Google Adsense работи на български сайтове

ilianskim

New Member
Това е неофициално , но имам вече потвърждение от над 10 сайта на български които показват адсенс и то безотказно , при мен са руски и български реклами . Явно е съвсем скоро официалното пускане .Амин
 
Ще стане. Вече доста често срещам български реклами, което означава че за такива реклами им трябват и български саитове :)
 
Аз също забелязах български адсенс на няколко места в мрежата , айде дано е скоро официалното пускане :)
 
Ivailo каза:
И аз видях само че нещо много ни бъркат с руснаците сякаш :?

така е и аз ей ся забелязах в 1 сайт, руски и български реклами.
 
Бъркането на българите с руснаците е може би заради сходство в езика. Не знам какво определя какъв ти е езика на сайта за да се показват рекламите на твоя език, но определено винаги ще има объркване на Български и Руски език при Google. Вчера попаднах на Руски сайт с реклами от Google на Български сайтове :wink:
 
а аз днеска вече където и да щракна в Бг сайт гледам гоогле адсенсе.Вчера влизах в същите сайтове нямаше сякаш са се наговорили :)
 
Ivailo каза:
а аз днеска вече където и да щракна в Бг сайт гледам гоогле адсенсе.Вчера влизах в същите сайтове нямаше сякаш са се наговорили :)

AdSence за България беше чакан от много webmasters.
 
ilianskim каза:
Ние както и руснаците ползваме един и същ кодинг и гугъл затова ни бърка :)

но в търсачката не ни бърка с руснаците, както yahoo прави.
 
Първо забелязах AdSense на български, когато вчера попаднах случайно на форумите на Bol.bg от някаква препратка :)

Оттогава сложих рекламата и на моите сайтове, функционира прекрасно. Но като че ли не сме чули нищо официално от Google все още.
 
Промяна на google търсачката

Здравейте момчета,
имам един въпрос към по - опитните :oops:
Качих си търсачката на Адсенс на сайта, обаче промених частта дето избираш да търси в твоя сайт (вместо домеина съм написал името на сайта). Въпросът е дали от ГУГЪЛ ще ми правят проблеми за това. Моля Ви погледнете и дайте мнение
http://www.obiavibg.net

Благодаря предварително, а и някоя и друга препоръко по дизайна ще ми дойде добре
 

Горе