Graphic Design /банери,лога,колажи,календари,визитки и други../

От: Graphic Design /банери,лога,колажи,календари,визитки и други../

logoreceptitenet.gif
Човек, това receptite.net защо си го правил? Този сайт е мой. Не се заяждам, просто ми стана много странно като го видях, понеже никога не съм поръчвал такова нещо. Все пак ако може да го ползвам няма да е лошо, така и така вече е направено. :)
 
От: Graphic Design /банери,лога,колажи,календари,визитки и други../

Ами, това лого ми беше поръчано от Izida :)
Но в последствие не знам, точно какво стана, но не влезе в употреба..Май го искаше на кирилица да е или нещо от сорта, и се сещам, че бях направил друго и т.н.
Но като цяло на мен логото ми харесва, и реших да го постна.
Иначе ако искаш - използвай го :) Само дай нещо скайп или имейл да ти прехвърля нещата :)

А колкото до по-горният пост..
Не отричам, че наистина постъпих некоректно, но и самите обстоятелства бяха такива, че ..
По принцип гледам да съм максимално бърз и коректен с клиентите ми..
Както и да е де..Вината е моя :)

@minfin
С уърдпрес въобще не съм се занимавал, какво вече ти споменах и ми е доста голяма мъгла, дори когато става въпрос само за редизайн..
Ако искаш, ще се добавя в черният списък. И отрицателен iTrader може да ми дадеш ако желаеш. Извинявай за загубеното време :)
 
От: Graphic Design /банери,лога,колажи,календари,визитки и други../

Според мен не си за черния списък. Не може човек да е избирателно коректен - все пак говорим за непознати клиенти от форума, а моите пари и тези на когото и да било друг са едни и същи. Аз, както и други хора, изказали се в темата, съм много доволен от свършената от теб работа, тъй че съм склонен да мисля, че инцидентно са се насъбрали няколко фактора, довели до неприятно забавяне на поръчката. Един отрицателен iTrader мисля, че ще свърши работа :wink:
 
От: Graphic Design /банери,лога,колажи,календари,визитки и други../

Еми, както прецени..

Ето нещо ново ..
headerdeitronood.jpg


Ето и цялостната визия - ЦЪК!

Ето и друг вариант, който не влезе в употреба - ЦЪК!
 
От: Graphic Design /банери,лога,колажи,календари,визитки и други../

Ами, това лого ми беше поръчано от Izida :)
Но в последствие не знам, точно какво стана, но не влезе в употреба..Май го искаше на кирилица да е или нещо от сорта, и се сещам, че бях направил друго и т.н.
Но като цяло на мен логото ми харесва, и реших да го постна.
Иначе ако искаш - използвай го :) Само дай нещо скайп или имейл да ти прехвърля нещата :)
По-добре на email - [email protected] , че скайпа не го пускам винаги и мерси, на мен много ми хареса как се е получило.
 
От: Graphic Design /банери,лога,колажи,календари,визитки и други../

здравейте от мен,
разгледах я тая тема и доста ме заинтригува
евала на пича умее PS + CDR даже повечко набляга на корела ама както и да е (може и да е Indesign все векторни са)
евала ти прая не за това че си сташен дизайнер, а че си находчив, защото малко хора се сещат да печелят от готови темплеити за каквото и да е било. Ако тарсиш мнение -> графила и препрес
иначе за хората които се чудят как и от каде -> activeden.net/category/site-templates или началния им саит flashden.net (не мога да слагам линкове че сам бил нов и нямам 10 поста) мога да са обзаложа че за времето което ще отнеме на които и да е за да направи саит (едни от наи скъпите им са по 35-40$) едва ли ще го продаде за такива пари.
зеалот просто като смесиш 2 темплейта и получаваш 3ти не може да направи един човек които се занимава от почти година с дизайн - дизайнер. Ако искаш да ти метна някои по различни темплейти Поне сам в сферата на рекламата и смея да го твардя (не се опитваи да ме обориш) и пак казвам евала ти прая че си успял да вадиш лев по тоя начин (има папуняци които и това не правят за това те нарекох находчив а не дизайнер), сега разбрах откъде идва бързото отреагиране и ниските цени, не казвам че всичко е крадено .. личи си кое е твое пич просто си личи.
поздрави
P.S. само професионално нищо лично
 
От: От: Graphic Design /банери,лога,колажи,календари,визитки и други../

Човек, това receptite.net защо си го правил? Този сайт е мой. Не се заяждам, просто ми стана много странно като го видях, понеже никога не съм поръчвал такова нещо. Все пак ако може да го ползвам няма да е лошо, така и така вече е направено. :)

Ето кое лого се използва http://net.receptite.info :)
 
От: От: Graphic Design /банери,лога,колажи,календари,визитки и други../

............ просто като смесиш 2 темплейта и получаваш 3ти не може да направи един човек които се занимава от почти година с дизайн - дизайнер......
Забележката ти не е обективна, а завоалирано злобарска.

