ICN.BG Ваучер за 50лв., може да се използва за хостинг план 1

mid

Active Member
Привет колеги,
от ICN.BG има промоция за безплатен ваучер на стойност на 50лв., който може да бъде използван за хостинг план 1.
За домейни не важи.

Кода за използване на ваучера е Zero50

Успех всички!
 
От: ICN.BG Ваучер за 50лв., може да се използва за хостинг план 1

Мерси много, не е само за хостинг план 1, тествано :) Хубаво е, че се правят такива промоции, за тази фирма отдавна имам добри впечатления, сега и ще й опитам услугите безплатно :))
 
От: ICN.BG Ваучер за 50лв., може да се използва за хостинг план 1

Промоцията до кога е?
 
От: ICN.BG Ваучер за 50лв., може да се използва за хостинг план 1

Току-що им падна сървъра... icn.bg не се отваря, нито my.icn.bg.
Преди няколко години бях при тях и ми извъртяха много кофти номер...сега с промоция или без - не се връщам!

//Да обясня за какъв номер ставаше на въпрос:
Имах сайт, хостнат при тях от няколко месеца на споделен хостинг. Сайта започна край коледните/новогодишни празници да прави по над 500-600посещения дневно. Така бе две седмици, а през следващите 2 отидох на почивка (празници все пак). Върнах се и се оказа, че сайта ми е бил близо седмица офлайн - без да ми бъде пратен мейл предварително, просто са го спрели. Причината: товарел им сървъра. След дълги уговорки с поддръжката - ми пуснаха сайта и осигуриха достъп до фтп-то. Оптимизирах кода и натоварването (по техни думи спадна с над 30%). След 2 дни - пак ми спряха сайта, но не пожелаха да ми дадат достъп до фтп-то. Условието да ми дадат достъп до файловете бе - да си платя за по-висок план. Добре че имах бекъп от преди 2-3 дни и направо си преместих сайта на друг хостинг (така сайта бе офлайн за още 1-2 дни).

Резултата бе плачевен: от над 500-600посетителя дневно - паднаха на 100-150. Адсенс приходите от 5-6$ дневно паднаха на 0.х или до 1$.
 
От: ICN.BG Ваучер за 50лв., може да се използва за хостинг план 1

Нямам идея до кога е промоцията...
 
От: ICN.BG Ваучер за 50лв., може да се използва за хостинг план 1

Благодарим за кодчето, зеленко за codefuture , а относно сайта пада вече май за 3-ти път :D
 
От: ICN.BG Ваучер за 50лв., може да се използва за хостинг план 1

Ужасна работа са :Х сайта им спира през 1 минута поръчвам след което ми изписва че нямам поръчка три пъти пробвах и нищо не става. В акаунта немога да си влезна след регистрацията влиза един път и повече не иска нова парола не се изпраща на мейла... регистрирах и в abv и gmail същата работа. Мислех, че положението се е оправило за 1 година ама като гледам пак си ги има същите мизерии.

Суперхостинг си остава най-добрата компания до сега никога не съм имал какъвто и да е било проблем
 
От: ICN.BG Ваучер за 50лв., може да се използва за хостинг план 1

Информативно само на някой да му е активен вече хостинга ?
 
От: ICN.BG Ваучер за 50лв., може да се използва за хостинг план 1

Имайте, търпение активира се малко бавно, но го активират...
На мен ми е активен вече хостинг плана...
raptoweb ето доказателство...
 
От: ICN.BG Ваучер за 50лв., може да се използва за хостинг план 1

Благодарско, Милен.

Всичко мина успешно. Активира се до един или два часа.
 
Привет колеги,
от ICN.BG има промоция за безплатен ваучер на стойност на 50лв., който може да бъде използван за хостинг план 1.
За домейни не важи.

Кода за използване на ваучера е Zero50

Успех всички!

Мерси за което, ще свърши работа за някои сателитки. В момента не мога да ти дам репутация, но ще се реванширам когато мога. Пиши си и няколко бири към сметката :)
 
От: ICN.BG Ваучер за 50лв., може да се използва за хостинг план 1

Мислил съм го това за бирите на една уебмастърска вечерна сбирка в някое готино кръчме....
Може да се организираме между другото някой път... няма да е зле, ще се отвори идеална възможност за споделяне на опит, знания и алкохолни възможности...
 
