Hosting - tophost ми го набутаха ...

От: Re: Hosting - tophost ми го набутаха ...

Не се набутвай на тези от "супер"хостинг. Гаторите не са лоши.

ти пък се изказа :D
 
От: Re: Hosting - tophost ми го набутаха ...

ти пък се изказа :D

при гатора е важен подхода:)

може да ти го набутат заради 2 блога - може да държиш и 20 000 уникални дневно върху бейби плана...
аз съм им дал 72 $ за две години на голямото промо ноември -75% и съм доволен за тия пари какво получавам :)
При space.bg имам една забележка - че хоста им пропада някъде редовно за десетина минутки дневно...
но на фона на всичко останало това е бял кахър...
 
Re: От: Hosting - tophost ми го набутаха ...

Благодаря AMOUN; сега ме е яд че съм спал и не съм гледал подписа ви ... шибана работа ... сега вместо да гледам футбол ще се местя ...

пък аз видях няколко лоши мнения навремето ... но си мислех че хората от топхост са си почистили говната, и заслужават втори шанс ...
За толкова пари - толкоз. Топхост са сигурно най-евтиния хостинг. Който иска евтино - отива при тях, но без претенции. Който има претенции - плаща за качествени услуги. Така и не разбрахте, че качествената и евтината стока (услуга) се продават на различни щандове.
 
От: Hosting - tophost ми го набутаха ...

абе ако не си сигурен дай го на някой сериозен чужд хостинг по бързо и си готов.
 
Почти? Я дай алтернативи на хостбългария - изобщо нямам намерение да ги сменям, но от любопитство: още някой предлага за 3 лв на месец да хостваш 10 сайта?
 
От: Hosting - tophost ми го набутаха ...

Точно други които да предлагат 10 сайта за 3 лв на месец незнам.

Чудех се само ако сайта ти превишава ограниченията поставени от хостбългария и ти се налага да минеш на по висок план какво правиш след като те предлагат само 1 ?

Иначе аз съм с 2 ръце за тях.
 
От: Re: Hosting - tophost ми го набутаха ...

Почти? Я дай алтернативи на хостбългария - изобщо нямам намерение да ги сменям, но от любопитство: още някой предлага за 3 лв на месец да хостваш 10 сайта?

И Skyhost дават същите работи за тия пари. 2.75 - неограничени аддон домейни и 15 бази данни. Хоста пропада през няколко дена за 5-10 мин, ама аз съм доволен.
 
От: Re: Hosting - tophost ми го набутаха ...

Сега им разгледах сайта и им беше много бавен...
И Skyhost дават същите работи за тия пари. 2.75 - неограничени аддон домейни и 15 бази данни. Хоста пропада през няколко дена за 5-10 мин, ама аз съм доволен.
 
От: Re: Hosting - tophost ми го набутаха ...

Сега им разгледах сайта и им беше много бавен...

Преди около месец , имах намерение да закупя няколко домейна от тях , имах няколко въпроса и им писах на supporta им 2 пъти , но и до ден днешен никой не ми е отговарял.
 
От: Hosting - tophost ми го набутаха ...

Днес ми съспеднаха хостинг-а, като обяснението бе че отнемам много бендуидт, 20% а можело само 2-3%;

пълни глупости, за който нищо не бе казано предварително ...

много съм ядосан ...

къде да ходя?

За България ти препоръчвам супер хостинг или space.bg, а за чужбина i web.
 
От: Hosting - tophost ми го набутаха ...

аз мисля, че първо трябва да разбереш защо са ти го спрели, защото ако има основателна причина и другите ще те спрат .....
много често потребителите слагат някакви аддон скриптове от интернет, които са написани много зле. След това си има автоматични скенери за тези скриптове, които ги откриват и използват (примерно да изпращат хиляди майлове през мейл-формата ви на сайта) и еи такива.....
виж първо точно какъв ти е проблема за да не те спрат и на другото място.
 
От: Hosting - tophost ми го набутаха ...

Какво ще кажете за Qhoster аз нямам проблеми с тях, съпорта отговаря бързо, цените им засега ме уреждат перфектно и затова че мога да хоствам колкото си искам сайта...
 
От: Hosting - tophost ми го набутаха ...

Добре да се аргументираш за думите си, а не да приказваш за да не заспиш. По този начин всеки може да каже нещо за сестра ми и после иди доказвай, че нямам сестра.

Сървърите са им Root-нати.. ;)
 
От: Hosting - tophost ми го набутаха ...

Не си разбрал, не отнемаш "много бендуидт", а много CPU ресурси.
 

Горе