Graphic Design /банери,лога,колажи,календари,визитки и други../

От: Graphic Design /банери,лога,колажи,календари,визитки и други../

Капацитет връз капацитет клатят дълбоко компетентни мнения... у тоя форум пълно с капацитети, дизайнери, уеб гурота и к'во ли още не.

Може да не си обидил никого, но се опитваш да даваш квалификации :)
Виждам, че си разбрал, за какво говоря.

Поздрави!
 
От: Graphic Design /банери,лога,колажи,календари,визитки и други../

Xpress хайде да те помоля да ми покажеш кое съм плагиатствал и от къде, че ти в по-горния си пост освен, че се изфука колко си велик и колко много работи си направил, друго не постигна.. :)


абе ти си уникално *** изказах си мнение по твои дела ти сам поиска от останалите да си кажат мнението е аз го казах, създаваи твои неща а не плагиатствай ама ти не давай да стреляме па ще видим кво ше стане. Не ги сложих тези неща за да са фукам колко сам велик а ти показах как от едно добре сложено лого може да се използва за много цели но ти си явно доста ограничен че не можа да схванеш основното, както и с текстовете - което ме навява на мисалта едва ли си правил труда да ги пишеш а просто си взел целия темплейт от някаде сменил си 2-3 картинки и аиде продавам ПСД темплейт колко беше 15$
каде бе отворко каде нали та виждам кво си напраил в другия форум 0 итрадер, по 5-6 проекта незнаеш кво да предложиш че накрая от тоя които щеше да съдиш за клевета тарсиш савет хаххаах аи моля ти се погледни само колко си паднал, огледай се виж другите учи се от тях, няя братче давай с главата напред .. еми троши си я :cry:

Евала ти направих че си намерил начин да правиш лев от това ти ме изкара ... няям думи

@Noke "Някой няма ли да му надене БАНана на тоя мушмул" - огледай се ... може и да пречиш :shock:

@wsar стиа си му отварял очите е, до преди няколко дни щеше те съди ся вече почна акъл да търси от тебе

@Izida - това нали е либерален форум ?!? или е само за някои потребители ???

P.S.
Може да сам обидил някои с прекалено простия си речник предварително искам да се извиня.
 
От: От: Graphic Design /банери,лога,колажи,календари,визитки и други../

@Noke "Някой няма ли да му надене БАНана на тоя мушмул" - огледай се ... може и да пречиш :shock:
Това го изтрих отдавна. Изида е виновна задето го куотна, тъй че търси сметка от нея.
 
От: От: Graphic Design /банери,лога,колажи,календари,визитки и други../

@Izida - това нали е либерален форум ?!? или е само за някои потребители ???

Точно така, прекалено е либерален.
От свобода до свободия разликата е тънка.....
Според мен, беше добре ти да си направиш твоя тема, а не така да се разпъва форума????
Нищо лично към теб :)
 
От: Graphic Design /банери,лога,колажи,календари,визитки и други../

ок мерси ще знам за напред
 
От: Graphic Design /банери,лога,колажи,календари,визитки и други../

Братко, нема се спрете..
Към xpress, ако говориш за webmasters или там както беше форума, погледни от кога не съм се логвал ! имам 5 поста на кръст.. тъпан..
Айде няма да те коментирам, че вие всички сте некви велики, не може да се спори с вас..
Първо ми говориш за lorem-ipsum простотии, обвиняваш ме че огромна част от нещата не били мой,а сега ми говориш пълните простотии..

Как беше оня израз.. Ай сиктир !? или там както е..
Смешен си човече.. ;]

И 99% съм сигурен, че тези неща, за които говори и показа, не си ги правил ти, а някои ги е правил за теб ако имаш фирма /някой работник :) /
Нищо лично, но ми изглеждаш ограничен, защото ми наговори пълните простотии и се чудиш за какво по-напред да се заяждаш..
И да знаеш, това на горния ред не съм го написал с цел да те обидя :) Просто казвам чистосърдечно какво мисля за теб, и какви впечатления си оставил в мен..

А това за wsar, за съденето..Той го предложи първи и тръгнах да му играя по свирката. А иначе с това което си написал, допълнително ми показваш, че си ТУРБО ограничена личност, защото както видя по един начин приемам чистата градивна критика, а по друг безсмислените постове, с цел да си направиш 10 коментара ;]
Жив и здрав да си ;]
 
Последно редактирано:
От: Graphic Design /банери,лога,колажи,календари,визитки и други../

Капацитет връз капацитет клатят дълбоко компетентни мнения... у тоя форум пълно с капацитети, дизайнери, уеб гурота и к'во ли още не.

Аз да питам лицето @Novakov. Това твоето мнение от позицията на професионален графичен дизайнер ли го изказваш? Чудя се защо ли не ти преведа мнението на английски и да го пусна в един истиски форум за логодизайн, за да си получиш мненията, та да разбереш какви трагикомични недомислици приказваш.

