HTML/CSS Sensei

O!
だんな、無料WPテーマにスライダーを追加することができますか?

Имам малко лош японски, но би трябвало да се разбира. Още съм в процес на учене.
Въпросът ми е дали можеш да ми направиш слайдър за една от иначе свободните УП теми, който да е по моя идея като визия и да мога да подбирам различни категории, от които да взима най-новите постове?
 
От: Re: HTML/CSS Sensei

Въпросът ми е дали можеш да ми направиш слайдър за една от иначе свободните УП теми

Няма да може
4fvgdaq_th.gif
 
Последно редактирано:
От: HTML/CSS Sensei

親愛的老師,
請告訴我們一些,你真棒創作,所以我們可以有一個想法,你有多好,既然你說你是好。

Dear Sensei,
please show us some of your awesome creations so we can have an idea how good are you, since you say that you are good.

Уважаеми Sensei,
моля покажете някои от Вашите невероятни творения за да добием представа колко сте добър, след като го твърдите.

End of the morze code....
 
От: Re: HTML/CSS Sensei

https://www.google.bg/search?q=だんな、...a&channel=rcs&um=1&ie=UTF-8&hl=bg&sa=N&tab=Tw
O!
だんな、無料WPテーマにスライダーを追加することができますか?

Имам малко лош японски, но би трябвало да се разбира. Още съм в процес на учене.
Въпросът ми е дали можеш да ми направиш слайдър за една от иначе свободните УП теми, който да е по моя идея като визия и да мога да подбирам различни категории, от които да взима най-новите постове?
 
Хммм... това или е текст изцяло от канджи или китайски (десаге съм виждала само канджи+кана и ми е доста странен този отгоре ахха)

И жалко, че няма да може. :( Мерси все пак.

И аз бих искала да видя нещо като портфолио! А и ще е полезно за идните клиенти.

А? uphero, това какво ще рече? Води ме до някакъв гугъл сърч на текстчето.
 
От: Re: HTML/CSS Sensei

Уважаеми Sensei,
моля покажете някои от Вашите невероятни творения за да добием представа колко сте добър, след като го твърдите.

И аз бих искала да видя нещо като портфолио! А и ще е полезно за идните клиенти.

Бе то и аз поисках да видя портфолио, ама човека не ще да показва. Ето отговора му:

Изработки не мога да ти покажа. Кода е валидиран.
Валидирам под: Chrome, Mozilla, IE, Opera и други, но не съм тествал над тях.
 

Горе