Продава се: Guest Post Services - пакети от линкове в изградени PBN's блогове 10-22 годишни

BlackFriday

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
65   0   0
Защо да изберете нашите услуги!

добавена е нова услуга:
Guest Postings Service - REAL GUEST POSTS ON REAL SITES
https://pb.network/guest-postings-service/
също така:

  • Разполагаме с много PBN's в различни ниши.
  • Разполагаме с екип специално за изработка на PBN's.
  • Предлагаме домейни стари и никога дроппени възраст над 10+ години с много добра история,
  • Без спам резултати с естествени беклинкове и никакъв линкджус
  • Предлагаме различни ИП адреси разположени на четири континента.
  • Играждането на PBN's става ръчно и без намесата на софтуери



информация за пакетите: https://rebrand.ly/pbn-service


  1. Мислите, че цената е висока ?

Помислете тогава, какви са разходите по създаване и подръжка на Частната Блог Мрежа (PBN's)?

Пример:

Ако търсите да закупите качествен домейн, който е стар и с добра история през годините, ще Ви коства между $200 и $500.
и така да сметнем:

Домейн = $200-500
Хостинг = $12
Статии = $20
Private Whois= $5



Eто и малко информация, ако искате да ви създадем ваша (Частна Блог Мрежа):
  • домейн години - от 10 до 22 години
  • Trust Flow - 15-30
  • Domain Authority - 20-50
  • Page Authority- 20-60
  • Citation Flow- 10-30
  • хостинги в САЩ, франция, Германия, Италия, Австралия и Канада
  • получавате пълен достъп до домейните, блоговете и хостингите, а цените са по договаряне...




Често задавани въпроси:

  • Защо имам нужда от личен блог мрежа?

Ако сте собственик на нишов сайт и искате той да се класира възможно най-скоро в челните позиции на Гугъл, тогава имате нужда от обслужване PBN за бързо класиране и конкурентен ранг.


  • Ефективна ли е Частна Блог Мрежа (PBN's)?

В едно проучване се оказа, че 75% от сайтове които използват PBN's са подобрили класирането си в рамките на 1 месец. Дори и тези сайтове, които са били санкционирани от Google имат по-добри позиции в Серпа (SERP) с Частната Блог Мрежа (PBN's) услуга.

  • На какъв език са блоговете?

В момента предлагаме услугата само на Английски.


  • Приемате ли линкове за хазарт?

ДА, приемаме хазарт линкове

ъпдейт на темата добавям и блогове на тема хазарт:

DA/PA - 31/42
TF - 37
Age: 19

IP - USA

ЦЕНА ЗА СТАТИЯ + ЛИНК $50



DA/PA - 28/37
TF - 27
Age: 10
IP - Luxembourg


ЦЕНА ЗА СТАТИЯ + ЛИНК $35


DA/PA - 30/41
TF - 19
Age: 17
IP - USA

ЦЕНА ЗА СТАТИЯ + ЛИНК $45



срок на изпълнение маx 10 дена

Ако имате други въпроси не се колебайте да се свържите с мен.


Ето как изглежда резултата след седмица гемблинг

34xg8k9.jpg



ето и за хелт ниша:
5DVtHEL.jpg


Поздрави.
 
Последно редактирано:
предлагам 3 безплатни ревюта на потребители регистрирани поне преди 1 година и с харесвания 5+
ще е нужно да ми дадете статия на английски поне 90% уникална с 1 изходящ линк, след което ще трябва да напише ревю на услугата.


Поздрави

Здравейте,

Ето и моето ревю. Комуникацията беше изключително лесна, разбрахме се с няколко изречения и всичко беше изпълнено бързо и професионално, дори колегата ме изчака няколко дни, докато успея да подготвя статията и да я изпратя. Самата тя беше публикувана буквално няколко часа след като я бях изпратил, което ме изненада доста приятно. Все още очаквам Google да я индексира, но и това ще стане до няколко дни.

1. Домейн

Домейнът, на който беше публикувана статия е със следните метрики:

DA/PA - 24/32
TF - 17
Age: 21


Има линкове от няколко авторитетни сайта с висок DA/PA и с много нисък spam score (според MOZ). Сайтът е професионално направен, в health нишата (която е релевантна на моя сайт) и тук беше втората ми приятна изненада, получих релевантен линк. Липсват хиляди спам коментари, абсолюто нормален и добре оформен сайт.

2. Услуга

Никакви забележки относно услугата, всичко е точно както е описано в първия пост и получих всичко точно, както е описано. Колега предлага качествена услуга и не се съмнявам, че и другите две услуги (PBN setup & network) ще бъдат на същото ниво. За guest blogging цената е нормална, да не кажа ниска, в сравнение с други чужди сайтове, предлагащи такъв тип услуги. Определено в бъдеще ще се възползвам отново и горещо препоръчвам, ако се нуждаете от качествени чисти линкове на разумна цена.

3. Резултат

Тук си запазвам правото да редактирам поста си след известно време, тъй като трябва да мине малко време преди да кажа дали има раздвиждане на позициите (в момента резултатите са 10-13 позиция, играя за топ 10 или топ 5), в средно конкурентна ниша с en сайт. Не се съмнявам, че ще има положителен резултат, просто трябва да мине малко време, за да дам по-точен коментар.

