Google Engage Ден - Ще посетите ли?

kat

New Member
Здравейте,

Получих покана за присъединяване към Google Engage и се питам дали има смисъл да се регистрирам или е само за сериозни агенции. Някой има ли повече инфо по въпроса?

Имаме удоволствието да Ви поканим да се присъедините към програмата Google Engage за агенции, която стартира наскоро в България.

Google Engage за агенции предлага:

Промоционални ваучери - безплатни AdWords ваучери, които можете да използвате, за да привлечете нов бизнес или да възобновите контакти с Ваши стари клиенти. Ако използвате всичките Ваши ваучери, можете да се свържете с нас за допълнителни.
Специализирани обучения - усъвършенствайте познанията си за рекламните продукти на Google.
Материали за по-ефективен маркетинг и продажби - Google Ви предлага достъп до материали като реални бизнес примери, които ще Ви помогнат да убедите успешно клиентите си в стойността на AdWords и Вашите услуги.
Подкрепа за сертифициране с Google - безплатни обучения и ваучери за изпитите за сертифициране с Google AdWords, които ще Ви помогнат да се превърнете в сертифициран партньор и да демонстрирате Вашите експертни познания за рекламните продукти на Google пред Вашите потенциални клиенти.

Участието в програмата е абсолютно безплатно. Открийте повече и се регистрирайте днес на нашия уебсайт: https://google-engage.appspot.com/bg/

И още една добра новина за участниците в програмата Google Engage за агенции! Те ще имат възможността да участват също безплатно в първото Google събитие в България – Google Engage Ден, което ще се проведе в София на 27-и септември 2012 г. Можете да научите повече за него на www.googleengageday.bg
 
Няма, фри е. За това семинари на тази дата и около нея, ще са меко казани издухани. Но местата са ограничени, за това който ще ходи е добре да разкаже тук какво се е случило + снимков материал. Аз обещава, като една IT медия да предам какво се е случило там. Естествено, при положение, че съм един от избраните да го посетят. Надявам се, че и някой друг би го направил за тук. Пък и даже за блога си и да сподели тук линка.
 
От: Google Engage Ден - Ще посетите ли?

Благодаря за информацията :)
 
Re: От: Google Engage Ден - Ще посетите ли?

Супер! Пък. ако изберът мен ще си купя диктофон и и нов апарат да снимам :)
Това ще го запомня. :)

Ако има видео материал, авторски, от форумен потребител и е ОК да го предостави и един канал ще създадем, специално за тези събития тук. Има цял месец до тогава, но все пак.
 
Аз ще пусна едно PR материалче след като го посетя. Днес получих мейл, който гласеше:

Заповядайте на 27 септември (четвъртък) от 09:00ч. в Rainbow Plaza на адрес: ул. Атанас Дуков 29, гр. София.

Някой друг е получавал и дали това реално е поканата? Нещо не ми стана много ясно, ще питам на мейл тези дни. ;) Реално казаха, че ще ги обявят началото на месеца. Та да видя дали някой друг има такъв мейл. ;)
 
От: Re: Google Engage Ден - Ще посетите ли?

Аз ще пусна едно PR материалче след като го посетя. Днес получих мейл, който гласеше:



Някой друг е получавал и дали това реално е поканата? Нещо не ми стана много ясно, ще питам на мейл тези дни. ;) Реално казаха, че ще ги обявят началото на месеца. Та да видя дали някой друг има такъв мейл. ;)

Сега проверих и нямам.. май ти ще снимаш :)
 
Re: От: Re: Google Engage Ден - Ще посетите ли?

Сега проверих и нямам.. май ти ще снимаш :)
Мда, ще гледам да съм зареден със нещо за снимки. Но е важно, че ще дам и малко информация под вид на впечатления и преживявания от там. Надявам се да има някой, който ще ходи, за да се засечем там. Ще е не само интересно, но предполагам и информативно. Но пак не съм много сигурен, че мейла казва това, което съм си втълпил. Дано да е покана де. ;)
 
От: Google Engage Ден - Ще посетите ли?

Мен принципно ме одобриха ама не съм го гледал много много, ако имам повече новини, ще драсна.
 
Re: От: Google Engage Ден - Ще посетите ли?

Мен принципно ме одобриха ама не съм го гледал много много, ако имам повече новини, ще драсна.
Такова, каквото и на мен ли ти пратиха. да заповядаш на 27-ми? Или нещо друго имаш. Предполагам, че е това. Не ми се вярва на този етап да имат различни послания, но все пак. ;)
 
От: Re: От: Google Engage Ден - Ще посетите ли?

Такова, каквото и на мен ли ти пратиха. да заповядаш на 27-ми? Или нещо друго имаш. Предполагам, че е това. Не ми се вярва на този етап да имат различни послания, но все пак. ;)

Засега имам само писмо с " Молбата Ви за Google Engage за агенции е одобрена "
 
Re: От: Re: От: Google Engage Ден - Ще посетите ли?

Засега имам само писмо с " Молбата Ви за Google Engage за агенции е одобрена "
Това е след потвърждаването на участието. ;) Аз за мейла, който питах - този, които линк те е довел до тази стъпка.
 
От: Re: От: Re: От: Google Engage Ден - Ще посетите ли?

Това е след потвърждаването на участието. ;) Аз за мейла, който питах - този, които линк те е довел до тази стъпка.


Може, като цяло не съм го разгледал още, незнам защо и аз :) нещо интересно има ли да гледам да ме насочиш?
 
От: Google Engage Ден - Ще посетите ли?

Сега го видях това за " 27 септември (четвъртък) 2012 " - кофти, че съм от Варна и незнам да ли ще мога да отида.
 
От: Google Engage Ден - Ще посетите ли?

И аз ще ходя:)
Явно от първите записали се сме имали по-голям шанс да одобрят.
 
Re: От: Google Engage Ден - Ще посетите ли?

И аз ще ходя:)
Явно от първите записали се сме имали по-голям шанс да одобрят.
Имаш право. И аз имам такова наблюдение над нещата. Явно е и един вид тест, защото маркетинга им бе към хората ползващи техните услуги. Явно ще се видим там. Аз мисля да присъствам, защото ще е нещо интересно, пък и бях на какви ли не други, остава на това да не отида. И пак съм сигурен, че ще сме обичайните заподозрени там. ;)

Някой друг ще ходи ли, за да се организираме там? Да пусне по едно мнение тук. :)
 

Горе