Google PR ъпдейт

От: Google PR ъпдейт

profusion сигурен съм, че си гений бате. Но нека ти обясня като на малоумник (какъвто ти в никакъв случай не си)
Прочети мнението ми в тази тема :
http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=5529
Поразсъждавай върху него
Набелгни на "Говеда" - поразсъждавай и върху това.
След това може да поразсъждаваш върху - търтей, мързел, готованец и т.н. (не са засегнати в темата с говедата)
И ако накрая не уловиш смисъла - сори бате, сбъркал си форума.

няма да коментирам повече в темата с риск да се караме и заяждаме, тук сме за да си помагаме а не за да си разваляме настроението ...
просто друг път като постваш линкове , да не те мързи да напишеш 1 ред за кво иде реч поне
 
От: Google PR ъпдейт

Ами как да ти кажа, че когато отворя 20-те последни теми и в 19 от тях прочета един и същи въпрос, зададен от различни хора, някак си не ми помага. И като се вземе предвид, че въпроса е разискван хиляди пъти, а просто ви мързи да пуснете един сърч... Някак си не ми оправя настроението... Крайно време е да се предприеме нещо и за това ще си линкавм тъпите говеда, докато не ви просветне...
 
От: От: Google PR ъпдейт

Ами как да ти кажа, че когато отворя 20-те последни теми и в 19 от тях прочета един и същи въпрос, зададен от различни хора, някак си не ми помага. И като се вземе предвид, че въпроса е разискван хиляди пъти, а просто ви мързи да пуснете един сърч... Някак си не ми оправя настроението... Крайно време е да се предприеме нещо и за това ще си линкавм тъпите говеда, докато не ви просветне...

е аз поне им казвам на гората да потърсят или им пиша нещо , като е нов у форума, всички сме биле така в началото
 
От: Google PR ъпдейт

Една мисъл - ако човек го мързи да положи труда да прочете темите из форума, какво остава за другото, по-голямото четене след това? :)
И това да се обяснява всичко по 20 пъти помощ ли е, или мечешка услуга?
Не искам да съм хейтър, обаче всички тези теми са за коша. Биха били, ако не се трупаше съдържание де... :oops:
 
От: Google PR ъпдейт

какво е лошото да си хейтър
велком 2 хейтърс сосайти

което си е така, така си е, няма какво да се отрича или спестява
 
От: Google PR ъпдейт

Дам, рейтинга се променя всеки ден както се казва, просто ние го вижадме това през определен период, нищо повече.
 

Горе