Google AdSense

elfish

New Member
Здравейте. Никъде не можах да намеря за гуугъл адсенс и затова отварям тази тема. Значи повечето от вас сигурно я знаят, но на тези които не знаят ще обясня. Примерно имате блог, сайт или форум тогава можете да изкарвате по някой лев като поставяте реклами в сайта си. Когато някой посетител щракне на реклама тогава вие получавате пари взависимост от съдържанието на сайта/блог/форум и от рекламата. На мен ми се е случвало да получа 0.10$ от реклама, но ми се е случвало и да спечеля 0.20$ от реклама. Единственото, което не трябва да правите е да не цъкате вие на рекламите си или да карате някой да ви цъка постоянно (може, но трябва да е с нереално ip и всеки ден когато цъка на рекламите ви трябва да си сменя ip-то). Рекламите изглеждат по този начин както в блога ми отдясната страна (блога ми е написан като сайт в профила ми). Ако имате въпроси питайте аз ще отговарям, но това наистина си струва - 2 евро за 3 дена направих при положение, че посетителите на сайта ми са много малко (2-3 човека). Струва си ако направите сайт, който да бъде посещаван от 100-200 човека на ден, нали? Това е от мен приятен и доходоносен ден на всички :p

P.S. - Извинявам се, че не погледнах в търсачката на форума за Адсенс - сега видях че има друга подобна тема и ако искат модераторите да ми изтрият темата
 
Последно редактирано:
От: Google AdSense

Яката работа, пич! :))

Всичко е ОК, обаче ми бяга математиката...
Правиш по 0.10 цента на клик, стигаш и до 0.20...
имаш 2-3 посетителя дневно..
е как правиш тия магии да стават 2-3 евра дневно?
 
От: Google AdSense

Яката работа, пич! :))

Всичко е ОК, обаче ми бяга математиката...
Правиш по 0.10 цента на клик, стигаш и до 0.20...
имаш 2-3 посетителя дневно..
е как правиш тия магии да стават 2-3 евра дневно?
Кара хората да му цъкат на рекламите
 
От: Google AdSense

1 посетител = 1 евро , мале леле Бил Гейтс ряпа да яде като си помисля че тук има хора с по няколко хиляди дневно !
 
От: Google AdSense

кафа от тарикатлъци,ами представи си че ти си рекламодател и някой ти го начуква така, или си мислиш че хората трева пасат.Запомни!!!!Гоогле мисли вместо теб и рано или късно ще ти го начука :)

Здравейте. Никъде не можах да намеря за гуугъл адсенс и затова отварям тази тема. Значи повечето от вас сигурно я знаят, но на тези които не знаят ще обясня. Примерно имате блог, сайт или форум тогава можете да изкарвате по някой лев като поставяте реклами в сайта си. Когато някой посетител щракне на реклама тогава вие получавате пари взависимост от съдържанието на сайта/блог/форум и от рекламата. На мен ми се е случвало да получа 0.10$ от реклама, но ми се е случвало и да спечеля 0.20$ от реклама. Единственото, което не трябва да правите е да не цъкате вие на рекламите си или да карате някой да ви цъка постоянно (може, но трябва да е с нереално ip и всеки ден когато цъка на рекламите ви трябва да си сменя ip-то). Рекламите изглеждат по този начин както в блога ми отдясната страна (блога ми е написан като сайт в профила ми). Ако имате въпроси питайте аз ще отговарям, но това наистина си струва - 2 евро за 3 дена направих при положение, че посетителите на сайта ми са много малко (2-3 човека). Струва си ако направите сайт, който да бъде посещаван от 100-200 човека на ден, нали? Това е от мен приятен и доходоносен ден на всички :p

P.S. - Извинявам се, че не погледнах в търсачката на форума за Адсенс - сега видях че има друга подобна тема и ако искат модераторите да ми изтрият темата
 
От: Google AdSense

Приключила съм с тях . Интересно ми е само някой получавал ли е пари от Адсенсе при закрит профил?
И изобщо как ще разбера ако решат някой ден да ми изплатят каквото имаше натрупано ?
 
