HTML или готова цмс да ползвам

leonssss

Well-Known Member
Здравейте!
Искам да пусна един сайт за иншуранс
но се чудя дали да го направя на чист html или да пусна един ворд пресс
Писна ми ворда да го хакват и да се занимавам с него
Сайта ще е с около 70 страници!
Кой жариант ще е по-удачен и по-бързо ще се индексира в гугъл?
 
Хахаха, давай със система, защото такъв тип сайтове имат много неща - калкулатори, слайдове, интерактивни странници. Направо не го мисли, а действай с WP. ;)

А редакцията на 70 страници на статичен HTML си е малко мазохизъм. :) Индексацията няма нищо общо с това дали е статичен или сайт със система зад него. Това е вече по влияние на други фактори. ;)
 
От: Re: HTML или готова цмс да ползвам

Хахаха, давай със система, защото такъв тип сайтове имат много неща - калкулатори, слайдове, интерактивни странници. Направо не го мисли, а действай с WP. ;)

А редакцията на 70 страници на статичен HTML си е малко мазохизъм. :) Индексацията няма нищо общо с това дали е статичен или сайт със система зад него. Това е вече по влияние на други фактори. ;)

давай давай
но все вируси се качват на безплатните теми
 
От: HTML или готова цмс да ползвам

Другият вариант, който може да експериментираш, ако имаш някакви минимални познания по PHP е да пробваш да го направиш с някой PHP Framework. Правиш си header, footer, sidebar за да спестиш редакция на много файлове. След това само си правиш отделен файл за всяка др. статична страница и при нужда си редактираш само конкретният файл.

На 1-2 проекта така съм си правил, като за performance и гъвкавост, можеш да си декларираш разни функции в контролера, така, че да не ти се налага да ползваш MySQL, но това вече е въпрос на вкус :)

Например http://perli.org съм го правил горе-долу по тази схема на Code Igniter, та дори се позаиграх да му направя и Frendly URL :)
 
Re: От: Re: HTML или готова цмс да ползвам

давай давай
но все вируси се качват на безплатните теми
Ee, кой е казал, че безплатна тема ще използваш? Особено от тези където имат по 6 линка във футъра. Сега, ако ще говорим за нещо скалъпено, тогава използвай фри теми, който не са на някой разработчик със съмнителен произход. :)
 
От: Re: От: Re: HTML или готова цмс да ползвам

Ee, кой е казал, че безплатна тема ще използваш? Особено от тези където имат по 6 линка във футъра. Сега, ако ще говорим за нещо скалъпено, тогава използвай фри теми, който не са на някой разработчик със съмнителен произход. :)

от гората съм си купил няколко теми и всичките бяха с пролуки като суецкия канал
 
От: Re: HTML или готова цмс да ползвам

Стига бе? Това ако е така, репортвай. Там реално е забранено такива неща и автора улита, ако има и малки съмнения за такова нещо. Мисля, че си държат на тези неща и то сериозно. ;)

дори едната тема беше я продал много пъти после я беше махнал и никъв съпорт ни медец от 9 села

търсим читав без пролуки темплейт
 
От: Re: HTML или готова цмс да ползвам

дори едната тема беше я продал много пъти после я беше махнал и никъв съпорт ни медец от 9 села
Ще споменеш ли кои са тези звезди в гората, да не взимаме от тях. Иначе и аз съм с две ръце за WP+ премиум тема.
 
От: HTML или готова цмс да ползвам

сега да намеря линка

както казах единия си смени името и изобщо вече не предлага там
сега ви пращам снимка на темата дето купихме макар да я имаше и по варесите
namerih dori link s oписание на темата

City Business Corporate – 11 in 1

http://pixel2pixeldesign.com/10-wordpress-themes-themeforest/
темата си я биваше но уви не толкова защитена
 
Последно редактирано:
От: HTML или готова цмс да ползвам

Писна ми ворда да го хакват и да се занимавам с него

Еми като не си го защитаваш както трябва, ще ти го хакват. Ако ще да е и писан php или html, ако е незащитен - и него ще ти хакнат.
 
От: HTML или готова цмс да ползвам

Еми като не си го защитаваш както трябва, ще ти го хакват. Ако ще да е и писан php или html, ако е незащитен - и него ще ти хакнат.

моите стари хтмла иобщо не ги защитавам и си работят и не ги хакват
 

Горе