Google page rank

chopara

New Member
Имам няколко въпроса за Google page rank .Първо правилно ли разбирам ,че това е най-общо казано ранга на твоя саит ,на кое място ще излизаш в търсачките, колко посещения имаш и колко си постигнал в интернет пространството .Да преминем към въпросите ми .1 От какво зависи вашия page rank :посетители ,събмитване в директори ,индексирани страниси, линковете от вашия саит към моя и обратното . 2 Защо блога ми от три седмици се е заковал на pr0 ?Събмитвам го в няколко директоре сред който svejo bg и dirbg. Имам няколко линка от чужди саитове към моя и обратното .Посетителите ми са около 100 дневно 3 Какъв е проблема pr да не ми се дига ?Четох няколко теми по въпроса и разбрах че линковете ти трябва да са свежи и да събмитваш в директори 4 В колко директори събмитвате и от какъв сорт трябва да са линковете към саита ми по долу.В общи линйи как да докарам блога си до PR3?
 
Последно редактирано:
От: Re: Google page rank

от години от пр не зависи къде излизаш нито броиката на посетителите


за пр ти трябват линкове
а за serp ти трябват линкове,
значи си оказва косвено влияние, тъй като е показател за линковете на сайта :)
 
и затова в Г пр 3 и 4 саитове на първа страница а един пр 5 чак на пета :)

иначе същия пр 5 номер едно в яхо....

мазило а :) въпроснит сайт има линкове които са с по висок

та за серпа линк от сайт пр 3 например които се ранква в топ 50 за тво киурд е по цененен от пр 5 които не се ранква за твоят киурд... макар че вторият ще прехвърли повече пр към теб ... та затова такива аномалии и не толкова важен вече
 
Последно редактирано от модератор:

Горе