CPC около 5 цента и CPM около едно евро. Този месец CTR рядко минава 0.5%, CPC варира между 1 и 2 цента, а CPM варира между 6 и 12 цента... При вас наблюдават ли се такива трагични доходи?
 
Тия от Гугъл напоследък започнаха да ме вземат за мезе. Преди два месеца имах CTR около 2%, CPC около 5 цента и CPM около едно евро. Този месец CTR рядко минава 0.5%, CPC варира между 1 и 2 цента, а CPM варира между 6 и 12 цента... При вас наблюдават ли се такива трагични доходи?

Слагай от новите рекламни кодове и самата реклама да е в публикацията. Направени са специално за мобилни устройства, а вече всеки цъка от телефона :)
 
Като цъкнеш нов рекламен код имаш 2 нови опции - Реклама в емисии и Реклама в статии. Избираш реклама в статии и не променяш нищо, те са адаптивни и ги изкарва според устройството.
 
Тия реклами в статии, изобщо не се появяват на мобилни устройства. Иначе на настолния си излизат почти същтите, като адаптивните рекламни елементи.
 
Появяват се, даже понякога ги изкарва и на цял екран като попъп. От какъв браузър влизаш, ако е стандартния на телефона може да не ти ги показва. Ползвай Хром за най-сигурно.
 
Пробвах и с Хром, но пак нямаше реклами. Изчаках два часа и ги махнах. Иначе, на настолния си излизаха рекламите. Работата е там, че изведнъж се срина CTR и CPC. Не мисля, че проблема е във вида рекламни елементи...
 
Приходите ми от адсенс намаляха драстично, кликовете ми се увеличават, посетителите също, а приходите - намаляват !
Имате ли и Вие същият проблем или нещо става с моят акаунт?
 
Моите направо се сринаха, намаляха поне 4 пъти за последния месец... Средния ми CPC e 0.02 Евро, а средния ми CTR е 0.5%. Това е с 4 адаптивни рекламни елемента, разположени още в началото на страницата...
 
Колеги и аз от скоро се върнах в бизнеса, но нещата не са добре.
Преди се занимах с ADSense
За един месец имам CPC ми е 6 цента това нормално ли е ?
Едно време си спомням 15 цента и повече дори средно за месец ?
 
При мен е от 3 до 4 цента, в много редки случаи 5 цента, даже правя банкет тогава :D
 
По колко рекламни позиции използвате на страница и какви?
Аз мобилните, че всеки ръчка из тилифоните
 

Горе