Googlebot...

Имам малък въпрос на който смятам, че ще успеете да ми отговорите. Имам сайт който беше на седма страница при търсене в гоогле на една дума, онази вечер свалих сайта за да го обновя, но куцуз голям - нета ми спря и след околко час и половина успях да кача сайта отново, днес проверявам резултатите в гоогле и моя сайт не излиза абсолютно никъде в резултатите за търсената от мен дума? Възможно ли е гооглебота да е минал през сайта ми когато съм го бил свалил и затова да ме няма в резултатите и ако е така как мога да оправя проблема си?
 
Какъб PR е сайта ти? Колко линка има към себе си?

Но най-вероятно е минал през него и е видял че няма нищо, а ти за каво го сваляш? Промениай в движение, докато е качен. Сега ще мине и би трябвало пак да ти го върне на същите позиции, освен ако някой твой линк партьор не те е изтрил, защото си му бил мъртав линк или линк към нищо. Но се съмнявам да е така, за много малко време си го свалил.

Дано сега се класираш по-добре. Моят съвет е като си на челни позиции не махай сайта, просто го промениай докато е там. Така ще си гарантираш постоянството и бота ще го вижда винаги.

Предполагам че при някой сърч рикуст е махнат. Резултатите са се пренаредили. Поне така си мисля аз. :wink:
 

Горе