С тоя акъл дето го даваш за смесването, не за 1 ами за 5 години няма да мръдне в развитието си. Да оставим настрана, че дори за 1 година човек може да стане читав специалист ако вложи усилия в правилната посока.

Никъде не видях да е споменавал, че дизайнът горе е негов - само логото беше показано и как дефакто се връзва с останалото.

Флашден е сайт за флаш темплейти и не виждам много общо с темата. Флашът все още държи значителна популярност (за чисто уеб-цели) само из по-изостаналите среди. Примерно България - все още има сума ти обяви за работа за флаш-спецове. С 1 дума - не го насочваш правилно.

А иначе на зеалот бих препоръчал да вдигне цените (нямам си на идея какви са в момента), ако иска да мине на следващ етап в развитието си. Така ще има повече време да отделя на проект и да излиза с по-качествени неща, съответно портфолиото се пълни с по-качествена работа и идват все по-високобюджетни проектчета и клиенти с по-дебели портфейли...
 
От: От: Graphic Design /банери,лога,колажи,календари,визитки и други../

здравейте от мен,
разгледах я тая тема и доста ме заинтригува
евала на пича умее PS + CDR даже повечко набляга на корела ама както и да е (може и да е Indesign все векторни са)
евала ти прая не за това че си сташен дизайнер, а че си находчив, защото малко хора се сещат да печелят от готови темплеити за каквото и да е било. Ако тарсиш мнение -> графила и препрес
иначе за хората които се чудят как и от каде -> activeden.net/category/site-templates или началния им саит flashden.net (не мога да слагам линкове че сам бил нов и нямам 10 поста) мога да са обзаложа че за времето което ще отнеме на които и да е за да направи саит (едни от наи скъпите им са по 35-40$) едва ли ще го продаде за такива пари.
зеалот просто като смесиш 2 темплейта и получаваш 3ти не може да направи един човек които се занимава от почти година с дизайн - дизайнер. Ако искаш да ти метна някои по различни темплейти Поне сам в сферата на рекламата и смея да го твардя (не се опитваи да ме обориш) и пак казвам евала ти прая че си успял да вадиш лев по тоя начин (има папуняци които и това не правят за това те нарекох находчив а не дизайнер), сега разбрах откъде идва бързото отреагиране и ниските цени, не казвам че всичко е крадено .. личи си кое е твое пич просто си личи.
поздрави
P.S. само професионално нищо лично


Пич всичко, хубаво, но аз тук дизайн на сайт не съм постанал ?! Просто направих хедъра.Това е всичко, иначе въобще не можах да разбера на къде биеш с тия темплейти и чудеса, като въобще не съм постнал подобни неща. А и това за краденото не знам от къде го измъдри, но окей :) Ако може покажи ми с един два примера от къде, какво съм откраднал ;]
Благодаря
 
От: Graphic Design /банери,лога,колажи,календари,визитки и други../

Защо постоянно се заяждате с човека бе ?
Яд ви е, че нямате неговите качества ли? какво ? Не мога да разбера за какво само оспамвате темата на човека.

П.С. То май не само тази тема се спами.
 
От: От: Graphic Design /банери,лога,колажи,календари,визитки и други../

..........
 
Последно редактирано:
От: Graphic Design /банери,лога,колажи,календари,визитки и други../

Човек, ясно си личи, че си прекалил с алкохола на празника. Момчето предлага услуги по 3 долара, мислиш ли, че някой от тези които го ползват си мислят, че е най добрия на света?

Не можах да разбера какво се мъчиш да докажеш.
 
От: От: От: Graphic Design /банери,лога,колажи,календари,визитки и други../

Никъде не видях да е споменавал, че дизайнът горе е негов - само логото беше показано и как дефакто се връзва с останалото.

Флашден е сайт за флаш темплейти и не виждам много общо с темата.

