Google pray

Tsanko

Member
Има ли нужда от <meta name="GooglePray" content="Google, please rate me high by keyword *****"> ? На доста саитове съм го виждал и вече се чудя дали найстина не работи :)
 
На ме н ми изглежда малко ташак, особедно описанието. Ако си го видял на сайтове рангнати #1 и аз ще го проуча това явление, ама малко несериозно изглежда, да не кажа смешно. :lol:

Бота не му пука ще някой се моли за това даже и да е тага. Той си чете и не му дреме, може да е направено за да радва другите webmaster-и като нас, мен лично ме забавлява.
-----------------------------------------------------------------
Internet Affiliate Marketing
 
И ние оптимизаторите имаме нужда от хумор. Някои хора пускат какви ли не глупости (слухове) в Интернет, а други им вярват.

Други примери са: "ниският PR на сайтове на кирилица", "Търсачките нямат доверие на сайтове с разширение .com" и подобни...
 
Съгласен съм. Знам че понякога има щури неща, които нямат логическо обяснение, но както се казва всички сме хорая и искаме да се повеселим с каквото ни е под ръка най-често. :lol:

А това е доказателството за това, може и аз да си сложя едно такова за бъзик. Но си мисля, че трябва да се оптимизираме докато се и забавляваме.
-----------------------------------------------------------------
Internet Affiliate Marketing
 
CrAzY-MaST каза:
Google please give me one thousand million dollars
Не бе, вместо "one thousand million" трябва да кажеш "Google please give me one billion dollars" - иначе google може да се обърка и да не ти ги даде. 8)
 
От: Google pray

<meta name="pagerank" content="10" />
на следващия PR ъпдейт имате десятка гаранция!

пробвай с content="11" току виж вземе да се сбъдне и си представи кви пари ше вземаш за продадена връзка хахаха :)
 
От: Google pray

носят се слухове, че ако слагаш повече от 10 Гугъл се усеща, че го манипулираш

Смърт за сеотата!!! :mad: :D

По темата: 100% работи, аз съм го пробвал... да.. Ама първо трябва да си купите книгата "Как да правим по 1 милион дневно от интернет" от дигитал пойнт само за... 5 долара :)
 
От: Google pray

Има ли нужда от <meta name="GooglePray" content="Google, please rate me high by keyword *****"> ? На доста саитове съм го виждал и вече се чудя дали найстина не работи :)


Това е шега. Преди 4-5 години съм го виждал на една линк директория която беше в google на 1 място за втората най търсена ключова дума. И от там май-тръгна това писане по форумите за GooglePray meta tag
 

Горе