Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

Експеримента ти не е точен. Има си правила, изискване и когато ги покриеш, даже и със 100% копирано съдържание ще те одобрят. Ако не покриеш правилата, даже и 100% уникално съдържание да имаш - няма да те отразят.
Колега, какви са тези правила, които трябва да бъдат покрити?
 
Колега, какви са тези правила, които трябва да бъдат покрити?

Пише ги в общите условия на Адсенс, прочети ги.
 
Гугата съвсем не са тъпи, напротив, но са некоректни. Интересува ги само собственият им трафик. Кво ги бърка че ще е бъкано с копирани статии, напротив устройва ги и то яко.
 
Колко би трябвало (теоретично), да плащат за американски кликове от социалките, и влияе ли, ако потребителите са по-възрастни?

Интересен въпрос, не знам, но един клик от Англия е около 90 цента
 
Интересен въпрос, не знам, но един клик от Англия е около 90 цента
Може да не е по въпроса точно нз, но ако идеята е да хоствате сайт от някъде другаде, примерно сайт на български да го хоствате от Англия, с идеята за много повече пари от кликове бързо ще ви хванат и ще ви баннат. Поне така знам от познат който го е опитвал.
 
Знам че експеримента е много условен. Но и тяхните правила и отговорит също са странни. Едно от правилата е за уникално съдържание, което е нарушено в експеримента. Ще търся алтернатива и постепенно ще се преориентирам от адсенсе като канал за монетизация.
Поздрави
 
При кандидатстване се иска домейна да е чист, да не е с лоша история и първоначално да няма нецензурно съдържание, и други рекламни мрежи (най-вече изкачащи). След одобрение слагате 1-2 реклами за седмица и после може смело да го нацвъкате :D

ПС: Някой ползва ли DoubleClick for Publishers, че ми се струва много сложно, но пък е добре, защото се конкурират рекламните мрежи и изкарва най-добре платените реклами?
 
няма значение трафика от къде е, важно е нишата, страната и т.н.

клик от САЩ - 2 долара
Англия - 1 евро
Словакия - 1.20 евро

това са ми статистики, но има и над 10 евро за клик, да не кажа и повече
 
Имам роднина, с който живеем на един и същ адрес. Той иска да си направи Адсенс акаунт, аз имам такъв.Ползваме Интернет от един и същи доставчик. Как Гугъл ще възприеме фактът, че има нова заявка за акаунт от съществуващ вече на този адрес, но от човек с друга самоличност? Как да постъпим аз и моят роднина, така че да нямаме проблем с Гугъл адсенс?
 
единия от двамата ще изгори
 
Да си го направи от друго ИП, после няма проблем да се логвате в различните акаунти от едно и също ИП.
 
Как да постъпи той, така че и той да има акаунт, какви са възможностите, да се регистрира на друго място ли?
 
Привет, колеги! Днес сутринта влизам и имах приходи от адсенсе, сега влизам и приходите са си същите.. Отварям сайта и кво да видя рекламите седят празни, някой има ли идея от какво може да е това? Нямам известия, че сайта или акаунта са блокирани? Седят просто празни карета?
 
Привет, колеги! Днес сутринта влизам и имах приходи от адсенсе, сега влизам и приходите са си същите.. Отварям сайта и кво да видя рекламите седят празни, някой има ли идея от какво може да е това? Нямам известия, че сайта или акаунта са блокирани? Седят просто празни карета?
п.с това нещо е в няколко различни сайта, на различни акаунти!?
 
Привет, колеги! Днес сутринта влизам и имах приходи от адсенсе, сега влизам и приходите са си същите.. Отварям сайта и кво да видя рекламите седят празни, някой има ли идея от какво може да е това? Нямам известия, че сайта или акаунта са блокирани? Седят просто празни карета?
Много позната практика на Гошко, просто не си му симпатичен, нямаш крадени текстове и си вършиш перфектно работата, това е. 3 познати сайта, които само крадат текстове, се засипаха с пари! Без нито един оригинален текст. Без нито един! Прави си сметката кого толерира гошко
 
Не знам кога ще разберете, че съдържанието от много време няма абсолютно никакви значение. Навсякъде се гледат социалните сигнали... Иначе за липсата на реклами пробвай през друго ИП или задай в адсенс при липса на реклами да изкарва нещо друго, освен бяло поле.
 
Привет, колеги! Днес сутринта влизам и имах приходи от адсенсе, сега влизам и приходите са си същите.. Отварям сайта и кво да видя рекламите седят празни, някой има ли идея от какво може да е това? Нямам известия, че сайта или акаунта са блокирани? Седят просто празни карета?
И при мен беше така, после се оправи.
п.с Сайта ми е със същата тематика като твоя.
 

Горе