А иначе на зеалот бих препоръчал да вдигне цените (нямам си на идея какви са в момента), ако иска да мине на следващ етап в развитието си. Така ще има повече време да отделя на проект и да излиза с по-качествени неща, съответно портфолиото се пълни с по-качествена работа и идват все по-високобюджетни проектчета и клиенти с по-дебели портфейли...

1. Не го пиша само заради последния му пост а за всички до момента.
2. Флашден нет е сайт с готови нещица и ако погледнеш повечко от 3 сек ще разбереш че си има менюта и от там може доста неща да си подбереш да не говорим че можеш и цял сайт да си вземеш.
3. Тук те подкрепям напълно, но за уникални неща а не взаимствани!
 
От: Graphic Design /банери,лога,колажи,календари,визитки и други../

@wsar напълно те подкрепям
 
От: Graphic Design /банери,лога,колажи,календари,визитки и други../

Хъх, айде оставете ми темичката на мира, а ? Спорете си другаде ! Нито твърдя, че съм големия дизайнер нито нищо ! ЕБАХТИ наглите хора..

@wsar, някъде да си видял да твърдя, че съм най-великият дизайнер или нещо такова !?!! Леле думи нямам, ама ти си ми ясен.Ти си от онзи форум от photoshop-bg.com, дето всичките сте мега добрите и с вас на глава не може да се излезе..

Че тъй де » ПО СЪЩЕСТВО !
Ако някой мисли, че съм откраднал/плагиатствал нещо, от някъде просто да го покаже тук, а не само да говори..и да говори..и да говори..

@xpress, слабо ме интересува кой подкрепяш и кой не.. не сме на избори ;]

Стига сте спамили..
 
Последно редактирано:
От: Graphic Design /банери,лога,колажи,календари,визитки и други../

Тая тема се бъмпва на ден по няколко пъти, съответно се предполага че иска да привлече внимание. Аз примерно се чувствам длъжен да цъкна отгоре като видя тема с нов пост. А тва е форум и си и има бутончета Reply навсякъде и всеки е свободен да си изкоментира каквото иска. Който не иска чужди мнения по отношение на стоката или мненията си, отива или в сайт за обяви или започва да издава книги.

От друга страна всеки пост трябва да е готов да си понесе ответната реакция. Отворил съм, прочел/видял съм, не ми е харесало и съм написал какво мисля по въпроса. Авторът ако ще да ходи и да плаче в ъгъла. Изкоментирал съм поста му, не него самия. Личностните нападки са тъпо и неприятно нещо (освен в екстремни случаи) - нито човека познаваш отсреща, нито майка му. Демек - дайте малко по-нормална комуникация да водим че да е по-приятно.
 
От: Graphic Design /банери,лога,колажи,календари,визитки и други../

@Noke.. Добър ден!
Толкова е лесно.Някой казва примерно, че съм плагиатствал нещо - показва го кое е и, тогава си говорим..Без излишни простотии.

А мен единствено ме дразнят нападките, че съм се мислил за големия дизайнер..
АБЕ ВИЕ ОТ PHOTOSHOP-BG.нещо си, ТОЛКОВА ЛИ СТЕ МАЛОУМНИ И НЕ РАЗБРАХТЕ ДО СЕГА, ЧЕ НЕ СЕ ИМАМ ЗА ГОЛЕМИЯ ДИЗАЙНЕР ?!?!! ПРОСТО, ПРЕДСТАВЕТЕ СИ ИМАМ ЖЕЛЕНИЕ ДА СЕ РАЗВИВАМ...
Тццтцт, всеки идва тука и ми развива теории и щуротии..
Разбирам да е критика към даден проект или нещо.Коментираите, кажете какво мислите.Радвам се да видя чуждото мнение, дори и да е негативно, защото си извличам най-доброто дори и от критиката и се старая да се развивам!
Ама тва да ми говорите само безсмислени простотии тука, къде к'во имало..Е не !

Малък едит » Вкуса е доста субективно нещо.. Пример : На какво се кефи един хаусър и на какво един метъл, примерно :) Така е и при тия неща, всеки има различно, мнение за "хубаво" ;] Че тъй де, приемам критиката за добре дошла, но не и излишни простотии и постове в които някой, се опитва да докаже, че съм казал че съм големият дизайнер и ходи там да ме оборва в "твърдението ми" ;]
 
Последно редактирано:
От: Graphic Design /банери,лога,колажи,календари,визитки и други../

Здасти зилоте,
Ми лесно е всъщност. И за мене някой беше подфърлил че представям чужди работи за свои. Трябва ли да се впечатляваме - не. Всяка критика е потенциална реклама. Ама не искай да не ти "спамят" темата. Щом постваш свои неща, трябва да си готов да посрещнеш мненията. Всякакви мнения - дори най-малоумните. Няма значение колко пъти повтаряш че не се мислиш за велик - хората не ги интересуваш особено, просто коментират поста ти. Или поста на някой друг изказал се понеже темата всъщност не е твоя. С 1 дума приемай нещата по-спокойно.
 