От: ICN.BG Ваучер за 50лв., може да се използва за хостинг план 1

Хиляди благодарности. Ваучерът си работи идеално. Спести ми разходите по хостинг за следващите 12 месеца.
 
От: ICN.BG Ваучер за 50лв., може да се използва за хостинг план 1

Активираха ми ги на мен. Благодаря още един път! Евала че сподели!
 
От: От: ICN.BG Ваучер за 50лв., може да се използва за хостинг план 1

Здравей angelovarna,
Навярно си достопил order/billign системата ни в момент в който колегите програмисти правеха голям update с доста нови функционалности.

Би ли споделил тук или на ЛС кой е сайта ти защото ние не спираме акаунти просто така. Всички в този форум могат да потвърдят. Винаги има голяма комуникация по всички възможни канали. С удоволствие ще прегледаме случая ти.

Току-що им падна сървъра... icn.bg не се отваря, нито my.icn.bg.
Преди няколко години бях при тях и ми извъртяха много кофти номер...сега с промоция или без - не се връщам!

//Да обясня за какъв номер ставаше на въпрос:
Имах сайт, хостнат при тях от няколко месеца на споделен хостинг. Сайта започна край коледните/новогодишни празници да прави по над 500-600посещения дневно. Така бе две седмици, а през следващите 2 отидох на почивка (празници все пак). Върнах се и се оказа, че сайта ми е бил близо седмица офлайн - без да ми бъде пратен мейл предварително, просто са го спрели. Причината: товарел им сървъра. След дълги уговорки с поддръжката - ми пуснаха сайта и осигуриха достъп до фтп-то. Оптимизирах кода и натоварването (по техни думи спадна с над 30%). След 2 дни - пак ми спряха сайта, но не пожелаха да ми дадат достъп до фтп-то. Условието да ми дадат достъп до файловете бе - да си платя за по-висок план. Добре че имах бекъп от преди 2-3 дни и направо си преместих сайта на друг хостинг (така сайта бе офлайн за още 1-2 дни).

Резултата бе плачевен: от над 500-600посетителя дневно - паднаха на 100-150. Адсенс приходите от 5-6$ дневно паднаха на 0.х или до 1$.
 
От: ICN.BG Ваучер за 50лв., може да се използва за хостинг план 1

Здравей и на теб Auct,
Както споменах и на друг съфорумец, в петък след обед колегите пуснаха последната версия на billing система ни. Това по никакъв начин не се отразява на работата на услугите ни. За съжалени е много трудно да накараш екип от програмисти за работят през нощта :) и за това се налага най-големи обновявания да се извършват в рамките на работния ден. Въпреки временните спирания при update-а, добавихме много нови функции за потребителите така, както и най-новата ни услуга за мониторинг ICN.BG Security & Reputation съмвесто стартирана с Амриканската компания StopTheHacker

Ужасна работа са :Х сайта им спира през 1 минута поръчвам след което ми изписва че нямам поръчка три пъти пробвах и нищо не става. В акаунта немога да си влезна след регистрацията влиза един път и повече не иска нова парола не се изпраща на мейла... регистрирах и в abv и gmail същата работа. Мислех, че положението се е оправило за 1 година ама като гледам пак си ги има същите мизерии.

Суперхостинг си остава най-добрата компания до сега никога не съм имал какъвто и да е било проблем
 
От: ICN.BG Ваучер за 50лв., може да се използва за хостинг план 1

@icn.bg
Защо не предложите споделен линукс хостинг с IspCP Omega риселър контролен панел, лично на мен и повечето колеги с които работя е в пъти по-удобен от cPanel....
 
От: ICN.BG Ваучер за 50лв., може да се използва за хостинг план 1

Аз пък съм много доволен от ICN, даже скоро се преместих на клауда. Съпорта е много услужлив, проблеми с ъптайма не съм имал и ми харесва, че компанията се стреми постоянно да се обновява :)
 

Горе