Google Adsense работи на български сайтове

ilianskim

New Member
Това е неофициално , но имам вече потвърждение от над 10 сайта на български които показват адсенс и то безотказно , при мен са руски и български реклами . Явно е съвсем скоро официалното пускане .Амин

Tsanko

Member
Ще стане. Вече доста често срещам български реклами, което означава че за такива реклами им трябват и български саитове :)

ZzZaPyr

Member
Аз също забелязах български адсенс на няколко места в мрежата , айде дано е скоро официалното пускане :)

DEATH

Member
Ivailo каза:
И аз видях само че нещо много ни бъркат с руснаците сякаш :?

така е и аз ей ся забелязах в 1 сайт, руски и български реклами.

crashbg

New Member
Бъркането на българите с руснаците е може би заради сходство в езика. Не знам какво определя какъв ти е езика на сайта за да се показват рекламите на твоя език, но определено винаги ще има объркване на Български и Руски език при Google. Вчера попаднах на Руски сайт с реклами от Google на Български сайтове :wink:

Ivailo

Member
а аз днеска вече където и да щракна в Бг сайт гледам гоогле адсенсе.Вчера влизах в същите сайтове нямаше сякаш са се наговорили :)

DEATH

Member
Ivailo каза:
а аз днеска вече където и да щракна в Бг сайт гледам гоогле адсенсе.Вчера влизах в същите сайтове нямаше сякаш са се наговорили :)

AdSence за България беше чакан от много webmasters.

DEATH

Member
ilianskim каза:
Ние както и руснаците ползваме един и същ кодинг и гугъл затова ни бърка :)

но в търсачката не ни бърка с руснаците, както yahoo прави.

Митака

New Member
Първо забелязах AdSense на български, когато вчера попаднах случайно на форумите на Bol.bg от някаква препратка :)

Оттогава сложих рекламата и на моите сайтове, функционира прекрасно. Но като че ли не сме чули нищо официално от Google все още.

wowfan

New Member
Промяна на google търсачката

Здравейте момчета,
имам един въпрос към по - опитните :oops:
Качих си търсачката на Адсенс на сайта, обаче промених частта дето избираш да търси в твоя сайт (вместо домеина съм написал името на сайта). Въпросът е дали от ГУГЪЛ ще ми правят проблеми за това. Моля Ви погледнете и дайте мнение
http://www.obiavibg.net

Благодаря предварително, а и някоя и друга препоръко по дизайна ще ми дойде добре

Горе