ICN кодове за отстъпка 50% 80% ...

tuger

Well-Known Member
Както обещах:

50% отстъпка за Cloud hosting при ICN с код: icn50dw

80% отстъпка за Икономичен и Бизнес хостинг планове с безплатен CDN и домейн с код : designW

Be safe. Make money. Be happy :)
 
От: ICN кодове за отстъпка 50% 80% ...

след като съм избрал хоста и домейна и като въведа кода домейна от безплатен става платен ??? някаква тайна имали
 
От: ICN кодове за отстъпка 50% 80% ...

това правя.. копирам от форума...
 
От: ICN кодове за отстъпка 50% 80% ...

за какъв домейн става въпрос... ужас... пробвах и с лаптопа, пак така става. Избирам домейн.нет, след това икономичен показва ми че е безплатен за една година и като сложа кода ми става платен..
 
От: ICN кодове за отстъпка 50% 80% ...

не искам да е безплатно, от това което си написал, разбирам че домейна е фрее ? или се бъркам нещо, но при мен не е, дори кода за офф не му сваля цената.
 
От: ICN кодове за отстъпка 50% 80% ...

не искам да е безплатно, от това което си написал, разбирам че домейна е фрее ? или се бъркам нещо, но при мен не е, дори кода за офф не му сваля цената.

при всички е така!
Няма какво да се коментира повече...
промокода е само за хостинг
 
От: ICN кодове за отстъпка 50% 80% ...

Да. Вече го разбрах, мерси все пак за кода. Свърши супер работа.
 
От: ICN кодове за отстъпка 50% 80% ...

До кога е валиден тоя код и лимитиран ли е

Не пише срок и не би трябвало да е лимитиран.
 
От: ICN кодове за отстъпка 50% 80% ...

Когато въведа домейна, после и хостинга в крайната сума ми начислява и таксата на домейна. Нали уш икономичен хостинг ми дават безплатен домейн ?

бахтии... по-горе не прочете ли?

не стига, че ти дават 80% а и домейн иска...
 
От: ICN кодове за отстъпка 50% 80% ...

бахтии... по-горе не прочете ли?

не стига, че ти дават 80% а и домейн иска...

Да, не прочетох, извинявам се за което. Мислeх, че ми дават бонус домейн или нещо такова. Както и да е просто реших да попитам и така си е супер :)
 
От: ICN кодове за отстъпка 50% 80% ...

Мерси много, tuger! Отдавна ми препоръчват и хвалят ICN, а на мен ми се искаше да тествам Cloud hosting-а, сега ми излезе доста по-евтино :) :clap:
 
От: ICN кодове за отстъпка 50% 80% ...

Здравейте,

Извинете за невежеството, но как точно може да се ползва едногодишният безплатен домейн? Искам да регистрирам един bg и един com домейн с хостинг и 80% отстъпка. Com домейнът безплатен ли ще ми бъде или безплатно ще бъде евентуално подновяването му догодина?

Или пък, ако ползвам кода за 80%, губя правото за безплатен домейн, така ли?

Благодаря!
 

Горе