Hosting - tophost ми го набутаха ...

obione

Member
Днес ми съспеднаха хостинг-а, като обяснението бе че отнемам много бендуидт, 20% а можело само 2-3%;

пълни глупости, за който нищо не бе казано предварително ...

много съм ядосан ...

къде да ходя?
 
От: Hosting - tophost ми го набутаха ...

Скапаняци. Така бизнес не се прави. Виж темата за хостинг и реши дали български или чуждестранен ще ползваш. Аз лично съм на "Хостгатор".
 
От: Hosting - tophost ми го набутаха ...

благодаря, тъкмо това и аз гледах... техните сървъри са в Далас, дано това да не ми даде забавяне за потребителите в БГ

иначе наистина шибана работа .... 200 - 300 уникални на ден, и без предупреждение - аут.
 
От: Hosting - tophost ми го набутаха ...

ами какво мислиш за icn ???аз хоствам сайт от 2 години никакви проблем, а посещенията са доста... не виждам как ще "натовариш" системата..
 
ако ще е българско - хостбългария - евтино и не съм имал ядове вече трета година, за чужбинско гатора
 
От: Hosting - tophost ми го набутаха ...

Според мен единствената причина да ползваш хостинг или да купуваш домейн от българска фирма е ,че имаш нужда от малък делей преди задаването и изпълнението на заявката в сайта ти . Друга причина да си го вкарваш сам отзад няма . Просто спрете да ползвате българки фирми за такива работи за да се научат да защитават клиентите си от простотиите в нашата "държава"
 
От: Hosting - tophost ми го набутаха ...

МАМАМУ СТАРА!!! ТОЯ ПОДПИС ЗА КО ГО ДЪРЖА БЕ ДЕВА?
ДА НЕ СТЕ В ТОЗИ ФОРУМ ОТ ВЧЕРА И Е СТЕ ЧЕЛИ НИТО ЕДНО МОЕ МНЕНИЕ!!!

НАПРАВО МИ ИДВА ДА ХВАНА ТОЯГАТА И ДА ВИ НАШАРЯ ЗАДИЦИТЕ ДЕТО ХОСТВАТЕ ПРИ ОНИЯ ЛАЙНАРИ!!!
 
От: Hosting - tophost ми го набутаха ...

Още един глас за hostbulgaria, имат много добър съпорт и независимо, че се случва да надвишавам процесорното време, екипът им учтиво ме помоли да взема мерки, като е изключено да ти затрият акаунта без никакво предупреждение както в твоя случай. Препоръчвам ти ги, хостинг планът им е оптимален и напълно задоволителен за твоите нужди. ;)
 
От: Hosting - tophost ми го набутаха ...

Аз мога да препоръчам icn.bg и ns1.bg от личен опит.
superhosting.bg съм ги ползвал малко и нямам оплаквания за това време, а явно tophost всички по едно или друго време сме минали през тях.
Това е нещо, като да първата кола да ти е била жигулка /както при мен/ и после всичко ти се вижда по-хубаво и разбираш от всякакви ремонти. :)
 
От: Hosting - tophost ми го набутаха ...

ns1.bg СА ТОЛКОВА НАГЛИ ПОМИЯРИ ЧЕ Е ТРДНО ДА ГИ ИЗТЪРПИШ!
НА КОСЪМ СЪМ БИЛ ДА ГИ НАПРАВЯ НА КЪРВАВИЦА В ОФИСА ИМ ПОМИЯРите са си позволявали да ми затварят и телефон и да ми се зъбят при положение че съм им бил не знам колко години но над три - клиент и нито съм им викал нито нищо
отначало са точни
о после си проличава ЛАЙНАРСКОТО ИМ ОТНОШЕНИЕ!
ДА СИ УМИРАТ В ОНЯ КУЦИЯ ОФИС В ЖИЛИШНАТА СГРАДА
сори че съм малко агресивен тая сутрин ма е от бирата...

АКО УВАЖАВАТЕ СЕБЕ СИ И СЕ НЯМАТЕ ЗА ОВЦА НЕ ХОСТВАЙТЕ ПРИ NS1.BG = GOTO.BG
 
От: Hosting - tophost ми го набутаха ...

Може и при space.bg да пробваш. Много точни, изключително доволен съм от тях :)
 
От: Hosting - tophost ми го набутаха ...

кофти работа

прави квото ше правиш по бързо че ако сайта ти е излизал в гъгъл това няма да му се хареса
 
От: Hosting - tophost ми го набутаха ...

Може и при space.bg да пробваш. Много точни, изключително доволен съм от тях :)

откакто 70% от сайтовете ми са при спейса.. ми иде да отида и да им врътна по една свирка на всичките там
 
От: Hosting - tophost ми го набутаха ...

Мда. Гугъл търпи известно време, но няма да чака вечно да се завърне сайтът и ще му сложи кръст. Трябва да се действа веднага. Относно хостингите, само Суперхостинг и Спейс.бг.
 
От: Hosting - tophost ми го набутаха ...

Топхост са нааай-големите боклуци, и аз си скъсах нервите докато се изнеса от там. Че и на интернета им се бях нахакал (БГ Мрежа) - той още по-зле.
 
От: Hosting - tophost ми го набутаха ...

Благодаря AMOUN; сега ме е яд че съм спал и не съм гледал подписа ви ... шибана работа ... сега вместо да гледам футбол ще се местя ...

пък аз видях няколко лоши мнения навремето ... но си мислех че хората от топхост са си почистили говната, и заслужават втори шанс ...
 

Горе