greatwall bg правен на wp

От: greatwall bg правен на wp

тъкмо тия дни се чудех дали да взимам c10 пък се оказа , че те го спрели от производство.... все пак може да се намери в мобиле , даже в гаранция до 2017.
 
От: greatwall bg правен на wp

ми кат не дават 10 бинги да им направя аз да си седят на тоя грозен сайт :D:D
 
От: greatwall bg правен на wp

тъкмо тия дни се чудех дали да взимам c10 пък се оказа , че те го спрели от производство.... все пак може да се намери в мобиле , даже в гаранция до 2017.

дачия си вземи
по-удачния вариант
 
От: greatwall bg правен на wp

дачия си вземи
по-удачния вариант

всъщност реших да не се изхвърлям с парите и ще си взема тойтоа ярис преди 2005 за около 5 к. с регистрация и газов инжекцион ще стъпи около 7к
 
От: greatwall bg правен на wp

всъщност реших да не се изхвърлям с парите и ще си взема тойтоа ярис преди 2005 за около 5 к. с регистрация и газов инжекцион ще стъпи около 7к

idealno :|
 
От: greatwall bg правен на wp

По данни на WordPress около 20-25% от сайтовете във световен мащаб се търкалят на WP. Включително Mashable, TechCrunch и още много от популярните сайтове.

Не виждам защо GW да не се възползват тоже.
 
От: greatwall bg правен на wp

всъщност реших да не се изхвърлям с парите и ще си взема тойтоа ярис преди 2005 за около 5 к. с регистрация и газов инжекцион ще стъпи около 7к

имам, 2004г., червен, 4 врати, 1.0л бензин с климатик ;)
 
От: greatwall bg правен на wp

имам, 2004г., червен, 4 врати, 1.0л бензин с климатик ;)

колко харчи тоя двигател градско (София) ? аз уж търся 1.3 но може и с 1.0 да мина. Не съм състезател , искам икономична колица и затова ще слагам газ.
Колко ти струва масло филти ?
 
Пичове, що си разбутвате хубавите коли с газ? Ако ви е толкова скъпо, возете се на метрото.
 
От: greatwall bg правен на wp

Да си сложиш газово, е все едно да си сложиш стилна бомба с малък тротилов еквивалент.

Иначе не виждам нищо ненормално на GW, че е с WP.
 
Re: От: Re: greatwall bg правен на wp

Двойна разлика в парите на 100 км... чак толкова не съм богат.

Е колко километра караш на месец, че да има значение? Това е кола за в града все пак, не е за дълги разстояния.
 
От: greatwall bg правен на wp

Да си сложиш газово, е все едно да си сложиш стилна бомба с малък тротилов еквивалент.

Иначе не виждам нищо ненормално на GW, че е с WP.

За да гръмне газова уредба , трябва удара да е толкова силен , че и без газова ще си на парчета....
 
От: greatwall bg правен на wp

Изправна газова бутилка е невъзможно да гръмне.
 
От: greatwall bg правен на wp

Изправна газова бутилка е невъзможно да гръмне.

имам познат, който го бутнаха отзаде на светофар.Бутилката му изкочи посредата на кръстовището.Не гръмна . От тогава никакви бутилки не слага в колата си!Страх лозе пази!
 
От: greatwall bg правен на wp

И все пак да не забравяме, че когато са създавали автомобила, не са обмисляли варианта, че някой си от България, ще иска да минава на по-тънко и ще слага газова уредба.. може за момента да ти е по-евтино, но според мен след време като започнеш да сменяш всичко ще ти излезе доста по-скъпо. Все пак газовата уредба е калпав адон към автомобила. Работил съм в сервиз и съм виждал доста ужасяващи работи, но все пак това е мое мнение :)
 
От: greatwall bg правен на wp

И все пак да не забравяме, че когато са създавали автомобила, не са обмисляли варианта, че някой си от България, ще иска да минава на по-тънко и ще слага газова уредба.. може за момента да ти е по-евтино, но според мен след време като започнеш да сменяш всичко ще ти излезе доста по-скъпо. Все пак газовата уредба е калпав адон към автомобила. Работил съм в сервиз и съм виждал доста ужасяващи работи, но все пак това е мое мнение :)
Работил си в сервиз ама друг път. Вие и в Дядо Коледа вярвате сигурно.
 
От: greatwall bg правен на wp

Работил си в сервиз ама друг път. Вие и в Дядо Коледа вярвате сигурно.

Да, работил съм в сервиз в чужбина, а не в някоя барака в Бг и честно казано от видяното до сега, You are my favorite hater :)
 

Горе