Google AdWords Активирани Акаунти 100лв лимит - Цена 35лв. 2 Проби за Форумци с Реп.

От: Re: От: Google AdWords Активирани Акаунти 100лв лимит - Цена 35лв. 2 Проби за Фор

А ти кой си и защо спамиш темата, без да си запознат и клеветиш с лъжа ?



Защо лъжеш, че си сертифициран Гугъл партньор?
 
Re: От: Re: От: Google AdWords Активирани Акаунти 100лв лимит - Цена 35лв. 2 Проби за

А ти кой си и защо спамиш темата, без да си запознат и клеветиш с лъжа ?

За да можеш да поставиш значката Google Partners, както ти си направил, трябва да си сертифициран Google партньор. Това става след като:

1. Имаш поне един човек от фирмата издържал успешно поне два изпита за сертифициране от Google.
2. Покриеш задължителен минимум за качество при рекламите.
3. Имаш поне 60 дни активност на непрекъснати кампании.
4. Правиш поне по $10 000 оборот от реклами за 90 дни.

Едно просто търсене в https://www.google.com/partners/ ми показва, че ти не си сертифициран партньор.

Аз не те клеветя, аз говоря с факти и задавам въпрос, на който не получавам отговор.
 
От: Re: От: Google AdWords Активирани Акаунти 100лв лимит - Цена 35лв. 2 Проби за Фор

А ти кой си и защо спамиш темата, без да си запознат и клеветиш с лъжа ?

Човече, аз мислех, че Fozzy говори нещо за темата, ама ти направо на сайта си го тряснал... Кофти заход е това да знаеш, да не говорим, че си просиш ядове, които със сигурност ще са повече от позитивите. Все пак линията на Адуордс е безплатна и никой не му пука, че кол центъра е базиран в Ирландия. Ще те отнесат като цунами японско крайбрежие :D

Предлагаш услуга, което си е търговска дейност, а никъде не намирам задължителните реквизити за подобно нещо. Нито фирма, мейл (да ме прощаваш, ама този мейл дето си го сложил никак не ми вдъхва доверие), ЕИК, адрес на регистрация...

Абе с две думи: Смело, много смело си заходил...
 
Re: Google AdWords Активирани Акаунти 100лв лимит - Цена 35лв. 2 Проби за Форумци с Р

Така и така, това че си официален гугъл партньор за малко хора в БГ значи нещо, по-добре махни тая значка. Намери истински клиенти, сертифицирай се пък тогава действай.
 
От: Re: Google AdWords Активирани Акаунти 100лв лимит - Цена 35лв. 2 Проби за Форумци

СПАМ !

Явно и тук има "Разбирачи" (.com) без работа. Когато наистина започнете да разбирате от условията на Google, може и да ви вземем на работа.


А за останалите потребители, които случайно могат да се подведат от мненията на случайни натрапници / спамери (евентуални конкуренти) в темата - компанията ни е 100% партньор с Google за България и посредством това услугата ни е активна (без ваучери или подобни) за толкова много клиенти, чийто брой нараства.



П.П. Скоро ще има 1 бонус услуга за настоящи клиенти на услугата.




Така и така, това че си официален гугъл партньор за малко хора в БГ значи нещо, по-добре махни тая значка. Намери истински клиенти, сертифицирай се пък тогава действай.
 
От: Re: Google AdWords Активирани Акаунти 100лв лимит - Цена 35лв. 2 Проби за Форумци

СПАМ !

Явно и тук има "Разбирачи" (.com) без работа. Когато наистина започнете да разбирате от условията на Google, може и да ви вземем на работа.


А за останалите потребители, които случайно могат да се подведат от мненията на случайни натрапници / спамери (евентуални конкуренти) в темата - компанията ни е 100% партньор с Google за България и посредством това услугата ни е активна (без ваучери или подобни) за толкова много клиенти, чийто брой нараства.



П.П. Скоро ще има 1 бонус услуга за настоящи клиенти на услугата.

Здравей,
Не се заяждам а ти давам съвет.
Ако си сертифициран както казваш " партньор с Google " защо не плеснеш един договор или нещо да докажеш и да го видим всички.
Ако имаше такова нещо с което да докажеш щеше да си го сложил в първият си пост още !


Думите :
Явно и тук има "Разбирачи" (.com) без работа.
който са насочени към Fozzy някак не са си на мястото поради причини
iTrader Ти : 2 положителни, 1 отрицателен Fozzy 105 позитивни
Начин на изказване : Ти " като настъпан Плевенски работодател * измамник за по кратко * " Fozzy : Чисто, кратко и ясно! Без заобиколни обиди.

Извини ме но това е спам, а не тяхното ... то е точно и на място въпрос!

*червено за не коректно държание и не уместен изказ *
 
Re: От: Re: Google AdWords Активирани Акаунти 100лв лимит - Цена 35лв. 2 Проби за Фор

СПАМ !

Явно и тук има "Разбирачи" (.com) без работа. Когато наистина започнете да разбирате от условията на Google, може и да ви вземем на работа.


А за останалите потребители, които случайно могат да се подведат от мненията на случайни натрапници / спамери (евентуални конкуренти) в темата - компанията ни е 100% партньор с Google за България и посредством това услугата ни е активна (без ваучери или подобни) за толкова много клиенти, чийто брой нараства.



П.П. Скоро ще има 1 бонус услуга за настоящи клиенти на услугата.

