Google Update

ilianskim

New Member
Честит Гугъл Ъпдейт , ПР-а на предприемача е вече 1 .
До 2 седмици всички сайтове ще минат Ъпдейта по Датацентровете на Гугъл .
 
мерси, мерси това е само началото :) Нито един от туловете за пр предикщън не позна.... тествал съм всички постнати във форума и ми даваха 0 :)

и при нас има спад на места и никаде някакъв брутален растеж, но поне един от саитовете ни които си имаше ПР само на индекса е получил на вътрешните :)

п.с. етови един инструмен с които чеквате пр през различните дата центрове

http://www.iwebtool.com/pagerank_checker
 
абе хора къде go виждате този ъпдейт??
и аз чакам 3-ка ама каквото чичо гугъл даде;)
 
поне кажете кои са ви сайтовете;)
басии ..само аз ли съм неудачника тук :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :evil: :evil:
 
coolice каза:
ако се поразровиш във форума ще им видиш някои от саитовете :)

не ..не е до това..просто малко се изнервих че нещо ми е карък..
дерзая..линквам..баклинквам..сайдлинквам..и прочие..и пак п**ка..
 
ти чекна ли се със тула които постнах на места ти показва 0 на места 2 ще видим кое ще остане :)

и при нас има спадове ама се случва.... както казаха по Уебмстеррадио в предаването сеорокстар няма сео експерт които да не е издумкал поне един сайт :)
 
coolice каза:
ти чекна ли се със тула които постнах на места ти показва 0 на места 2 ще видим кое ще остане :)

и при нас има спадове ама се случва.... както казаха по Уебмстеррадио в предаването сеорокстар няма сео експерт които да не е издумкал поне един сайт :)

дамм...23 DC - пр2 срещу 14 DC- pr0
 
:) бате дори и на този ъпдеит да имаш спад следващия е след около 3 месеца а и ПР не е най важното.... Два сайта които са в топ 10 на яхо в една от нишите имат пр 5, в същата ниша в Г са сайтове които имат 3 туктаме някоя 4 а тези 2 саита излизат след топ 50....
 
:)

Da i za men google dade PR 4 = 39 google links ama ne tova e nai-vajnoto .....smqnata na algorituma ...nqkoi da znae koi mesec shte bude ?
 
Бате той алгоритамът не се мени толкова често, може да е и след 2 години. Не се знае. Но честити за PR-а, Ние взехме 1 за блога - кой ти го два. :) А за това че не е важен PR, съм съгласен - той е за редибилити и линк размяна - нали всички гледата PR на партьора си, което не е много умно лично за мен, но ака си преценяват повечето.

Ти къде си по-добре иначе Google или Yahoo, ние май само тървата търсачка ни оценява както трябва. А да не говоря за втората - яко я гони бъга. Нещо напоследък дава кофти резултати.
-----------------------------------------------------------------
Internet Affiliate Marketing
 
........

Blinky каза:
Бате той алгоритамът не се мени толкова често, може да е и след 2 години. Не се знае. Но честити за PR-а, Ние взехме 1 за блога - кой ти го два. :) А за това че не е важен PR, съм съгласен - той е за редибилити и линк размяна - нали всички гледата PR на партьора си, което не е много умно лично за мен, но ака си преценяват повечето.

Ти къде си по-добре иначе Google или Yahoo, ние май само тървата търсачка ни оценява както трябва. А да не говоря за втората - яко я гони бъга. Нещо напоследък дава кофти резултати.

Abe da ti kaja google me obichashe dosta 9 meseca ...no sega e plachevno sustoqnieto :( A kolkoto do Yahoo ...nqma takava shiterska tursa4ka ....bqh zakoval nqkolko saita na 1 mqsto i spe4elih 30 $ za 4 meseca ot neq ...hahahhahaa smqtai za kakvo stava vupros :)
 

Горе