От: От: От: Graphic Design /банери,лога,колажи,календари,визитки и други../

Пич всичко, хубаво, но аз тук дизайн на сайт не съм постанал ?! Просто направих хедъра.Това е всичко, иначе въобще не можах да разбера на къде биеш с тия темплейти и чудеса, като въобще не съм постнал подобни неща. А и това за краденото не знам от къде го измъдри, но окей :) Ако може покажи ми с един два примера от къде, какво съм откраднал ;]
Благодаря

:shock: predpriemach.com/showthread.php?t=8896&page=4 еи тия нещица те издадоха и пак казвам че като добавиш нещо на нещо готово не може да се наречеш ... не не дори не може и да кажеш че се занимаваш с подобно нещо .... издават те някои текстове на испански ли са португалски ли е незнам не мога да го определя. И пич точно там си писал "Ох да взема и аз да постна нещичко, че хептен си занимарих темичката..
И тъй..по-долу ще видите лога, хедъри и други нещица, които съм правил на скоро" - 1/2 от нещата бас ловя че си взаимствал яко ама зверски яко
ето и тази картинка на която си писал "Ето и нещо..прясно.." - прясно свалено или какво ?!?! искаш ли да видиш дизайн а? оди малко попрочети поогледаи поразпитаи, чакал оферти ....
виж ще ти дам един пример ... колегата ми ми каза за тоя саит (имам здравословен проблем и не мога да работя в момента) но от 10-на години се занимавам с реклама (собственик сам на рекламно студио в бургас) като се регистрирах и започнах да разглеждам попаднах на този раздел и от 2-3 поста ми стана ясен. Сега ще ти дам един савет както беше казал един твои недоволен клиент че постоянно висиш във форума ... отиди завърши училище, направи си класните и контролните, иди побачкаи малко а не са занимавай с продажба на банери за по 5лв за да мое си земеш трева, побласкаи са малко язък че и казармата я махната може би там щяха да ти налеят малко акъл и тогава се варни прочети си постовете и ще разбереш много истини за живота.. :shock::shock::shock:
и друг пат недей да правиш такива работи, работи но създавай твои неща а не плагиатствай!
 
От: Graphic Design /банери,лога,колажи,календари,визитки и други../

@Noke.. Добър ден!
Толкова е лесно.Някой казва примерно, че съм плагиатствал нещо - показва го кое е и, тогава си говорим..Без излишни простотии.

А мен единствено ме дразнят нападките, че съм се мислил за големия дизайнер..
АБЕ ВИЕ ОТ PHOTOSHOP-BG.нещо си, ТОЛКОВА ЛИ СТЕ МАЛОУМНИ И НЕ РАЗБРАХТЕ ДО СЕГА, ЧЕ НЕ СЕ ИМАМ ЗА ГОЛЕМИЯ ДИЗАЙНЕР ?!?!! ПРОСТО, ПРЕДСТАВЕТЕ СИ ИМАМ ЖЕЛЕНИЕ ДА СЕ РАЗВИВАМ...
Тццтцт, всеки идва тука и ми развива теории и щуротии..
Разбирам да е критика към даден проект или нещо.Коментираите, кажете какво мислите.Радвам се да видя чуждото мнение, дори и да е негативно, защото си извличам най-доброто дори и от критиката и се старая да се развивам!
Ама тва да ми говорите само безсмислени простотии тука, къде к'во имало..Е не !

Малък едит » Вкуса е доста субективно нещо.. Пример : На какво се кефи един хаусър и на какво един метъл, примерно :) Така е и при тия неща, всеки има различно, мнение за "хубаво" ;] Че тъй де, приемам критиката за добре дошла, но не и излишни простотии и постове в които някой, се опитва да докаже, че съм казал че съм големият дизайнер и ходи там да ме оборва в "твърдението ми" ;]


ами не продавай чужди неща например :) аз сам си виждал творенията при някои колеги из саитовете им и ми става много тъпо
и недаи си боже да ми е на 1 ръка разстояние.....:twisted:
 

Горе