HTTP 500 грешка

Mak

New Member
Здравейте, отскоро имам сайт, но от вчера нямам връзка с него. Излиза ми HTTP 500. Нямам яснота какъв е проблема, в сайта или в сървъра, или е нещо друго. Ако може съвет как да отстраня грешката /опитах се по описание на inetmgr, но нещо не откривам нужните инструменти. Ако може помогнете. С уйндоус 7 съм. Благодаря предварително.
 
От: HTTP 500 грешка

Нищо не съм пипал по сайта /аз не съм го правил/. Влизам единствено в админа и нищо не човъркам там. Излиза, че този който ми го е качвал /изработвал/ трябва да го оправи? Не съм навътре в нещата, за това питам.
 
От: HTTP 500 грешка

По принцип по-точен отговор могат да ти дадат от хостинг компанията, която хоства сайта ти, след като хвърлят едно око на логовете. Доста често този проблем се появява при грешки в .htaccess файла. След като си нямаш и понятие от тия неща по-добре се свържи с човека, който ти е правил сайта или с хостинг компанията където ти се намира сайта за да ти дадат поне някакви насоки къде точно ти е проблема.
 
От: HTTP 500 грешка

Преди около 2 седмици бях пуснал подобна такава тема след като от хостинг компанията в продължение на 1 месец обясняваха как проблема е в сайта - а накрая се оказа че е при тях.

Влезни си в Ц-панел (ако не знаеш как питай хостинага) там има статистика на грешките - копирай и пусни тук да ти дадат мнение колегите
 
От: HTTP 500 грешка

Всичко се разреши след обаждане на хостинга. Била профилактика, но ми бяха затрили база данни, които след ново обаждане ми възстановиха / да не споменавам хоста, за да не правя антиреклама. Остана ми само загубеното време.
 
От: От: HTTP 500 грешка

Напротив! Задължително е да ги споменеш тук, за да се знае качеството на услугата какво е.
Всичко се разреши след обаждане на хостинга. Била профилактика, но ми бяха затрили база данни, които след ново обаждане ми възстановиха / да не споменавам хоста, за да не правя антиреклама. Остана ми само загубеното време.
 

Горе