Hostsean.bg - проблем!

От: Hostsean.bg - най-големите тъпаци!

Аз не съм ползвал този провайдър, но не съм и чувал/чел лоши отзиви за него. Още повече, че имам повече от добри впечатления от gshopov.


ПП. Абе тук в последните дни всяка 2-ра тема е за хостинг комапниите - кой кога му се скапала кошницата и на кой му е по-голям:)
Да не са почнали мръсна игра кюнкюренцията и да раздават подкупи на юзъри за фийдбек:D
 
От: От: Hostsean.bg - най-големите тъпаци!

Аз не съм ползвал този провайдър, но не съм и чувал/чел лоши отзиви за него. Още повече, че имам повече от добри впечатления от gshopov.


ПП. Абе тук в последните дни всяка 2-ра тема е за хостинг комапниите - кой кога му се скапала кошницата и на кой му е по-голям:)
Да не са почнали мръсна игра кюнкюренцията и да раздават подкупи на юзъри за фийдбек:D

Ако дават подкупи ... да се свържат с мен на ЛС :)
 
От: От: Hostsean.bg - най-големите тъпаци!

..
ПП. Абе тук в последните дни всяка 2-ра тема е за хостинг комапниите - кой кога му се скапала кошницата и на кой му е по-голям:)
Да не са почнали мръсна игра кюнкюренцията и да раздават подкупи на юзъри за фийдбек:D
А добър ден. :rolleyes:
 
От: Hostsean.bg - най-големите тъпаци!

Е - все пак човека отговори. И това е нещо в нашата действителност. Всеки прави грешки.
 
От: Hostsean.bg - най-големите тъпаци!

Аз също съм работил с gshopov и не съм имал проблеми с негови услуги дори лично сме се срещали.
 
От: Hostsean.bg - най-големите тъпаци!

Абе конкуренцията е жестока явно. Наскоро станах (покрай купен сайт) клиент на едни от големите. То не бяха разговори по телефона, мейли... Чест им прави, не се опитаха да ме крадат от настоящия хостинг, но голямо внимание, голямо нещо ...
 
От: Hostsean.bg - най-големите тъпаци!

Здравейте и аз ползвах услугите на hostsean.bg и искам да кажа че съм отвратен всекидневно имат някакви проблеми или ще са ДНС или ще е лиценз на контролния панел или ще са сървъри от което ние губим много често сайтовете който съм хостнал там са оффлайн. Не бих си взел хостинг от тях повече.
 
От: От: Hostsean.bg - най-големите тъпаци!

Аз не съм ползвал този провайдър, но не съм и чувал/чел лоши отзиви за него. Още повече, че имам повече от добри впечатления от gshopov.

Не го познавам и нищо не мога да твърдя за човека. Може да е свестен, може и да не е. Аз не мога да твърдя нищо! :)


ПП. Абе тук в последните дни всяка 2-ра тема е за хостинг комапниите - кой кога му се скапала кошницата и на кой му е по-голям:)
Да не са почнали мръсна игра кюнкюренцията и да раздават подкупи на юзъри за фийдбек:D

И по тоя въпрос не съм компетентна, но ако смяташ, че лъжа и си търкам пръстите, мога да дам копия от имейли, направо снимани от gmail. Но проблемо! :)
 
От: Hostsean.bg - най-големите тъпаци!

Г-н Шопов, аз като гледам сертификата Ви си е ОК като валидност до началото на декември 2012, само че някой не е конфигурирал виртуалния хост както трябва. Сертификата Ви е за www.hostsean.bg, а сайта по подразбиране се отваря без www - насочете вниманието си натам.
 
От: От: Hostsean.bg - най-големите тъпаци!

И по тоя въпрос не съм компетентна, но ако смяташ, че лъжа и си търкам пръстите, мога да дам копия от имейли, направо снимани от gmail. Но проблемо! :)
Е кво' нема да търкаш пръсти. Те парите взети, изпити и изпушени. Сега налазваш тия от другия отбор и пак че има за пияние:twisted:
 
От: Hostsean.bg - най-големите тъпаци!

:) това казах в началото , просто правим някой промени в структурата и в локацията на голяма част от сървърите и се допускат дребни пропуски който явно дразнят потребителите и ги разбираме напълно , сертификата ще бъде коригиран всеки момент, това се дължи на преместването на сайта от една машина на друга, колегите са забравили да го конфигурират. отностно колежката която не и работи сайта, там проблема се явява безплатния домейн който ползва а не в самата хостинг услуга , както вече казах в момента има проблеми с 2 от машините които също ще бъдат коригирани в разумни срокове и въпросните проблеми не влиаят на отварянето на сайтовете или тяхното зареждане, през изминалите месеци имахме проблеми с голяма част от сървърите ни и съответно Системния ни администратор беше освободен и на негово място назначено друго лице, разбирате, че в момента има до нагаждане на услугите според критериите на новият човек и това може да доведе до леко забавяне или нещо подобно, но не би трябвало да спре да функционира сайта Ви , всички профилактики са съобразени и се правят в късните часове на нощта за да се избегнат прекъсвания на услугата и все пак идеята ни е да вървим на пред и да се подобряваме, да поправяме грешките си и да се учим от тях точно заради това са направени въпросните промени в колектива макар че той е бил един и същи близо 3 години това трябваше да стане за да се подобри качеството на предлаганата от нас услуга.
 
От: Hostsean.bg - най-големите тъпаци!

