HostGator 75% отстъпка?

happyslacker

New Member
Чаках HostGator да прави отстъпки днес (миналата година прави 75% отстъпка на тази дата) обаче никъде няма информация за това...

Изглежда вече имат много клиенти и няма нужда да правят такива промоции...
 
От: HostGator 75% отстъпка?

и аз чакам :)
 
От: HostGator 75% отстъпка?

Чаках HostGator да прави отстъпки днес (миналата година прави 75% отстъпка на тази дата) обаче никъде няма информация за това...

Изглежда вече имат много клиенти и няма нужда да правят такива промоции...

Прав си, имат дори и днес 75% отстъпка.

Кода е
Код:
75OFF


Успех с покупките.

Поздрави,
Борисов

П.С. Банера е с реферал, ако не искате да го използвате, просто влезте в сайта ... :(
 
Последно редактирано:
От: HostGator 75% отстъпка?

имат ли
?
къде го пише ?
за колко време е тази отстъпка ?
за месец само или за цялата покупка
 
От: HostGator 75% отстъпка?

имат ли
?
къде го пише ?
за колко време е тази отстъпка ?
за месец само или за цялата покупка

Тоя код е заради "Чения Петък" и важи всякакъв период от време.

Ето скрийн шот за 3 години :)

 

Прикачени файлове

  • h775off.png
    h775off.png
    19.8 KB · Преглеждания: 90
От: HostGator 75% отстъпка?

в бързината не ти видях банера .. дева ...
колко загуби че не поръчах през теб 2 годишен хостинг със 75% оф - много ме е яд че не ти видях банера дева че е реферал ... дай да измислим какд а ти се реванширам че иначе нямаше да имам 75% :)
 
От: HostGator 75% отстъпка?

в бързината не ти видях банера .. дева ...
колко загуби че не поръчах през теб 2 годишен хостинг със 75% оф - много ме е яд че не ти видях банера дева че е реферал ... дай да измислим какд а ти се реванширам че иначе нямаше да имам 75% :)

Карай да върви, не си видял, не си ползвал...

Ето един по-голям банер, дано другите да го видят по-добре. :)



Предварително благодаря, на всички, които са решили да ме подкрепят :)

Поздрави,
Борисов
 
От: HostGator 75% отстъпка?

тея от хостгатор си мълчат за купона де като тръгнах да поръчвам и ми дадоха автоматично купон за -20 % и ми викат - браво вие активирахте най-големия коз :) и си траят за голямата отстъпка :)
 
От: HostGator 75% отстъпка?

Благодаря! Премести банера по-наляво, защото така както е центриран не го видях от първия път ;)

 
Последно редактирано:
От: HostGator 75% отстъпка?

Честито ти. Със здраве да си го ползваш :)

Поздрави,
Борисов

п.п. Благодаря за съвета за банера.

Благодаря! Премести банера по-наляво, защото така както е центриран не го видях от първия път ;)

 
От: HostGator 75% отстъпка?

Браво! Ама откъде го изнамери тоя купон... аз цяла нощ го чаках и търсих, и накрая се отказах.

Като се пускат подобни теми трябва да има поле, където да се изреждаме всички с афилиейт-програми, и хората да ни бутат по равно :D
 
От: HostGator 75% отстъпка?

Сега искат да им се обаждам или да им пращам сканирана банкова карта...

Hello,

Thank you for your order with HostGator.com!

In order for us to setup your account, we will need you to call us and verify your account.

If you are unable to call us, you can also respond to this ticket with a scanned copy of a Photo ID such as a passport or drivers license. In addition to a photo ID, please include a scanned copy of the credit card that was used in your account purchase (assuming you purchased a hosting account with a credit card). For security purposes, you can mask off all the digits of the card number except for the last 4 digits.

Please provide us with the above requested information at your earliest convenience to ensure that your account with HostGator is setup as soon as possible.

We apologize for any inconveniences that may result from this process. This extra verification is done for your security and is done to ensure that your order is not fraudulent. The web hosting industry unfortunately has a high rate of fraudulent orders and this sort of verification helps us drastically reduce fraud and help ensure our customers remain secure. This is a one time process and will not be something you will have to do in the future.

We are available to help you 24/7, so please feel free to call us at your convenience. Here are our phone numbers:

Toll-free: 1-866-96-GATOR, and then dial extension 1010
International: +001 713-574-5287

If you have any questions, comments, or concerns, please don't hesitate to contact us.
Ebonie F.
Hostgator.com

Обаче като нямам банкова карта какво правим? Тази, с която платих е виртуална :)

Наложи се да поговоря малко с тях и да чакам на телефона - разговорът беше 15 минути и 6 секунди. Искат последните 4 цифри от банковата карта, дата на валидност, име, фамилия, адрес, домейн, адрес на е-пощата, номер на съобщението (ticket number), което са изпратили по е-пощата... След като им кажеш номера на съобщението чакаш 10 минути за да ти поискат и останалите данни...
Кой знае колко ще ме одерат от MTel за 15 минутния разговор до САЩ (струва ми се, че HostGator печелят и от разговорите - щом токова много ме държаха на телефона).
 
Последно редактирано:
От: HostGator 75% отстъпка?

По-добре се чуйте :)

Иначе ясно вече защо ми е маркиранa като "FRAUD" твоята транзакция...
[EDIT] - Сега в момента показва, че си активен, обаче не е платено :)


Има и друг вариант, говори със съпорта им (LIVE) и им обясни, че си нямал толкова пари и си помолил приятел да ти направи виртуална карта. И че искаш да си запазиш хостинг-а и т.н.

Най-вероятно ще свърши работа!

Поздрави,
Борисов

Сега искат да им се обаждам или да им пращам сканирана банкова карта...



Обаче като нямам банкова карта какво правим? Тази, с която платих е виртуална :)
 
Последно редактирано:
От: HostGator 75% отстъпка?

Виртуалната ми карта е съвсем редовна - веднага след като я въведох я прие без проблеми и си дръпна колкото трябва пари.

Явно проверяват всички, които са регистрирани през афилиейт линк и особено, ползващи купони за голяма отстъпка. Може и да им е направило впечатление, че адресът ми е в България, но IP адресът ми е от САЩ :)

По-горе писах за разговора ми с тях (дълъг, но успешен).

Ако продължава да ти стои FRAUD ми пиши да се разберем как да решим проблема. Ако ги хванем в измама ще стане голям панаир...
 
От: HostGator 75% отстъпка?

Тези не са добре - върнаха ми парите и сега искат да плащам пак...

Hello,

Thank you for verifying your order with HostGator. We appreciate you taking the time to do so.

Since we issued a refund for your first invoice pending verification, we would like to ask you please login to www.hostgator.com/billing and pay the invoice that is currently due for your account. *

Thank you again for your patience and understanding.
Ebonie F.
Hostgator.com
Your feedback is important to us. Please take a moment to rate this response. Upon doing so, you will be entered to win a $25 credit towards your HostGator account.
 
От: HostGator 75% отстъпка?

Такива са всичките до един, не са само тея. Затова пише, че си активен, но не си платил :lol:

Важното е, че вече си верифициран и няма проблеми :)

Поздрави,
Борисов

Тези не са добре - върнаха ми парите и сега искат да плащам пак...
 
От: HostGator 75% отстъпка?

Грешката ти е че си платил от VCC , иначе с обикновен CC нямаше да ти праят проблеми.
 
От: HostGator 75% отстъпка?

само за нови клиенти ли важи промото :)
 

Горе