Googly.org :)

От: Googly.org :)

какви ви се струва, гледам всички тлд са заети и отгоре Googly.org
Съмнявам се, че някой е схванал за какво става въпрос.
 
От: Googly.org :)

уф нещо пак съм написал ,ама айде де нали за домейна става въпрос
ето какво имам предвид

googly.com
googly.net
googly.org
googly.info
googly.biz

до тук за тея дето не са разбрали и малко отгоре за тея дето се интересуват :

googly.mobi
googly.cc
googly.co.in
googly.co.uk
googly.com.mx
googly.de

уф умръзна ми да копирам тея по горе са заети !

мерси за забелжката

повече инфо : name.com/names



пс: при запитване днес правя %50 отстъпки за домейни,само днес !
 
Последно редактирано:
От: Googly.org :)

Съвет за кое? Дали са хубави домейните? Цената им да обсъдим? Продаваш ги? Дали си струват? Какво можем да правим с тях?
 
От: Googly.org :)

Съвет за кое? Дали са хубави домейните? Цената им да обсъдим? Продаваш ги? Дали си струват? Какво можем да правим с тях?

Братле,дай ми оценка ако имаш такава за тоя домейн : Googly.org


Благодаря !


изглежда ще си пишем до утре по това време :)
 
От: Googly.org :)

ОЦЕНКА ИЛИ ЦЕНА!??!?!?

Ако трябва да го разглеждам като нещо специално - не, не намирам нищо специално в него, 10$ regular price. Не обичам да давам оценка на домейни, а на сайтове : )
 
От: Googly.org :)

Какво толкова трябва да обсъждаме на този домейн? Домейн като домейн...
 
От: Googly.org :)

Домейна е хубав, на мен лично ми харесва.При положения, че всички други тлд са заети, можеш да го продадеш на доста добра цена, ако това е твоята цел.
 
От: Googly.org :)

Здрасти мерси за коментарите,но точно това е че нямам идея за какво да го ползвам и за това пуснах тема за оценка или съвет...
иначе да всички тлд са заети има голям брой точни месечни търсения по думата си googly - повече инфо тук : http://en.wikipedia.org/wiki/Googly
 
От: Googly.org :)

Този домейн става само за промоция на гугъл. Ако има друго съдържание, рано или късно Г ще си го иска.
 
От: Googly.org :)

за гугъл този домей е "дълъг" .като ги гледам сега търсят само къси домейни..като g.co които купиха минлата година за 1,5 млн $
за домейна не мисля че гугъл могат да си искат домейна..по-скоро да го купят.
googly - a cricket ball bowled as if to break one way that actually breaks in the opposite way
 
От: Googly.org :)

Аз бих го развил. Като гледам всичките заети са за продажба, така че конкуренция на развит сайт от тях не можеш да очакваш. Има доста голямо търсене - 18 000 exact. Ниска конкуренция. Оптимизирай го. Набутай го с информация за googly (каквото и точно да означава това). Adsense и те така. End user тука няма. Няма и някаква комерсиализация, търговия, бизнес. Не бъди като другите да го паркираш някъде и да чакаш до второ пришествие някой да ти го поиска.

EDIT:

Опа - сега видях какво всъщност е googly. Тия търсения, брат са от хора объркали google предполагам. Така че - полза от този домейн не виждам.

Това е моето мнение.
 
От: От: Googly.org :)

мда мерси
ами нека си седи, когато почна да забивам на крикет "незнам каква е тая игра" ще видим, не ми се търси да чета :)

аз играя на билички :)

Поздрави
 

Горе