ICN.BG Ваучер за 50лв., може да се използва за хостинг план 1

От: ICN.BG Ваучер за 50лв., може да се използва за хостинг план 1

Здравей @codefuture,
IspCP Omega е безплатен панел и се поддържа от собствено комюнити. За съжаление не може да разчитаме на постоянна техническа поддръжка и постоянни обновления. Забелязали сме, че много наши потребители използват този панел на VPS и Cloud услугите, но при проблем се налага да се обръщат към форумите и да решават сами проблеми свързани него.
Друга неприятна тенденция която забелязваме е че панела е доста уязвим от към зловредни хакерски атаки.
Разбира се всеки, който желае да го ползва на собствена услуга е добре дошъл.


@icn.bg
Защо не предложите споделен линукс хостинг с IspCP Omega риселър контролен панел, лично на мен и повечето колеги с които работя е в пъти по-удобен от cPanel....
 
От: ICN.BG Ваучер за 50лв., може да се използва за хостинг план 1

Здравей @codefuture,
Друга неприятна тенденция която забелязваме е че панела е доста уязвим от към зловредни хакерски атаки.
Благодаря за информацията ще проуча въпроса, но до момента не сме имали проблем от това естество използвайки този панел.
Дори така наречена организация "CWI" се опитваха да пробият такъв панел и не успяха...
 
От: От: ICN.BG Ваучер за 50лв., може да се използва за хостинг план 1

Това е чудесна новина. Навярно новите версии на IsmCP Omega са доста добре защитени. За съжалени не можем да си позволим лукса от поддръжка от създателите и поради тази причина cPanel се използва от повечето световни доставчици.

Благодаря за информацията ще проуча въпроса, но до момента не сме имали проблем от това естество използвайки този панел.
Дори така наречена организация "CWI" се опитваха да пробият такъв панел и не успяха...
 
От: ICN.BG Ваучер за 50лв., може да се използва за хостинг план 1

Бих искал да благодаря на всички които се възползваха от кода Zero50 и да Ви уведомя че утре е последния ден в който може да се възползвате от него, защото е валиден само до 10.07.2012г. (10-и включително.)
Разбира се все още са валидни кодовете за 80% и 50% описани тук
 
От: ICN.BG Ваучер за 50лв., може да се използва за хостинг план 1

При мен изкарва съобщение:

Грешен или невалиден промо код! Уверете се, че сте попълнили кода правилно или той не е с изтекла давност. Моля, свържете се с наш оператор за подробна проверка и съдействие!
 
От: ICN.BG Ваучер за 50лв., може да се използва за хостинг план 1

При мен изкарва съобщение:

Грешен или невалиден промо код! Уверете се, че сте попълнили кода правилно или той не е с изтекла давност. Моля, свържете се с наш оператор за подробна проверка и съдействие!

Zero50 - работи, сега го пробвах!
 
От: От: ICN.BG Ваучер за 50лв., може да се използва за хостинг план 1

Здравей angelovarna,
Навярно си достопил order/billign системата ни в момент в който колегите програмисти правеха голям update с доста нови функционалности.

Би ли споделил тук или на ЛС кой е сайта ти защото ние не спираме акаунти просто така. Всички в този форум могат да потвърдят. Винаги има голяма комуникация по всички възможни канали. С удоволствие ще прегледаме случая ти.

Проблема бе породен (според съпорта ви) от изпълване на лимитите на хостинг плана, който ползвах за нуждите на уеб сайта. Негативното ми мнение, неудобството и загубите, се породиха от това, че не бях уведомен навреме от вашият екип. В следствие сайта бе преместен на сървърите на конкурентен хостинг провайдър, където е пак на споделен хостинг и проблеми не съм имал никакви.
Покрай този ваучер/код реших да се запиша и аз, за да мога евентуално да проверя какво е положението при вас, дали нещо се е променило. Понеже последно ползвах услугите ви преди 2-3 години.

Затова искам да ви изкажа благодарност за предоставената възможност за безплатен тест. :))
 
От: ICN.BG Ваучер за 50лв., може да се използва за хостинг план 1

Грешен или невалиден промо код! Уверете се, че сте попълнили кода правилно или той не е с изтекла давност. Моля, свържете се с наш оператор за подробна проверка и съдействие!


И при мен не работи пробвах няколко пъти ...
 
Re: От: ICN.BG Ваучер за 50лв., може да се използва за хостинг план 1

Грешен или невалиден промо код! Уверете се, че сте попълнили кода правилно или той не е с изтекла давност. Моля, свържете се с наш оператор за подробна проверка и съдействие!


И при мен не работи пробвах няколко пъти ...

Що не прочете 5 мнения по-горе, където пише следното:
Бих искал да благодаря на всички които се възползваха от кода Zero50 и да Ви уведомя че утре е последния ден в който може да се възползвате от него, защото е валиден само до 10.07.2012г. (10-и включително.)
Разбира се все още са валидни кодовете за 80% и 50% описани тук
 
От: ICN.BG Ваучер за 50лв., може да се използва за хостинг план 1

Грешен или невалиден промо код! Уверете се, че сте попълнили кода правилно или той не е с изтекла давност. Моля, свържете се с наш оператор за подробна проверка и съдействие!

И при мен не работи пробвах няколко пъти ...

За съжаление @a4kata, кода Zero50 изтече преди 2 дни. По-горе ще намериш други кодове, които може да използваш.
 

Горе