Тая статията може и да не е на върховно ниво, ама я ми кажи ти изобщо наясно ли си с думата ЛОГО.

Ама било за уеб сайта и не трябвало да се съобразява дизайнера с нищо друго... ....пфффф що ли и аз се пънем....

Не знам само що не вземете да давате мнения по въпроси, от които поне малко разбирате.

Така, най-добре е автора на темата да си направи нова (с портфолио) и да си заработва кинтите, а тази да ни я предостави за "па-па", т.е. да си говорим.

1. Това твоето мнение от позицията на професионален графичен дизайнер ли го изказваш?
Не. А ти твоите мнения от такава позиция ли ги изкаваш?
2. истиски форум - ?
Този форум фалшив ли е? Тук човек влиза за да покаже някакви умения и ако ги има да получи някой лев за тях. Слабо ме вълнуват мненията на n-броя "профисионални дизайнери" от разни форуми, щом клиента е доволен. Всеки може да си дава мнението важното накрая е ТИ да си прибрал парата.
3. думата ЛОГО
Ся, цитати от Уикипедия няма да ти копирам, ще ти кажа как го разбирам аз:
Логото е някъв вид изображение, чрез което лено може да бъде разпознат даден продукт на дадена марка.
А иначе "профисионално лого" - няма. Всичко е брандинг и реклама. Естествено си има някви правила при изработката, които тряя да се спазват. После силно тряя да се налее ЛЕВ за да стане "запомнящо се" (а.к.а профисионално)
4. Ама било за уеб сайта и не трябвало да се съобразява дизайнера с нищо друго... ....пфффф що ли и аз се пънем....
Тука си се опитал да кажеш нещо, ама наличието на многоточията означава, че и ти незнаеш какво точно
5. Не знам само що не вземете да давате мнения по въпроси, от които поне малко разбирате.
И аз незнам, важното е да си в диалога
 
От: Graphic Design /банери,лога,колажи,календари,визитки и други../

Айде, пак темичката ми ще е арена на спорове..
Не разбрахте ли, че не толерирам тоя вид "чат" в темата.. Тя просто е създадена с друга цел..
По тоя начин малко или много дори ми пъдите клиентите :)
...

Верно е, че лоша реклама няма, но пък ващо вече е извън всякакви граници.. :)

И колкото и да ми коментирате логото с телевизорчето..кво било, що било..
Току що дръннах 50 $ с него ;)

1234133f.jpg
 
От: Graphic Design /банери,лога,колажи,календари,визитки и други../

Аз само да са обада чи оригиналното лого за КеърТиВи на зийлота беше суперидейно и удачно. Вижда се, чи wsar дърпа към негофта си черга, а именно принтираните артикули ама дайте елементарен анализъ на заданието да измъдрим:

-КеърТиВи ще служи ли за идентификация на собственика си (ше раздава ли визитки на които пише КеърТиви като ходи на купони)? Какъв е шанса собственикът на ГолиМадами.ком да иска да си принтира логото на визитката?

- Въпросните 2 примерни "бранда" ще се качват ли на билбордове?

- Офлайн реклама на въпросните 2 сайта ще се прави ли под формата на брошури и диплянки? Симпатични студентки ще връчват ли брошурки на ГолиМадами.ком на минувачите по Графа или край НДК?

...Мога да продължа ама мисля че е достатъчно. Клиентите за какъвто и да било дизайн тук просто искат да сложат нещо горе на избраната фрий тема и да продължат да си се занимават на спокойствие с далеч по-"важни" дейности като събмит в директории и нагласяне на Адсенса...
 
От: От: Graphic Design /банери,лога,колажи,календари,визитки и други../

Не се трупат лесно мнения при регистрация, нали?
А и тук едвали ще получи бан за подобни действия...
Либерален форум :lol:

xpress, това е чужда тема! направи си твоя и си поствай твоите работи, ако все още си тук!
моля, да си едитнеш поста :)

Мда бе. Тук се казва: "баси либералния"... Тоя нещастник от завист ще умре. Нека вече, който ще критикува, да дава нещо негово, което смята, че е по-добро и тогава да го прави ! Иначе STFU и всички да го псуват ! [= ...
 
От: Graphic Design /банери,лога,колажи,календари,визитки и други../

Братко, нема се спрете..
Към xpress, ако говориш за webmasters или там както беше форума, погледни от кога не съм се логвал ! имам 5 поста на кръст.. тъпан..
Айде няма да те коментирам, че вие всички сте некви велики, не може да се спори с вас..
Първо ми говориш за lorem-ipsum простотии, обвиняваш ме че огромна част от нещата не били мой,а сега ми говориш пълните простотии..

