hotfile с ограничение на тегленията

wpachow

New Member
т.е. ако имате 100 изтегляния от едно ип като премиум ви се показва в статистиката между 1и10 тегления понеже анти-фрауд(чийт)системата им не позволява повече от десетина двадесет тегления от 1 ИП на ден което за мен лично е загуба не с десетки долари на ден, а може би с стотици понеже аз си разпространявам файлове в чатовете и между приятели-техните приятели-и на техните приятели техните и т.н. а това си е загуба огромна и то.Както на премиум са нещата така стоят и при фрее акоунтите макар с малко повечко отчетени тегления но и в двата случая ако сте голям уплоудър губите достатучно за да ви е яд!Толкоз от мен Толкоз от Хотфайл :evil:

Hotfile=Hot fail >>>>> Хотфайл=Хот фейл :mad: :mad:
 
нали ти обясних че го правят за да не им се наложи да скамнат или фалират те трябва да са на печалба за да ви платят на вас а и ти беше избил рибата с тези три хиляди фаила дето ги дръпна от компа приятелче и не ги беше отчело ... Какво става с Hotfile защо така

сега ако трябва да слагаме пари кои ще фалират / скамнат / последни (ще са последният оцелял на пазара) от всички изброени във форума шеър хостинги това ще са хотфаил

аз като цяло нали си знаете че не ги харесвам тези програми и съм пуснал анкета относно програмите за даунлоад и техния бизнес модел та от тогава само хотфаил се промениха така че да не ги отвее бурята заложена в модела ... скоро другите ще минат под ножа
 

Горе