Google adsense или Easy Trader е по-подходящо за блог на английски?

lakshmi

New Member
Здравейте!

Колебая се дали да сложа Google adsense или Easy Trader на блог изцяло на английски език. Ще съм ви много благодарна, ако ми изредите предимства и недостатъци, както и да споделите собствен опит.

Поздрави :)
 
От: Google adsense или Easy Trader е по-подходящо за блог на английски?

Изитрейдър за англо-блог? Нещо се обърках. Да не би тази платформа да е и за чуждия пазар? Или, нещо съм изпуснал.

Аз лично бих пробвал с едната, а после с другата. От която е по-добре, оставяш нея. :)
 
От: Google adsense или Easy Trader е по-подходящо за блог на английски?

EasyTrader дори би трябвало да отрежат англо-блога, но при положение, че от няколко дни гледам техни реклами в секцията "+18" на Арена, нищо не би ме учудило.
 
От: От: Google adsense или Easy Trader е по-подходящо за блог на английски?

EasyTrader дори би трябвало да отрежат англо-блога, но при положение, че от няколко дни гледам техни реклами в секцията "+18" на Арена, нищо не би ме учудило.

Те така се продава реклама. ТАРГЕТИРАНА...Хахахаххаах. Само ми е чудно какво ще прави един англоговорящ на бг сайт. НО не е изключено и рекламодателя сам да си е задал и на чужденци. Но като цяло не е редно, което може и да отговори на въпроса на автора.
 
От: Google adsense или Easy Trader е по-подходящо за блог на английски?

Благодаря за отговорите.
Като цяло винаги проучвам преди да питам, този път не го направих и може би въпросът ми е малко неадекватен, за което се извинявам :)
 

Горе