Graphic Design /банери,лога,колажи,календари,визитки и други../

От: Graphic Design /банери,лога,колажи,календари,визитки и други../

Браво! Наистина много свежи идеи :)
 
От: Graphic Design /банери,лога,колажи,календари,визитки и други../

Брависимо. Висока производителност имаш. Цяла изложба направи. :D
 
От: Graphic Design /банери,лога,колажи,календари,визитки и други../

Много се радвам, че ви харесват нещата =)

Междудругото ето нещо, много старо, което изрових преди малко от дълбините на компа.. :D Не е кой знае какво..

Оргинал
fiat1302800limousine196.jpg


Tuning :d
fiat1302800limousinez3a.jpg
 
От: Graphic Design /банери,лога,колажи,календари,визитки и други../

..........
 
Последно редактирано:
От: От: Graphic Design /банери,лога,колажи,календари,визитки и други../

Пич ти наистина ли изкарваш пари от тези неща, които правиш? Не се заяждам просто ми е интересно как навиваш хората да ти дават пари за тая работа. Сигурно умееш много добре да убеждаваш, щ'ото като ти гледам проектите (особенно логата) направо тръпки ме побиват. Ама не се обиждай, продължавай все така. Успех

Ъм..
Чудесен първи пост, от твоя страна..Добре дошъл във форума :wink:

Ъм (2)
Ами виж..
Обичам критиката, защото ме стимулира да се развивам, така че определено не ти се сърдя :) А колкото до самите проекти - заплащането винаги става след като клиента е доволен и проекта е завършен. :) Така, че.. нямам какво друго да ти кажа, дано ти имаш по-добър вкус, идей и талант.
 
От: От: Graphic Design /банери,лога,колажи,календари,визитки и други../

Пич ти наистина ли изкарваш пари от тези неща, които правиш? Не се заяждам просто ми е интересно как навиваш хората да ти дават пари за тая работа. Сигурно умееш много добре да убеждаваш, щ'ото като ти гледам проектите (особенно логата) направо тръпки ме побиват. Ама не се обиждай, продължавай все така. Успех

Еми, това са едни от най-добрите работи, който съм виждал във форума, че има и по-готини, естествено.. винаги ще има някой по-..
 
От: От: От: Graphic Design /банери,лога,колажи,календари,визитки и други../

Ъм..
Чудесен първи пост, от твоя страна..Добре дошъл във форума :wink:

Ъм (2)
Ами виж..
Обичам критиката, защото ме стимулира да се развивам, така че определено не ти се сърдя :) А колкото до самите проекти - заплащането винаги става след като клиента е доволен и проекта е завършен. :) Така, че.. нямам какво друго да ти кажа, дано ти имаш по-добър вкус, идей и талант.


Благодаря ти за приветливото посрещане. Относно критиката ще си спестя по нататъчни спорове. Ш'ом имаш клиенти, кой съм аз за да те критикувам радикално. Само за едно не мога да се сдържа-мое мнение да не използваш добре познати и готови шрифтове в логата. Все пак логото е знак, който изразява уникалност. Поразгледай сайтове и форуми за лого и гарфичен дизайн виж примери... Относно вкуса то това е субективно и всеки човек възприема нещата по различен начин.


PS: Просто исках да чуя самооценка по някой проект. Това е.
 
Последно редактирано:
От: От: От: Graphic Design /банери,лога,колажи,календари,визитки и други../

Еми, това са едни от най-добрите работи, който съм виждал във форума, че има и по-готини, естествено.. винаги ще има някой по-..

Виж извинявай, че ще те разочаровам ама този форум е далеч от света на графичния дизайн. Той и за съвсем друго е предназначен разбира се.Поразгледай малко в нета ш'е ме рзбереш за какаво ти приказвам.
 
От: От: От: От: Graphic Design /банери,лога,колажи,календари,визитки и други../

Виж извинявай, че ще те разочаровам ама този форум е далеч от света на графичния дизайн. Той и за съвсем друго е предназначен разбира се.Поразгледай малко в нета ш'е ме рзбереш за какаво ти приказвам.

