Graphic Design /банери,лога,колажи,календари,визитки и други../

От: Graphic Design /банери,лога,колажи,календари,визитки и други../

Прието е след печелене на нещо да обменим iTrader

[URL]http://forums.digitalpoint.com/itrader.php?u=285454[/URL]

Някой не оставят -> бройте го +/- 1-2...

Като справка аз имам 8 (от различни хора)
[URL]http://forums.digitalpoint.com/itrader.php?u=263605[/URL] , а за около 4 конкурса не са ми дали iTrader (просто някой хора са там, само докато намерят, каквото търсят и спират да влизат).

@z3al0t ако искаш може да ме добавиш в ДП-а. Ника ми е bodil4o
Ще ти пратя фр рекуест...

//лол - BRAIN_PAIN е хапнал бан lol
 
От: Graphic Design /банери,лога,колажи,календари,визитки и други../

Впрочем..
ето нещичко, което направих днес..
Искам да подчертая, че всичко съм го правил аз. Няма нищо използвано на готово от интернет освен ТАЗИ КАРТА за направата на планетата.

Ето ги :
#1
ormbgbusinessanalysisco.jpg


#2
ormbgemailmarketingcopy.jpg


#3
ormbgmediaplanningcopy.jpg


#4
ormbgseooptimizationcop.jpg


#5
ormbgwebdesigncopy.jpg


:)
 
От: Graphic Design /банери,лога,колажи,календари,визитки и други../

Прието е след печелене на нещо да обменим iTrader

[URL]http://forums.digitalpoint.com/itrader.php?u=285454[/URL]

Някой не оставят -> бройте го +/- 1-2...

Като справка аз имам 8 (от различни хора)
[URL]http://forums.digitalpoint.com/itrader.php?u=263605[/URL] , а за около 4 конкурса не са ми дали iTrader (просто някой хора са там, само докато намерят, каквото търсят и спират да влизат).

@z3al0t ако искаш може да ме добавиш в ДП-а. Ника ми е bodil4o
Ще ти пратя фр рекуест...

//лол - BRAIN_PAIN е хапнал бан lol

Еми не мога да търпя модератори, които се мислят за БОЖЕСТВА, нахранвам ги следва бан и следва друг акаунт през новото ми ай пи :) И пак си влизам :)
 
От: От: Graphic Design /банери,лога,колажи,календари,визитки и други../

Еми не мога да търпя модератори, които се мислят за БОЖЕСТВА, нахранвам ги следва бан и следва друг акаунт през новото ми ай пи :) И пак си влизам :)

И мен ме бяха нарочили преди време...
Пускам пост, какъвто и да е (това беше в началото) и нон-стоп мейла ми беше пълен с "you have received an infraction bla...", но след като ме баннаха там за два-три дни и спраха :D

@z3al0t #3 е яко...

Може ли въпрос... При положение, че можеш да правиш неща, достатъчни за дп-а, защо 1/2 от нещата ти са за бг сайтове?
Аз няколко пъти съм работил с сънародници и все се пазарят за нещо...
Наскоро ми писа 1 и ми вика искам банер за сайта ми. Питам го какъв да е текста - той отговаря "бах ли му мамата", питам го с дизайна на сайта ли да е (а той беше крапав) и той вика ми да - да изглежда добре.
Правя му там няква бейсик анимация и след 2-3 дни ми вика "банерите ти са много мизерни" и ми показва някъв с 1вата намерена каритнка от нета и вика ето това е банер...
Та нямам думи. Отделно се пазарят някой за цената и т.н. и това обикновено го правят след като си свършил работата...
 
От: Graphic Design /банери,лога,колажи,календари,визитки и други../

Еми ти какво искаш бе, пич? Лично аз съм много доволен от Zaealot и работата му и постоянно си поръчвам по нещо. Вече имам 4-5 банера, два хедъра, бутони, икони... и ще поръчвам нови. Ама като не ме бива нито с Фотошопа, нито с това да измисля как да изглежда банера му казвам: "Така и така, искам банера да е с размер xxxxx, да пише xxxxx. Искам да го направиш така, че потребителя като го види, да му се прииска да цъкне." Пича вика ок и си ги прави без проблеми.

Отплеснах се. Та, какво искаш? Да си нарисувам сам банера и да ти го дам да ми добавиш светлосенки ли?
 
От: Graphic Design /банери,лога,колажи,календари,визитки и други../

Ето нещо новичко.. За едно конкурсче..пък да видим какво ще излезе :)

v1
logocovershortv1copy.jpg



- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

v2
logocovershortv2copy.jpg
 
Последно редактирано:
От: Graphic Design /банери,лога,колажи,календари,визитки и други../

Мерси за логото! Стана чудесно :)
 
От: Graphic Design /банери,лога,колажи,календари,визитки и други../

Моля :) Радвам се, че ти е харесало.

Ето и нещо новичко:

logoredheartscopy.jpg
 
От: Graphic Design /банери,лога,колажи,календари,визитки и други../

Здравейте,
ето едни нови банерчета.. ;)

bannerparfumsbg160x600g.gif


bannerparfumsbg250x250g.gif


bannerparfumsbg468x60gi.gif


bannerparfumsbg728x90.gif


Има и едни флаш банери, които станаха страхотни, но няма как да ги кача за съжаление.. :\
 
От: Graphic Design /банери,лога,колажи,календари,визитки и други../

Добро утро пичове,
има ли някой, който може да кодира дизайн в уърдпрес :)
Идеята е да си направя портфолиото, и някой, който е на ТИ с нещата да ми го кодира :) Естествено заплащането ще е добро.

Ако има хора, които мислят, че ще се справят - нека ми драснат едно ЛС.

Поздрави,
Станислав
 
От: Graphic Design /банери,лога,колажи,календари,визитки и други../

Добро утро пичове,
има ли някой, който може да кодира дизайн в уърдпрес :)
Идеята е да си направя портфолиото, и някой, който е на ТИ с нещата да ми го кодира :) Естествено заплащането ще е добро.

Ако има хора, които мислят, че ще се справят - нека ми драснат едно ЛС.

Поздрави,
Станислав

Това може да си го направиш и сам. Ако се занимаваш 1 месец и ще си го направиш сам. Не ти трябва кои знае какви познания , за да смениш дизайна на един темплейт. Даже да не си учил ХМТЛ в Уърдпрес се използват специфични кодове , които ще научиш бързо.
 
От: Graphic Design /банери,лога,колажи,календари,визитки и други../

Момчето си свърши идеално работата, като ми направи хедръра и банера за новия проект. Като го пусна след няколко дни ще покажа и тук за какво става въпрос. За в бъдеще 100% отново ще работя с него.

P.S. Още не мога да се нарадвам на предишната му работа по http://www.prognozite.com, където направи бахти якия хедър.
 
От: Graphic Design /банери,лога,колажи,календари,визитки и други../

-----------------
 
Последно редактирано:

Горе