4. Финални думи

Определено качествена и достъпна услуга, комуникацията е на ниво и с колегата се работи изключително лесно. Препоръчвам, много по-добре от наблъскани спам линкове на килограм и без осезаем ефект. Ще се ползва отново задължително :)

Да благодаря и аз за ревюто.

1. Сайтът
DA: 28
PA: 39
TF: 37
Age: 16 years
Не изглежда заспамен, въпреки че имам някои въпроси, които ще обсъдя с BlackFriday на лично и ако се наложи ще пиша пак.

2. Обслужването
6+ - Няма смисъл да казвам, че нещата се случиха изключително бързо, точно и коректно. Всичко беше както е описано, статията и линка са 1 към 1 с това, което изпратих, дори са се постарали да изберат и изображение вместо мен.

3. Резултати
Почти веднага имаше преместване с няколко позиции нагоре. Гледам флуктоацията тези дни, че е доста висока според Алгоро, Моз и СерпМетрикс. Та не съм сигурен дали си заслужава да избързвам с отчитане на резултатите точно в момента.
Ще го следя още няколко дни, за да видим дали и колко още ще мръдне нагоре. Засега откъм DA и TF няма промяна.

4. Финални думи
Като цяло изглежда доста надеждна и качествена услуга. Задължително ще се ползва и занапред, стига да са устойчиви резултатите. Цените са ми малко солени като за българският пазар, но какво да се прави - не е евтино удоволствие.
От пакетите не разбрах разликата между "Private Blog Network" и "PBN Setup"?

И аз си получих ревюто, благодаря за което.
Изключително лесна и бърза комуникация с продавача. Забавянето беше изцяло по моя вина.
Сайтът с моя линк е 20+ годишен, много добри показатели TF и DA. Изглежда си съвсем нормален (contact, privacy policy), не някоя спамилка.
Статията е публикувана точно както съм я подал.

За някакви резултати е рано да се говори, ще ъпдейтна, когато има развитие.
Привет!
Възползвах се от едното безплатно ревю. Трябва да кажа, че съм впечатлен. Домейнът беше 20 годишен, имаше и много добри характеристики.
Реших също така да поръчам и статия от колегата, за да се разгърне пълния потенциал на услугата и съответно - да се постигнат най-добрите възможни резултати. Тя също беше добре оптимизирана.
Резултатите при мен, само след 2-3 дни чакане, са:
- класиране на сайта по българска ключова дума - от 5-та страница до 2-ра страница
- значително повишаване на TF и DA на моя домейн
- повишаване на PA

Трябва да кажа, че услугата си заслужава. Аз лично останах доволен и съвсем скоро ще пиша на колегата, за да се възползвам от още линкове, а защо не и изграждане на PBN мрежа. Качеството на сайта е добро - не е някакъв със спам публикации и със сложени 500-600 линка, няма spam score - напълно нормален, но много авторитетен пред в на Google блог. Лесна и бърза комуникация с продавача.

Моите оценки:
Качество на линка - 5/5
Качество на сайта - 5/5
Комуникация - 5/5
Съотношение цена-качество - 5/5

Бих посъветвал бъдещите купувачи да не си губят времето със SEO експертите-индийци във Fiverr, където PBN блог значи 15 буквен инфо домейн с DA 3 и TF 1, наблъскан с колкото си иска линка вътре...

Препоръчвам!
 
Последно редактирано:
предлагам 3 безплатни ревюта на потребители регистрирани поне преди 1 година и с харесвания 5+
ще е нужно да ми дадете статия на английски поне 90% уникална с 1 изходящ линк, след което ще трябва да напише ревю на услугата.


Поздрави
Може ли да взема едното?
 
Ако някой колега се е отказал от ревюто, с удоволствие бих се възползвал :)
 
Ако някой колега се е отказал от ревюто, с удоволствие бих се възползвал :)
Може да ползваш, прати ми статия и линк и кейуърд
 
Привет!
Възползвах се от едното безплатно ревю. Трябва да кажа, че съм впечатлен. Домейнът беше 20 годишен, имаше и много добри характеристики.
Реших също така да поръчам и статия от колегата, за да се разгърне пълния потенциал на услугата и съответно - да се постигнат най-добрите възможни резултати. Тя също беше добре оптимизирана.
Резултатите при мен, само след 2-3 дни чакане, са:
- класиране на сайта по българска ключова дума - от 5-та страница до 2-ра страница
- значително повишаване на TF и DA на моя домейн
- повишаване на PA

Трябва да кажа, че услугата си заслужава. Аз лично останах доволен и съвсем скоро ще пиша на колегата, за да се възползвам от още линкове, а защо не и изграждане на PBN мрежа. Качеството на сайта е добро - не е някакъв със спам публикации и със сложени 500-600 линка, няма spam score - напълно нормален, но много авторитетен пред в на Google блог. Лесна и бърза комуникация с продавача.

