Help оптимизация риболовен сайт

nuni

Active Member
Бих Ви помoлил за помощ или съвети как да успея да привлека повечв потребители към сайта www.Fishing-center.com?

Засега сано публикувам статии, влизат около 10-15 users от гоогле...но ми се иска да ги увелича:)

Благодаря на всички, които ще се включат
 
От: Help оптимизация риболовен сайт

Ползвай и социалните мрежи, правиш си профили с тази насоченост, следваш известно време само хора от таргета ти и после почваш да ги облъчваш като набереш достатъчно фолъри :) . Гледам имаш и снимки и ако са авторски можеш да ползваш Инстаграм и Пинтерест за тях, Twitter задължително както и всички останали мрежи, за които имаш време. Социалните мрежи сега са истинския бум.

ПС> Сега видях, че имаш вече няколко акаунта в социалките ама са жива трагедия :) никой не обича да споделяш само статии от един сайт (в случая основния сайт), споделяй от други също и пиши и като нормален човек в тях текстове, снимки добавяй :) бъди полезен :) , редуваш ги, следваш активно (но се съобразявай с лимита за всяка социална мрежа, лайквай и коментирай ;) )
 
Последно редактирано:
От: Help оптимизация риболовен сайт

От фб страницата:
Welcome to the world of fishes.

fishes - В английския тази дума се ползва в контекста на животински видове.
Множественото на fish е пак fish. Welcome to the world of fish.
Ей такива детайли правят сайта да изглегда фалшиво, внимавай.
 
От: Help оптимизация риболовен сайт

Много Ви благодаря за мненията, взимам поуки и ще се насоча към социалните мрежи.
за тубата не ми е ясно само, аз ли трябва да правя видео или да ги търся в нета и да ги публикувам?
 
От: Help оптимизация риболовен сайт

Винаги е най-добре да си създаваш сам контента

Много Ви благодаря за мненията, взимам поуки и ще се насоча към социалните мрежи.
за тубата не ми е ясно само, аз ли трябва да правя видео или да ги търся в нета и да ги публикувам?
 
От: Help оптимизация риболовен сайт

Направи форум на сайта! Ще спечелиш много!
 

Горе