Хей мистър :)

Дай линк, де :) Всеки верифициран гугъл партнер има линк към верифициран профил. Дай ми профил на компанията си. Нямаш, нали :lol:

ЗА ВСИЧКИ ПОТРЕБИТЕЛИ (ако искате да сте тарикати) - регнете си по един акаунт в mcc и гугъл автоматично ще ви даде 10-20 ваучера по 90лв. Предполагам, че така е направил и нашият човек.

Нищо лично, не трябваше да скачаш така, пич. Трябваше да кажеш "сорка, не съм верифициран партньор, ще махна баджа", вместо да се окопаваш в лайната и да продължаваш да лъжеш.

АКО КОМПАНИЯТА ТИ Е ВЕРИФИЦИРАНА, ДАЙ ЛИНК КЪМ ОФИЦИАЛНИЯ ПРОФИЛ И ПУБЛИЧНО ЩЕ СЕ ИЗВИНЯ, ТЪЙ КАТО REKLAMA555.COM НЕ Е (ПОВТАРЯМ НЕ Е) ВЕРИФИЦИРАН ГУГЪЛ ПАРТНЕР.
 
От: Re: От: Re: От: Google AdWords Активирани Акаунти 100лв лимит - Цена 35лв. 2 Проб

А за останалите потребители, които случайно могат да се подведат от мненията на случайни натрапници / спамери (евентуални конкуренти) в темата - компанията ни е 100% партньор с Google за България и посредством това услугата ни е активна (без ваучери или подобни) за толкова много клиенти, чийто брой нараства.

По смисъла на търговският закон моята фирма плаща за услуга на Гугъл (реклама), което ни прави партньори с някакъв вид търговски отношения. В МОЯТ СЛУЧАЙ са отношения между юридически лица. В ТВОЯТ случай даже не мога да дефинирам. Има разлика от причина - следствие или по-точно това, което описвам като трактовка и това да си в програма Google PArtnership!!! В първото е дефиниция, второто програма разработена от една компания за други компании, в която входа не е свободен, а се определя по определени изисквания и критерии. Сертифициран партньор се става на кратко по начина описан от Fozzy:

За да можеш да поставиш значката Google Partners, както ти си направил, трябва да си сертифициран Google партньор. Това става след като:

1. Имаш поне един човек от фирмата издържал успешно поне два изпита за сертифициране от Google.
2. Покриеш задължителен минимум за качество при рекламите.
3. Имаш поне 60 дни активност на непрекъснати кампании.
4. Правиш поне по $10 000 оборот от реклами за 90 дни.

Едно просто търсене в https://www.google.com/partners/ ми показва, че ти не си сертифициран партньор.

Аз не те клеветя, аз говоря с факти и задавам въпрос, на който не получавам отговор.

ТВОЯТ АКАУНТ/МЕЙЛ НЕ Е В СПИСЪКА И ТИ НЕ СИ СЕРТИФИЦИРАН ЗА ПРОГРАМАТА ГУГЪЛ ПАРТНЕРШИП!

За втори път ти обръщам внимание, че не само извършваш престъпление, което по НК е опит за измама, но по ЗЗК е "нелоялна търговска практика", която цели "да въведе потребителя в заблуда". За справка виж чл 61-65. Не на последно място липсата на данни за фирмата предоставяща услуга, чрез информационен портал (фирма), което са задължително изискуеми атрибути си в ПРЯКО нарушение на ЗЕТ.

Опитвам ОТНОВО и НАЙ-УЧТИВО да те посъветвам поне да спреш да размахваш пръст. Това е последното, което някой нарушаващ поне 3 различни закона е редно да прави!

PS. Ако си толкова убеден в твърденията си, то не мога да не попитам:

Сигурен ли си, че ще заложиш на този кон? Във форум с над 15к юзъра да тестваш дали няма да се намери поне 1, който да знае същото като мен и Fozzy и да зададе въпросите, които повдигаме тук, но към някоя институция?

Жокер за въпроса: До тук са 2ма юзъра, които са на ясно. Какъв е шанса да няма повече?
 
От: Google AdWords Активирани Акаунти 100лв лимит - Цена 35лв. 2 Проби за Форумци с Р

Колко много странни хора има тук...

Не, че е нужно да се доказвам пред някой или да си правя реклама, но - https://www.google.com/partners/#i_profile;idtf=101535570341647014632

Реклама 555 предлага и съдействие за ремаркетинг и видеореклама.
 
Re: От: Google AdWords Активирани Акаунти 100лв лимит - Цена 35лв. 2 Проби за Форумци

Колко много странни хора има тук...

Не, че е нужно да се доказвам пред някой или да си правя реклама, но - https://www.google.com/partners/#i_profile;idtf=101535570341647014632

Реклама 555 предлага и съдействие за ремаркетинг и видеореклама.

ЗАЩО ПРОДЪЛЖАВАШ ДА ЛЪЖЕШ? Това е сертификат, че си взел изпит и реално Е В РАЗРЕЗ С ПРАВИЛАТА, тъй като се дава на физ. лице, а не на фирма! НО ДОРИ ДА ПРИЕМЕМ, ЧЕ ВСИЧКО Е ОК, това че имаш сертификат НЕ ТЕ ПРАВИ верифициран партнер и НЕ МОЖЕШ да ползваш значката на сайта си.
 
От: Google AdWords Активирани Акаунти 100лв лимит - Цена 35лв. 2 Проби за Форумци с Р

... и сертификатът е от днес :D
 

Горе