Моите оценки:
Качество на линка - 5/5
Качество на сайта - 5/5
Комуникация - 5/5
Съотношение цена-качество - 5/5

Бих посъветвал бъдещите купувачи да не си губят времето със SEO експертите-индийци във Fiverr, където PBN блог значи 15 буквен инфо домейн с DA 3 и TF 1, наблъскан с колкото си иска линка вътре...

Препоръчвам!
 
Привет!
Възползвах се от едното безплатно ревю. Трябва да кажа, че съм впечатлен. Домейнът беше 20 годишен, имаше и много добри характеристики.
Реших също така да поръчам и статия от колегата, за да се разгърне пълния потенциал на услугата и съответно - да се постигнат най-добрите възможни резултати. Тя също беше добре оптимизирана.
Резултатите при мен, само след 2-3 дни чакане, са:
- класиране на сайта по българска ключова дума - от 5-та страница до 2-ра страница
- значително повишаване на TF и DA на моя домейн
- повишаване на PA

Трябва да кажа, че услугата си заслужава. Аз лично останах доволен и съвсем скоро ще пиша на колегата, за да се възползвам от още линкове, а защо не и изграждане на PBN мрежа. Качеството на сайта е добро - не е някакъв със спам публикации и със сложени 500-600 линка, няма spam score - напълно нормален, но много авторитетен пред в на Google блог. Лесна и бърза комуникация с продавача.

Моите оценки:
Качество на линка - 5/5
Качество на сайта - 5/5
Комуникация - 5/5
Съотношение цена-качество - 5/5

Бих посъветвал бъдещите купувачи да не си губят времето със SEO експертите-индийци във Fiverr, където PBN блог значи 15 буквен инфо домейн с DA 3 и TF 1, наблъскан с колкото си иска линка вътре...

Препоръчвам!
Със сигурност услугата е качествена, аз погледнах пакетите. Интересно ми е, обаче, как точно за 3 дни ти се вдигна DA?
 
Искам да благодаря на колегата @cross за изчерпателното ревю

Със сигурност услугата е качествена, аз погледнах пакетите. Интересно ми е, обаче, как точно за 3 дни ти се вдигна DA?

Качва се ДА както знаем това е домейн ауторитото - моз като метрика ги ъпдейтва на всеки 2 месеца поне от 3 години го следя

Така че @cross е прав сега неговия сайт е с по добро ДА - домейн ауторити, но на следващия ъпдейт или по следващия ще е като метрика
 
Искам да благодаря на колегата @cross за изчерпателното ревю



Качва се ДА както знаем това е домейн ауторитото - моз като метрика ги ъпдейтва на всеки 2 месеца поне от 3 години го следя

Така че @cross е прав сега неговия сайт е с по добро ДА - домейн ауторити, но на следващия ъпдейт или по следващия ще е като метрика
Със сигурност ще му се вдигне DA на следващото индексиране след като има линкове от тежки сайтове, но прочетено така.... Следващото индексиране на MOZ мисля щеше да е на 22 май.
 
Въпрос към cross: Колега, ти бг сайт с англоезична статия ли бутна нагоре

Ще си позволя аз да ти отговоря:

Ако имаш сайт за хостинг БГ, колега да те питам как ще оптимизираш?

Аз например ще оптимизирам така: хостинг на бг и hosting на енг. Защо ли?
Ами какво като сайта е на бг, нали обмастерите знаят и английски, защото е насочен предимно за такава аудитория...или мислиш че в гугъл бг не се търси на англйски

Сега още ли ти е чудно?
 
И аз си получих ревюто, благодаря за което.
Изключително лесна и бърза комуникация с продавача. Забавянето беше изцяло по моя вина.
Сайтът с моя линк е 20+ годишен, много добри показатели TF и DA. Изглежда си съвсем нормален (contact, privacy policy), не някоя спамилка.
Статията е публикувана точно както съм я подал.

За някакви резултати е рано да се говори, ще ъпдейтна, когато има развитие.
 
Да благодаря и аз за ревюто.

1. Сайтът
DA: 28
PA: 39
TF: 37
Age: 16 years
Не изглежда заспамен, въпреки че имам някои въпроси, които ще обсъдя с BlackFriday на лично и ако се наложи ще пиша пак.

2. Обслужването
6+ - Няма смисъл да казвам, че нещата се случиха изключително бързо, точно и коректно. Всичко беше както е описано, статията и линка са 1 към 1 с това, което изпратих, дори са се постарали да изберат и изображение вместо мен.

3. Резултати
Почти веднага имаше преместване с няколко позиции нагоре. Гледам флуктоацията тези дни, че е доста висока според Алгоро, Моз и СерпМетрикс. Та не съм сигурен дали си заслужава да избързвам с отчитане на резултатите точно в момента.
Ще го следя още няколко дни, за да видим дали и колко още ще мръдне нагоре. Засега откъм DA и TF няма промяна.

4. Финални думи
Като цяло изглежда доста надеждна и качествена услуга. Задължително ще се ползва и занапред, стига да са устойчиви резултатите. Цените са ми малко солени като за българският пазар, но какво да се прави - не е евтино удоволствие.
От пакетите не разбрах разликата между "Private Blog Network" и "PBN Setup"?
 

Горе