ползвам hostsean от 2 години и малко (8-9 сайта на 3 хостинга)...вярно, има отвреме-навреме проблеми (то къде ли ги няма), но в рамките на допустимото всичко се решава. да, знам в момента че на единия им сървър дава за сертификата на цпанела, но не е болка за умиране - когато им зададох въпроса за сертификата вчера, отговориха ми като на "бял" човек къде и какъв е проблема и как и кога евентуално ще бъде решен.
съпорта им е определено на ниво, пък дори и gshopov да отговаря лично понякога - просто е на ниво!
имам сайтове и на други хостинг компании (доста хвалени и прехвалени) и не виждам кой знае каква разлика (т.е.май никаква)...няма значение, всеки си е свикнал някъде и това е :)
 
От: Hostsean.bg - най-големите тъпаци!

По отношение на бързината, грешка нямат. Бързо зареждат сайтовете и аз по 3-4 блъскам на един хостинг и пак си зареждат супер бързо. Не мога да си кривя душата, там грешка никаква! Обаче тия прекъсвания много ме дразнят! По принцип не ми пука за сайтовете, ако ще и по един месец да не се появяват, като са офлайн си губя трафика, оттам и пари от кликове и като искам да продам реклама се чудя как да обяснявам на купувача резките спадания в посещаемостта. :(
 
От: Hostsean.bg - най-големите тъпаци!

:) това казах в началото , просто правим някой промени в структурата и в локацията на голяма част от сървърите и се допускат дребни пропуски който явно дразнят потребителите и ги разбираме напълно , сертификата ще бъде коригиран всеки момент, това се дължи на преместването на сайта от една машина на друга, колегите са забравили да го конфигурират. отностно колежката която не и работи сайта, там проблема се явява безплатния домейн който ползва а не в самата хостинг услуга , както вече казах в момента има проблеми с 2 от машините които също ще бъдат коригирани в разумни срокове и въпросните проблеми не влиаят на отварянето на сайтовете или тяхното зареждане, през изминалите месеци имахме проблеми с голяма част от сървърите ни и съответно Системния ни администратор беше освободен и на негово място назначено друго лице, разбирате, че в момента има до нагаждане на услугите според критериите на новият човек и това може да доведе до леко забавяне или нещо подобно, но не би трябвало да спре да функционира сайта Ви , всички профилактики са съобразени и се правят в късните часове на нощта за да се избегнат прекъсвания на услугата и все пак идеята ни е да вървим на пред и да се подобряваме, да поправяме грешките си и да се учим от тях точно заради това са направени въпросните промени в колектива макар че той е бил един и същи близо 3 години това трябваше да стане за да се подобри качеството на предлаганата от нас услуга.

Дано да няма повече такива гадни грешки! Ще изчакам три месеца, така или иначе вече съм платила и ще наблюдавам как върви работата. Ако няма повече засечки, може и да си продължа хоста. все пак не е кой знае какво като пари и ще го направя единствено заради бързото зареждане на сайта и защото съм свикнала, нищо повече! Но ако продължава така.. :)
 
От: Hostsean.bg - най-големите тъпаци!

Имам отлични впечатления за gshopov от форума и затова преди година си взех хостинг при тях. Съпорта им отговаряше веднага, но 16 билета за година, че ми го няма сайта на линия ми идва множко. За мен лично няма значение, но е страшно дразнещо. Вярвам, че ако наистина си подобрят услугата, ще са една от най-добрите компании на пазара, но аз съм новобранец още и за сега ще се местя другаде. Пожелавам им успехи и да чуят критиките на потребителите.


PS. Нека ако може да се смени заглавието, много грозно звучи!
 
От: Hostsean.bg - проблем!

тикет системата генерира някакви мейли за несъществуващи билети. мейлите са няколко и билетите са различни

едит: всъщност към кого да се обърна - искам да изтриете мейла ми от базата си. не желая да получавам каквото и да било от hostsean
 
От: Hostsean.bg - най-големите тъпаци!

Заглавието на темата изобщо не е коректно и не ми харесва. По големи хостинг компании са се дънили по сериозно, като са прецаквали повече хора и пак никой не ги е нареждал с такова заглавие. Предлагам на админите да го променят.

И от какъв точно зор админите ще променят мнението на човек(потребител) за тези избушляци?
 
От: Hostsean.bg - най-големите тъпаци!

Е - все пак човека отговори. И това е нещо в нашата действителност. Всеки прави грешки.

Да, да човекът винаги отговаря. Така отговори и на мен преди години, когато трябваше "неговите хора" да правят сателити за един прохождащ тогава сайт. И като видях спиннатия вариант на статията и щях да получа запек. Все едно бай мангал се наджасал ама юнашката и взел да пробва що за жанр е това прозата. с две думи баси ужасТа.
Та човека винаги отговаря и се извинява и въпроса е "и кво от това".
 
От: Hostsean.bg - проблем!

тикет системата генерира някакви мейли за несъществуващи билети. мейлите са няколко и билетите са различни

едит: всъщност към кого да се обърна - искам да изтриете мейла ми от базата си. не желая да получавам каквото и да било от hostsean

Благодаря за бързата реакция на съпорта - около 15 мин след като пуснах тикета данните ми бяха изтрити.

Само две неща:
1. в началото отговорих на мейла генериран от системата - съпорт хостсийн бг - след няколко часа ми върна отговор, че писмото не е получено. добавете едно съобщение в мейла, че писмото е автоматично генерирано и отговори не се получават

2. има печатна грешка в съобщението излизащо при искане за парола и грешен мейл "Няма немерин клиентски акаунт отговарящ на Е-Мейла който сте въвели "
 

Горе