HolaPrize - реални награди, реално печелене, законен сайт

Здравейте,
представям ви HolaPrize. Това е сайт от който се печелят награди, най-вече предметни. Сайтът е законен, дори има регистрирана фирма, наградите се дават, доколкото разбрах. Екипът е много отзивчив и правят всичко възможно да ме убедят в легитимността на играта. Все още не съм получил награда от тях, но съм близо до целта и скоро ще споделя дали всичко е ОК.
Който иска реферален линк, моля да ми пише за да му изпратя на ЛС. Иначе това е сайта: https://holaprize.com
Може да коментираме играта и да я тестваме дали наистина е толкова ок, колкото се твърди, но имам надежда, че най-после попаднах на нещо хубаво.
 
като кажеш "Дори има фирма" ми звучи като "Айде от мен да мине ще направя една фирма да си мислят всички , че няма измама" :) Никъде в условията на сайта не видях да пише името на фирмата обаче :)
 
Провери пак, нещо не си ведял, колега. Пише си в условията, не знам къде гледаш. Моля те не подхождай така "на нож", просто се опитвам да помогна на други хора, не е нужно да се нападаме
 
млко странно игра предназначена за Българската аудитория да е с регистрация в Испания... мака р все още да не съм проверил самата фирма в Испанския регистър :)
 
млко странно игра предназначена за Българската аудитория да е с регистрация в Испания... мака р все още да не съм проверил самата фирма в Испанския регистър :)
Е, тва да е проблема, навит ли си да тестваме. От 1 акаунта да играем и да видим дали всичко е окей?
 
Петъчната тема, лейдис ан' джентс.
 
Не вярвах, че 20 години по-късно все още има хора, които се хващат на тази схема :) Верно еволюцията е спряла някъде
 
Не вярвах, че 20 години по-късно все още има хора, които се хващат на тази схема :) Верно еволюцията е спряла някъде
от ден на ден народа все повече затъпява и затъпява... хващат се дори на най древните схеми...
 
Не вярвах, че 20 години по-късно все още има хора, които се хващат на тази схема :) Верно еволюцията е спряла някъде
Рязко затъпяват хората. Темата сама по себе си говори достатъчно, да не говорим, че автора нещо и форума не е уцелил. :D
 
млко странно игра предназначена за Българската аудитория да е с регистрация в Испания... мака р все още да не съм проверил самата фирма в Испанския регистър :)
А сертификат “Коректна Фирма” има ли, след като има фирма?

Иначе до автора - ако си 95-ти набор и още се занимаваш с такива глупости и “далавери”, крайно време е да преосмислиш живота си и да се захванеш с нещо което можеш и ти е интересно и най-важното ти изкарва пари.
 
Здравейте,
представям ви HolaPrize. Това е сайт от който се печелят награди, най-вече предметни. Сайтът е законен, дори има регистрирана фирма, наградите се дават, доколкото разбрах. Екипът е много отзивчив и правят всичко възможно да ме убедят в легитимността на играта. Все още не съм получил награда от тях, но съм близо до целта и скоро ще споделя дали всичко е ОК.
Който иска реферален линк, моля да ми пише за да му изпратя на ЛС. Иначе това е сайта: https://holaprize.com
Може да коментираме играта и да я тестваме дали наистина е толкова ок, колкото се твърди, но имам надежда, че най-после попаднах на нещо хубаво.
Каква е играта, какви са наградите? Интересно ми е, едва ли ще седна да си играя , ама все пак...

А иначе към коментиращите:
Защо задължително всичко е лъжа?
Защо това не е маркетинг като например имаше /или има една малка социалка pal bg и там даваха предметни надради по точкова система за качване на снимки и съдържание (поне от познат знам ,че не са лъгали) ?
 
Последно редактирано:
Каква е играта, какви са наградите? Интересно ми е, едва ли ще седна да си играя , ама все пак...

А иначе към коментиращите:
Защо задължително всичко е лъжа?
Защо това не е маркетинг като например имаше /или има една малка социалка pal bg и там даваха предметни надради по точкова система за качване на снимки и съдържание (поне от познат знам ,че не са лъгали) ?
Тази социалка и аз я ръчках някакви месеци. Не толкова за наградите, колкото за експеримента какво ще стане.
 
Тази социалка и аз я ръчках някакви месеци. Не толкова за наградите, колкото за експеримента какво ще стане.
Аз се регистрирах , видях , че не ми вършпи никва работа и въобще не съм се занимавал. Идеята за тоя пример беше , че тези малки , но все пак награди си е вид маркетинг и в никакъв случай не е задължително лъжа. Са да си кажа аз си джъткам от време на време една стратегийка на телефона за без награди и достатъчно рекламки им цъкам за време примерно , та не е чудно и защо , как и от къде биха "споделяли печалбата" или давали награди.
И не в темата , ама понеже отговарям на твоя пост сайта ти прави готино впечатление ;)
 
Pal бг я ползваха за лайкджакинг или поне собственика и с това се занимаваше
 
Аз се регистрирах , видях , че не ми вършпи никва работа и въобще не съм се занимавал. Идеята за тоя пример беше , че тези малки , но все пак награди си е вид маркетинг и в никакъв случай не е задължително лъжа. Са да си кажа аз си джъткам от време на време една стратегийка на телефона за без награди и достатъчно рекламки им цъкам за време примерно , та не е чудно и защо , как и от къде биха "споделяли печалбата" или давали награди.
И не в темата , ама понеже отговарям на твоя пост сайта ти прави готино впечатление ;)
Сайтът не е мой, аз просто се регнах и реших да ви шерна за да може да го тестваме заедно дали е лигитимен или не. Така да се каже да инвестигейтнем. Аз в момента събирам активно точките за една награда и ще споделя после дали съм я получил, като ще приложа снимки доказателство за едната или другата теза
 
Ама кви се българите - винаги придирчиви, винаги негативно настроени, отричаме всичко, за нас всичко е измама, всичко е схема, всеки иска да ни прецака си мислим... Пази Боже от такива сънародници! Айде малко по-чил бе хора ;);)
 
от ден на ден народа все повече затъпява и затъпява... хващат се дори на най древните схеми...
Това кой го казва? Ти дето си с аватар ОБИЧАМ РУСИЯ и корица на партия ВЪЗРАЖДАНЕ????? Сериозноооооооо, ти си от най-заблудените овце
 
  • Haha
Реакции: Vbb

Горе