Grabo.bg - Нова Affiliate програма

От: Grabo.bg - Нова Affiliate програма

За сега са смотани, показват ми някакви лайняни банери.
Примерно имам туристически сайт и искам да показвам само офертите им за туризъм,
ДА ама Не
Дано да вземат и да пооправят тези неща. И при рега никъде не видях да се дават данни на юридическо лице, а аз не искам да получавам доходи като физическо
 
От: От: Grabo.bg - Нова Affiliate програма

п.п. Някой може ли да препоръча българска афилиейт програма, от която може да се спечели нормална сума? Например повече отколкото бих изкарал, ако имам гугълски реклами....

До 1 седмица ще пусна във форума информация за нова и атрактивна програма, отново към сайт за колективно пазаруване. Хората са сериозни и стартират ударно, но ще пиша като имам повече информация.
 
От: Grabo.bg - Нова Affiliate програма

Друго място където може да се пробвате: http://www.lapni.bg/affiliate Преди 10 минути се регистрирах :)

Ако някой от форума случайно има плащане от грабо моля да сподели... аз лично приключих с тях,започвам с "лапни"
 
От: Grabo.bg - Нова Affiliate програма

er0s мерси.И аз се хващам с лапни.Това което ми прави приятно впечатление е че статистиката им се ъпдейтва в реално време.Веднага след като сложих банер и ми изписа импресии.Дано всичко да е точно.Ще им дам 3-4 седмица да ви информирам как са приходите
 
От: Grabo.bg - Нова Affiliate програма

Аз засега май най-доволен съм от Grabo. Имам две плащания, изписва се, че един клик се равнява на 0,03 лв. (повече от 0,00...). В Lapni.bg имам над 130000 импресии, 190 клика и засега 0,00 лв. ... Малко е неясно как точно се печели при тях, според мен. Договорът за афилиейт всъщност е стандартният договор на самата платформа. Няма яснота за проценти, бисквитки и т.н.
 
От: Grabo.bg - Нова Affiliate програма

Грабо ме дразнят, уж избрах само реклама за почивки, защото сайта ми е за почивки, а сега си гледам някаква друга реклама са набутали, при условие че има 3-4 оферти за почивки
 
От: Grabo.bg - Нова Affiliate програма

Някой знае ли Grabo само за продажба ли плащат или и за клик, емайл регистрация, абонат...
Защото имам една продажба но във Финансов анализ има някакви суми за емайл абонат, друга сума за регистрация, друга сума за импреси...но за изплащане има само сумата от продажба.
 
От: Grabo.bg - Нова Affiliate програма

Грабо ме дразнят, уж избрах само реклама за почивки, защото сайта ми е за почивки, а сега си гледам някаква друга реклама са набутали, при условие че има 3-4 оферти за почивки

Важното е да има изненади - дали приятни или неприятни, не е важно. :D Грабо ги тествах за 2 месеца, първите 20 дни всичко беше наред и после какво се случи, не е ясно, но приходите спаднаха с 80% на втория месец. А уж трябваше с времето да се увеличават??? :D
 
От: Grabo.bg - Нова Affiliate програма

Някой знае ли Grabo само за продажба ли плащат или и за клик, емайл регистрация, абонат...
Защото имам една продажба но във Финансов анализ има някакви суми за емайл абонат, друга сума за регистрация, друга сума за импреси...но за изплащане има само сумата от продажба.

Ако имаше елементарни познания по математика щеше сам да сметнеш ... Продажбата делена на кликовете / продажбата делена на импресии ... продажбата делена на мейл абонатите .. елементарна математика ...
 
Една приятелка каза, че взимала около 3-5% от сумата на проададената стока или услуга. Има ли нещо такова. Нямаше да е зле да бяха направили една кампания тук на програмата си. Но на сайта им пише:
За всяка покупка, реализирана от реклама във Вашия сайт, ние Ви изплащаме между 5% и 20% от стойността на офертата, което представлява 50% от комисионът по офертата за нас.

Явно е повечко от това, което ми е казала. :) Поне имат яко суши. Аз на тази им оферта калва много. :)
 
От: Grabo.bg - Нова Affiliate програма

Съвет към всички,които ще се занимават с БГ програми...
Момчета захванете се с някоя чужда,недейте с тези българските...
 
От: Grabo.bg - Нова Affiliate програма

Affiliate програмата на http://vipoferta.bg не е никак лоша. 7.5% от всяка оферта, но те предлагат най-добрите оферти за хотели и екскурзии, и там цените са над 200лв.

сами може да прецените колко ще спечелите от 40 продажби. Аз съм много доволен. За плащането трябва да ги побутнеш леко но всичко става в рамките на 2-3 дни.
 
От: Grabo.bg - Нова Affiliate програма

Affiliate програмата на http://vipoferta.bg не е никак лоша. 7.5% от всяка оферта, но те предлагат най-добрите оферти за хотели и екскурзии, и там цените са над 200лв.

сами може да прецените колко ще спечелите от 40 продажби. Аз съм много доволен. За плащането трябва да ги побутнеш леко но всичко става в рамките на 2-3 дни.

Е как няма да си доволен като е твой сайта???
 
Колеги, споделям и моите цифри и колко "грабнах" от Grabo.bg :

старт 10. 2017
край 4. 2022
(С известни прекъсвания от по няколко месеца)

За целия период​

9 135 432банер импресии

17 193банер клика

60продажби

116.29ЛВ. печалба

Чудя се на мен си как съм ги изтърпял толкова време, та и аз до тук с Grabo.bg!
 
Колеги, споделям и моите цифри и колко "грабнах" от Grabo.bg :

старт 10. 2017
край 4. 2022
(С известни прекъсвания от по няколко месеца)

За целия период​

9 135 432банер импресии

17 193банер клика

60продажби

116.29ЛВ. печалба

Чудя се на мен си как съм ги изтърпял толкова време, та и аз до тук с Grabo.bg!
Какво ще ги правиш тея пари бе човек :eek:
 
На какво се дължи това.На нежелан продукт или нежелан за посещения сайт?

Абе разгледах випоферта и се натъкнах на следното описание за услугите на хотел

Условия на офертата​

  • Деца до 3.99 ненавършени години се настаняват безплатно.
  • Деца от 4 до 11.99 години заплащат 75% от цената на пакета за възрастен на рецепция.
  • Доплащане за ползване на климатик (по желание) - 6 лв. на ден в студио и 12лв. за апартамент.
  • За домашни любимци до 10кг - 5лв на ден, над 10кг. - 10лв на ден.

за климатика и кучетата ясно - кинти трябва да се правят, но
някой може ли да обясни 3.99 и 11.99 за ко иде реч.
И защо ненавършени - изобщо хем е на бг език, а ми трябва преводач.

И доста ваучери са закупени - интересно - линк
 
Последно редактирано:

Горе