home based data entry jobs

lyubgan

New Member
Здравейте!Виждам,че тук всички сте доста напред с материала.Дори
и този приятел,който казва,че е съвсем нов в тая област.Да,ама аз съм по-нов,защото човекът си има сайт,а аз още не знам как се прави
и все още се шашкам от специализирания жаргон.Затова-ако може да свалите малко мерника и да коментирате и по-елементарни неща,като
online data entry from home,например.Аз от десетина месеца претър-
свам мрежата и сайтовете,които предлагат това,искат пари.Нямам нищо против да платя умерена сума,но искам да съм сигурен,че не залагам напразно.Моля-ако някой е вършил такава работа или има ин-
формация за сериозно предложение-да го сподели тук!Благодаря!
 
Здрасти и добре дошъл в форума ни. Туке голям купон да знаеш. :lol:

Еми хубавото на Онлайн Бизнеса е че не необходимо кой знае колко да се инвестира в него, а пък възвращаемоста е повече от доволна. Щом си имал около 10 месеца в търсене и научаване, това означава че не си толкова нов в това.

А и повечето тук сме за да споделяме мнения и теми по дадена тема, за да можеме по бързо да стигнеме до даденото решение или резултат. Ще забележиш че в нашият форум препоръчваме: Search Engine Optimization - Оптимизация за Търсачки - SEO, Pay Per Click Management - PPC Advertising - PPC, Guerrilla Marketing | Gorilla Marketing и много груги методи за онлайн реклама

Надявам се да се засечем и в друг пост.

Най-добри пожелания и успехи.
 
Може да пробваш да си потърсиш проекти за такъв тип работа на

http://www.scriptlance.com/?ref=coolice

От време на време се появяват проекти за дата ентри

записването е безплатно и можеш да подаваш безплатно оферти за проектите които са публикувани като Featured


иначе


http://www.elance.com са едни от най-големите в бизнеса но имат месечни такси.

Някакви по-малки сайтове бих ти ги препоръчал
 
Тези ресурси са много яки и са уникални, за пръв път ги срещам. Евалата на coolice. Ако изпаднат други такива инструменти не пести време да ги сложиш във форума.

Тук ще се наистина ще се напълни с полезни неща, които може да се ползват от Webmaster , независимо колко е скаран с програмирането. То си е и обеснено на тях как се прави и как се използва.

П.С: ако има още дай ги насам.
 
sry za kirlicata linux :)..

coolice shte poqsnish li malko za kakwo stawa wapros kakwi danni kade se wywejdat moje pyk da mi haresa :p
 
Ами става въпрос за freelancing. Уебмасърите нон стоп публикуват проекти там :) оглеждате за нещо което може да свършите и предлгате цена за която ще го свършите ( за featured проекти е безплатно... това различава скрипт ланс от другите подобни сайтове) системата ви гарантира получаването на парите.... а има и реитинги в началото докато нямате реитинг ще вие малко трудно и е желателно да почнете но като натрупате ще мжете да предлагате по високи цени на услугите си

*дата ентри проекти няма всеки ден но от време на време се появяват и такива........
 
lyubgan каза:
Здравейте!Виждам,че тук всички сте доста напред с материала.Дори
и този приятел,който казва,че е съвсем нов в тая област.Да,ама аз съм по-нов,защото човекът си има сайт,а аз още не знам как се прави
и все още се шашкам от специализирания жаргон.Затова-ако може да свалите малко мерника и да коментирате и по-елементарни неща,като
online data entry from home,например.Аз от десетина месеца претър-
свам мрежата и сайтовете,които предлагат това,искат пари.Нямам нищо против да платя умерена сума,но искам да съм сигурен,че не залагам напразно.Моля-ако някой е вършил такава работа или има ин-
формация за сериозно предложение-да го сподели тук!Благодаря![/
quote] Здравей!
Ето ти нещо интересно! Просто влизаш регистрираш се и правиш пари.Не се изисква да имаш сайт и е free не плащаш нищо.
Колкото повече време си в нета толкова повече точки трупаш.
Трябва да знаеш английски поне малко за да разбереш за какво става
въпрос.И чека НАИСТИНА пристига! Повярвай ми! УСПЕХ
http://www.cashfiesta.com/php/join.php?ref=galka_gb
 
Ето ти нещо интересно! Просто влизаш регистрираш се и правиш пари.Не се изисква да имаш сайт и е free не плащаш нищо.
Колкото повече време си в нета толкова повече точки трупаш.
Трябва да знаеш английски поне малко за да разбереш за какво става
въпрос.И чека НАИСТИНА пристига! Повярвай ми! УСПЕХ
http://www.cashfiesta.com/php/join.php?ref=galka_gb
ХахахАХАха CashFiesta ако ти платят за тия дето ги зарибяваш с тоя линк аз ш ти фана кенгуру от борисовата градина. На всякъде пише че CashFiesta са мошенници.
Ти от CashFiesta пари зимала ли си?

Ааа ти махна линка за CashFiesta, браво :]

Хаха пак сложи линка :] А ти защо си толкова убедена че чека от CashFiesta НАИСТИНА пристига?
 
DeyanMarkovski каза:
Ето ти нещо интересно! Просто влизаш регистрираш се и правиш пари.Не се изисква да имаш сайт и е free не плащаш нищо.
Колкото повече време си в нета толкова повече точки трупаш.
Трябва да знаеш английски поне малко за да разбереш за какво става
въпрос.И чека НАИСТИНА пристига! Повярвай ми! УСПЕХ
http://www.cashfiesta.com/php/join.php?ref=galka_gb
ХахахАХАха CashFiesta ако ти платят за тия дето ги зарибяваш с тоя линк аз ш ти фана кенгуру от борисовата градина. На всякъде пише че CashFiesta са мошенници.
Ти от CashFiesta пари зимала ли си?

Ааа ти махна линка за CashFiesta, браво :]

Хаха пак сложи линка :] А ти защо си толкова убедена че чека от CashFiesta НАИСТИНА пристига?


Просто промяна нищо повече
 
fiestata е устаряла и умряла работа.
аз ся се зарибих да качвам снимки 1$ за 10.000 преглеждания :p трябва от някаде кеш да си рекламирам сайтовете свързани с affiliate marketing ;)
 

Горе