Последно редактирано:
От: Google AdSense

Яката работа, пич! :))

Всичко е ОК, обаче ми бяга математиката...
Правиш по 0.10 цента на клик, стигаш и до 0.20...
имаш 2-3 посетителя дневно..
е как правиш тия магии да стават 2-3 евра дневно?


"Ако имате въпроси питайте аз ще отговарям, но това наистина си струва - 2 евро за 3 дена направих при положение, че посетителите на сайта ми са много малко (2-3 човека)".

2 евро за 3 дена, не по 2 евро на ден
 
От: Google AdSense

Ех, се ще се намери някой, който да реши че може да цака чичо Гошо :)
 
От: Google AdSense

1-вия ден - 0.15$
2-рия ден - 0.44$
3-тия ден - 0.85$
4-тия ден - 0.76$
 
От: От: Google AdSense

Приключила съм с тях . Интересно ми е само някой получавал ли е пари от Адсенсе при закрит профил?
И изобщо как ще разбера ако решат някой ден да ми изплатят каквото имаше натрупано ?

при закрит профил ти пишат, че връщат парите на рекламодателите и ти казвам чао и нищо друго :)
 
От: От: Google AdSense

при закрит профил ти пишат, че връщат парите на рекламодателите и ти казвам чао и нищо друго :)

Е то аз съм им казала чао :) На мен Adsense-noreply ето какво ми е написал :

Съобразно подадената от Вас заявка, закрихме профила Ви за постоянно.
Ще изплатим дължимото по закрития Ви профил до 90 дни съгласно графика за плащане, посочен в Общите условия на AdSense ( https://www.google.com/adsense/terms ).

Написано, колкото да има нещо написано и ме пращат пак да им чета общите условия ..
 
Последно редактирано:
От: От: Google AdSense

при закрит профил ти пишат, че връщат парите на рекламодателите и ти казвам чао и нищо друго :)
Това пък къде го видя!? о.О (Ти май говориш ако те ти закрият профила)
Ако човек сам си закрие профила и ако в него има повече от $10 долара, до 90 дни след месеца в който е закрит, трябва парите да бъдат изпратени. Предполагам че ще драснат имейл. Възможно е и направо да се прати чек.
 
  • Like
Реакции: adi
От: Google AdSense

Аз говоря ако те ти закрият профила :] за другото незнам
 
От: От: От: Google AdSense

crazybrat,
Явно е рано, като че ли на никого не са изпратили от закрити акаунти . Ако пратят пратят, ако не здраве да е. Ще изкараме други :)
Сега все още ги помня, но след време сигурно ще забравя колко точно пари бяха:)
 
Последно редактирано:
От: Google AdSense

че съм ги цакал..цакал съм ги и гугъл си е плащал като поп. но не по този начин на elfish .
начина по който аз го правех (това беше 2007 год) беше голяма играчка..само за да направя 2-3$ на ден
първо купувах "зомбирани проксита" (25$ по онова време). след това сканирах сайтовете за баклинкове..минавах през тях уж че потребителя е препратен оттам .стоя 30-50 секунди понякога и 1-2 минути на сайта и след това цъкам на някоя от рекламите..след това пак със "зомбирани проксита" минавах през баклинковете на сайта само за да направя импресии и стр да по малко от 10% ( в повечето слуаи беше по 7%)времето за всичко това беше към 20-30 мин..като го правех сутрин и вечер..саита на който го правех този номер с гугъл е в подписа ми..недвижими имоти .доста добри кликове се получавах понякога .от 0.75 цента до 1,02$ .естествено според зависи..сега този номер пак може да върви..но не го предлагам.
номера на elfish е обречен на бан веднага щом мине 100$ или по точно дойде време за плащане.
успех на всички които тръгнат по този път..преди си е заслужвало ..сега незнам.

Ех, се ще се намери някой, който да реши че може да цака чичо Гошо :)
 

Горе