Google autorship изчезна ми нещо снимката?

webstil

Well-Known Member
Преди около седмица гледам, вече не излизам при търсене на страниците ми. Нещо странна работа, не знам дали само като си търся аз не излиза или при всички. Също и го няма надписа Още от.. в гугъл. Някой има ли идея какво е станало? не съм си барал нищо, всички кодчета си седят по сайтовете, а сайтовете са добавени в Г+ профила. Единственото, което съм променял напоследък е профилната снимка. Идеи?
 
От: Google autorship изчезна ми нещо снимката?

Имейлите ги потвърдих, но явно иска да сменя снимката, очевидно по някакъв начин разбира че не съм аз на нея. :D Изхитрих се да сложа снимка на продукт, но нещо явно не я харесва. Няма да мине номера :D :D
 
От: Google autorship изчезна ми нещо снимката?

Според това http://www.google.com/webmasters/tools/richsnippets всичко е потвърдено и излиза в класирането и снимка ,и всичко. Може би просто на мен не ми излиза не знам, но пък на другите хора ми излиза :)
 
От: Google autorship изчезна ми нещо снимката?

webstil - в рич снипета винаги ще ти изкарва ОК снимката с продукта но гугъл не показват снимки на продукти като автор - само твоята лична снимка трябва да е :)
 
От: Google autorship изчезна ми нещо снимката?

Появи се отново като сложих моя :D
 
От: Google autorship изчезна ми нещо снимката?

Е това не го ли знаете!
Показва само снимки на бюст, ясно различими.
Сложиш ли нещо различно от човек и забрави да ти я показва.
 
От: Google autorship изчезна ми нещо снимката?

Не само това, ами и като е на друг човек , в сисъл някой известен май пак не се показва, продължавам да търся перфектната снимка хаха :D
 

Горе