google adsense на много сайтове

petrov321

Well-Known Member
здравейте,
да кажем имам 10 сайта/блога на една и съща тематика
ако сложа google adsense на всичките и се случи така, че едини и същи хора кликат в няколко сайта, дали ще имам проблем ?
 
От: google adsense на много сайтове

Въпросът е зададен така, че аз го разбирам по следния начин - "Ако накарам моите приятели, да цъкат по рекламите ми в различни мои блогове, дали гугъл ще ме хване?" :) Да, ще изгориш ако си намислил да правиш такива шмекерии, всички рано или късно горят и после псуват, че Адсенса не ставал за нищо и тем подобни мъдри словоизлияния.

Вероятността някой да ти цъкне на няколко сайта от ТВОИТЕ блогове СЛУЧАЙНО, ми звучи като научна фантастика :) Да, не е невъзможно, но за мен вероятността е пренебрежимо малка ...
 
От: google adsense на много сайтове

Въпросът е зададен така, че аз го разбирам по следния начин - "Ако накарам моите приятели, да цъкат по рекламите ми в различни мои блогове, дали гугъл ще ме хване?" :) Да, ще изгориш ако си намислил да правиш такива шмекерии, всички рано или късно горят и после псуват, че Адсенса не ставал за нищо и тем подобни мъдри словоизлияния.

Съвсем на ясно съм с това. Не искам да си губя времето с това и то с голям риск да иде всичко на вятъра!
Или с една дума - не, това не ми е идеята!

Вероятността някой да ти цъкне на няколко сайта от ТВОИТЕ блогове СЛУЧАЙНО, ми звучи като научна фантастика :) Да, не е невъзможно, но за мен вероятността е пренебрежимо малка ...

имам няколко сайта на една и съща тематика и съм заел няколко позиции на първа страница
има още няколо върху които работя в момента
не съм слагал до сега реклама във тях и не намирам нищо невъзможно някой да влезе във два от тях и да кликне върху рекламите....
 
От: google adsense на много сайтове

Ти нямаш спирка.. преди колко месеца ми се сърди като ти казах че като видя твоя тема и съм сигурен че ще се забавлявам...
Ебати въпросите задаваш, все едно пишеш на слави :)
Някакви.. чак се чудя на глупав ли се правиш или наистина си толкова...
да си на 13-14 да те разбера, на колко си всъщност?
 
От: google adsense на много сайтове

Не бих питал за нещо на което му знам отговора.

Казваш, че съм глупав за това че питам дали ще се осъмнят че в няколко различни сайта има (евентуално) кликове от едни и същи потребители...

незнам как ми звучат въпросите четени от хора които разбират...
 
От: google adsense на много сайтове

Ама как може да питаш подобно нещо?
повече от хората тук имат
по няколко сайта и за тях ползват един адсенс, като
ПРЕДЕЛНО ЯСНО Е ЧЕ САЙТОВЕТЕ ИМ СЕ ЛИНКВАТ И РЕКЛАМИРАТ ПОМЕЖДУ СИ
а това означава че и потребителите им се въртят и кликат.

Ако не е всеки ден да има редовни кликове от един и същи- нарочни един вид никой няма да ти направи проблем.
 
От: google adsense на много сайтове

Питам за всеки случай.
Много време и пари (особено за купуване на линкове и статии ) инвестирах и не искам всичко да отиде на вятъра.

Ао въпроса ми ти се струва толкова глупав..съжалявам за което.
Сигурен съм, че има и хора които не мислят така.
 

Горе