Как беше оня израз.. Ай сиктир !? или там както е..
Смешен си човече.. ;]

И 99% съм сигурен, че тези неща, за които говори и показа, не си ги правил ти, а някои ги е правил за теб ако имаш фирма /някой работник :) /
Нищо лично, но ми изглеждаш ограничен, защото ми наговори пълните простотии и се чудиш за какво по-напред да се заяждаш..
И да знаеш, това на горния ред не съм го написал с цел да те обидя :) Просто казвам чистосърдечно какво мисля за теб, и какви впечатления си оставил в мен..

А това за wsar, за съденето..Той го предложи първи и тръгнах да му играя по свирката. А иначе с това което си написал, допълнително ми показваш, че си ТУРБО ограничена личност, защото както видя по един начин приемам чистата градивна критика, а по друг безсмислените постове, с цел да си направиш 10 коментара ;]
Жив и здрав да си ;]

pone pokaza 4e si ot selo slivenski selqnin
 
От: Graphic Design /банери,лога,колажи,календари,визитки и други../

Виж к'во казва Вонегът ;]
Както искаш - така го разбирай..

"Големият проблем с тъпите копелета е, че те са толкова тъпи, че не могат да повярват, че човек може да бъде умен."

Поразсъждавай малко над това и ще усетиш по какъв повод съм го написал ;]
 
От: Graphic Design /банери,лога,колажи,календари,визитки и други../

не отказвам се ... печелиш
просто няям нерви ман толкова си кух че човек не може да те обиди баси

честито

аиде сега иди си бии една злобарка в кенефа да утолиш жаждата малко
 
От: Graphic Design /банери,лога,колажи,календари,визитки и други../

Чудно ми е... Защо тези двама привърженици на професионалните графични изработки не използват Google Translator и да пуснат същите си постове във форумите на DigialPoint, където има много теми от рода на "$20 Logo Contest" :D Как ли ще бъдат възприети напъните им да покажат какви професионалисти са, използвайки номерата с билбордовете и брошурите... И сравнявайки логото на Coca Cola с такова, направено за сайт с готов темплейт и приходи от рода на долар на ден от AdSense...
Аман от такива "професионалисти", страдащи от липса на внимание. Все едно аз да пусна тема "Изработвам PHP скриптове, готови системи и други", някой да ми поръча система за сайт онлайн игри например, и трети да ми се изсере в темата с нещо от рода на "Ама представи си, че сайта стане голям колкото miniclip.com, със стотици хиляди онлайн играчи във всеки един момент, системата ти ще се сбъгяса" и т.н. Ще го изям с все костите. Поръчва система за $100, например, и такава получава.
Правя аналог с тази тема. Не може да очакваш брандиране на името си, изнесено и на билбордове покрай магистралите, с едно лого за $10.
 
Последно редактирано:
От: Graphic Design /банери,лога,колажи,календари,визитки и други../

@rtsoft за кой говориш ? / edit - чатнах :)

btw, ето нещичко :)

seoprobrasilv1.jpg


seoprobrasilv2.jpg
 
Последно редактирано:
От: Graphic Design /банери,лога,колажи,календари,визитки и други../

Между другото, уредих си 10-тина билборда по пътя към Банско, там е народа сега. Сложихме на тях онея банерчета, дето ми направи за 5лв, обаче човека вика "Малко размазано стоят". Дали ще можем да измислим нещо по-подходящо, до 15 лв?
 
От: Graphic Design /банери,лога,колажи,календари,визитки и други../

@ Noke: Брат говорим за различни неща. Ама всъщност няма значение вече.

@rtsoft: Не загреваш "умник" и се спри, че бълваш от глупост та още по-голема глупост.

Да 'зема да уточна за тия дето пак нема да са ме разбрали. Без значение колко картинки и безмислици си генерирал докато си се упражнаявал за "дизайнер", и колко конкурсчета си спечелил за 2 или 5 лв. Всички участваме в тех, все пак са си някакви пари. По-важното е въпросният овен, един прекрасен ден да осъзнае, че трябва да се развива, и да премине на по-горен етап. Това при полУжение, че искаш с това да си вадиш 'леба, ако ли не, продължаваш си така с мисъл, че е достигнат върха, защото 'Я и още 10 други хамстера, смятат така. Спирам се. Кой крив, кой прав не знам, па и не ме интересува. Гледам коментарите и се сетих, че нек'ъв сладур ме беше питал каво се мъча да докажа... сега разбирам, че добре си ме е питал човека. Трия всичките си постовете за да не ви бъркат у г*за. Щ'ото всеки е готов да отвори тая темата, да се зачете в нещо, да му стане любопитно, ама разбрал, не разбрал това, дека е прочел да изака поредната си малоумнщина, без да си дава ясна сметка, какви плясканици пише, а камоли и да разбира това, което пише. Та! Що ли се напиням и аз...

Бегайте на люлките!

П.П. Ще замоля ония хубавци, които ще ги напъне неистово да ми отговарат, нека си спестят драсканиците. Няма смисъл...
Ае мое вече да ми биете бан или там, к'вото прайте.
 
Последно редактирано:

Горе