Ама естествено, той форума не е специализиран в тази насока, както спомена. За нуждите на съфорумците изложеното тук е повече от задоволително, докато разбира се не се появи някой по-добър ;).
 
От: От: От: От: От: Graphic Design /банери,лога,колажи,календари,визитки и други../

Ама естествено, той форума не е специализиран в тази насока, както спомена. За нуждите на съфорумците изложеното тук е повече от задоволително, докато разбира се не се появи някой по-добър ;).

Предполагам наистина е задоволително. Доколкото успях да прочета коментарите защото току що попадам за пръв път на сайта чрез линк. Аз не трвърдя, че съм добър просто реших да изразя мнение а и много добре знам, че всеки е започнал от некъ'де (Дядо ми казваше " ...и от глупака акъл ще искаш защото обикновенно за сложни неща, предлага прости решения"). Не споделям това с идеята да направя сравнение просо искам да кажа, че независимо от всичко човек винаги има какво да научи. Най-малко искам да обиждам или критикувам някого. Всеки си знае най-добре за себе си. Успех на теб и на момчето.
:)
 
От: Graphic Design /банери,лога,колажи,календари,визитки и други../

Виж сега.
Не твърдя, че съм добър. Има хора където направо ще ми скрият шапката. Но пък от една страна - работя от началото на май месец тази година. Все още твърдя, че съм новак, защото има хора с ужасно голям опит и стаж като графични дизайнери.Има още много какво да уча, но не мисля, че е този начина да се откоментира нещо /говоря за първия ти пост/
А колкото до използването на "добре познати и готови шрифтове" мисля, че яко се превземаш.
Дай ако искаш на всяко лого, за да му придадем уникалност да правим нов шрифт ?? Айде моля ти се.. като имаш добре обмислена и уникална концепция за даден лого проект, ако щеш и само 1 шрифт може да ползвам, но пак да стане добре ;)
Както и да е де..Не мисля да споря, защото от 1 спор винаги излизат 2ма сърдити с непроменени мнения ;] Аз се радвам на критиката ти и в момента съм още по-стимулиран да се развивам и доказвам като графичен дизайнер.

Т'ва е от мен и от вас.
Предлагам с това да се изчерпи тая тема, защото мисля, че всичко от този пост на долу ще бъде безсмислен спам!

Поздрави ;]
 
От: От: Graphic Design /банери,лога,колажи,календари,визитки и други../

..........
 
Последно редактирано:
От: Graphic Design /банери,лога,колажи,календари,визитки и други../

На ден обикновено прекарвам поне един час в зяпане на арт, дизайн тем подобни с цел "инспирации" и "крадене" на идеи дори ако щеш. z3alot има вкус и усет към нещата. Не му харесвам много от творбите, ама си личи, че е на прав път. Всъщност по-старите му работи май бяха по-добри, напоследък нещо ми се чини че ги претупва...

За шрифтовете - това си е цял "раздел", отделна наука едва ли не, в дизайна. Хич не е за пренебрегване. Има толкова много фрий фонтове из нета, направо е престъпление да не се отделят едно 15 минути за намиране на подходящ шрифт за всеки проект. То и затова дизайн за 10-20 лева не се прави (пардон, не ти знам тарифата), както се обсъди в съседната тема..
 
От: От: Graphic Design /банери,лога,колажи,календари,визитки и други../

...........
 
Последно редактирано:
От: Graphic Design /банери,лога,колажи,календари,визитки и други../

Ето нещо..ново.. ;]

bannerkupisaiteu234x60.jpg


bannermanagerteams120x2.jpg


bannermanagerteams160x6.jpg


;]]]] ;d
 
Последно редактирано:
От: Graphic Design /банери,лога,колажи,календари,визитки и други../

bannermanagerteams180x1.jpg


bannermanagerteams250x2.jpg


bannermanagerteams468x6.jpg


Поздрав ^^
06-shy_fx-on_the_run.mp3
 
От: Graphic Design /банери,лога,колажи,календари,визитки и други../

Наложи се малък едит на един от банерите..

bannermanagerteams160x6.jpg


=)
 
Последно редактирано:

Горе