ICN : Страхотна компания!!!

Здравейте,

Тъй като скоро отворих една отрицателна тема за това какви лъжци са smspay и един човек реши да обвини мен, както и още доста хора във форума с това че
ние сме били лиглювци и само сме могли да се оплакваме от ИТ фирми. Ето сега отварям една положителна тема за една наистина добра фирма ICN. Как да се
оплача от тях. Преди около 2 седмици си купих хост при тях със безплатен талон за 50лв. и днес реших да преместя един сайт от тeхен друг хост на гореспоменатия хост и те ми писаха че могат да го преместят. Казах си супер, ще ми спестят някой друг час. След това им писах дали има някаква възможност да преместят едни други мой сайтовете(9) от tophost(и те са всеизвестни мошенници :D) отново на този хост срещу някакво заплащане и след малко получих отговор че ще ми ги преместят безплатно и няма проблем. Направо се стъписах. Все още имало свястни фирми, които ценят клиентите си. Много съм им благодарен и затова реших да напиша и нещо хубаво за тях. :) Сигурен съм че има още други такива фирми. Даже ако имате добри впечатления от някоя друга фирма можете да пишете в тази тема. Хубаво е хората да разбират както за добрите, така и за лошите компании.:|
 
От: ICN : Страхотна компания!!!

Подкрепям мнението ти за тях. Дано скоро увеличат малко процесорното време и може да се върна при тях.
 
От: ICN : Страхотна компания!!!

Абсолютно съгласен съм с мнението ти. Изключително сериозна компания, която цени своите клиенти и предоставя качествени услуги на ниски цени, а понякога и безплатно. Доказана компания, която никога не ме е карала да съжалявам, затова че ползвам услугите им. Една от малкото хостинги в България, даваща най-доброто!
 
Re: От: ICN : Страхотна компания!!!

Подкрепям мнението ти за тях. Дано скоро увеличат малко процесорното време и може да се върна при тях.

то процесорното време е относително дори и плана да не е променян :) едно са 60 минути на quad core а друго са 60 минути на на 16 ядра зависи кога за последно си им бил клиент и те какво са си ъпдейтвали по машините :)
 
От: ICN : Страхотна компания!!!

Да, хостинга наистина е добър! Там имам хостнати няколко проекта :). Само, че не видях cloudflare в cpanel-а... Сега ще попитам support-а и ще си редактирам мнението.
Update: предлагат си cloudflare, но нещо в моя cpanel го няма. Екипа ми писа след 5 минути (като се има на предвид, че им писах в 1:30 AM ) и ми казаха, че ще се логнат и разрешат проблема :).
 
Последно редактирано:
От: ICN : Страхотна компания!!!

И аз съм много доволен от ICN, хостинг услугата е страхотна, дори най-ниския план е с 10 адон домейна, не съм имал проблеми с ъптайма и поддръжката е повече от услужлива :) Препоръчвам и новия Cloud хостинг за по-големи сайтове и нужди. Хубаво е, че редовно пускат и промокодове с огромно намаление :)
 
Re: От: ICN : Страхотна компания!!!

От името на целия екип Ви благодаря за милите думи. Вашите оценки за работата ни, внася изключително силна мотивация в колектива.

Благодаря Ви!
Имам честа да познавам едно 50-60% от екипа на компанията и наистина при тях не само външно, но и вътрешно се носи една професионална, позитивна и креативна енергия. Казвам го, защото всеки път като се засека с някой от тях по събития или друго поводи, ми е приятно и определено мога да го кажа, че са много готини хора.

Пожелавам им успехи и винаги така да радват клиентите си. ;)

П.П: Като видях темата, реших, че ще се сподели нещо като история, в която те са помогнали. И така си и е. ;)
 
От: ICN : Страхотна компания!!!

Супер са. Повече от 2 години имам сървър при тях и нямам нищо фрапиращо като проблем...
 
От: ICN : Страхотна компания!!!

Единственото, което мога да кажа отново е евала! Радвам се че в България има все още такива фирма! Съжелявам че са все по-малко и това дърпа
държавата ни надолу. Ако всички фирми си вършеха работата коректно и се грижеха за клиентите си може би сега нямаше да сме най-бедната държава
в европейския съюз. Надявам се другите фирми да взимат пример от тях. :)
 
От: ICN : Страхотна компания!!!

Ползвам съм услугите им, препоръчвам силно :)
 
От: ICN : Страхотна компания!!!

Аз ги бях ползвал преди 3 години и имаше леки проблеми, завършили с изнасяне от сървърите им, но сега се възползвах от талона от 50 лева и наистина забелязвам промяна :) Първото което е, според мен по-коректно и по-точно мерят изразходваното процесорно време, в сравнение с Host.bg. При ICN можеш да видиш колко заявки имаш и колко минути си използвал до секундата... единствено ми направи лошо впечатление фактът, че като пуснаха тези талони по 50 лева писах на поддръжката, а от там ми казаха, че ще са валидни до 5 септември, аз си бях направил сметката да си взема още един акаунт към средата на август, и ненадейно чета в Предприемач.. били спрели този код :(
 
От: ICN : Страхотна компания!!!

Преди 2 години някъде ги ползвах за едни тестови проекти и останах много доволен и нямах никакви проблеми, но паралелно с тях използвах и хостбългария от които също съм много доволен, дори ги използвам до ден днешен. :)
 
От: ICN : Страхотна компания!!!

Наистина и хостбългария са страхостна компания, но проблема при тях е че имат много малко дисково пространство и няма как да имаш сериозни проекти
при тях. Иначе и аз ги ползвам за малки сайтчета и съм много довелен и от тях. :)
 
От: ICN : Страхотна компания!!!

Какво разбираш под малко дисково пространство, недостатъчно за сериозни проекти?
 
От: ICN : Страхотна компания!!!

Значи че имаш малко пространство, в което да качваш снимки и информация например. Естествено ако ти се запълни
пространството можеш да си купиш още но ще ти излезне доста скъпо ако трябва да си купиш още 40GB например.
Ти явно нямаш сериозни проекти и не си запознат с подобни проблеми, но един ден може би ще ме разбереш какво
имах предвид. :) Иначе като компания са много точни. Винаги биха ти помогнали ако имаш проблем. :)
 
От: ICN : Страхотна компания!!!

ICN са една от най-яките хостинг компании, с които съм работил! Препоръчвам ги!

Дано запазят професионализма и коректността си занапред!
 

Горе