II Протест срещу високите цени на горивата

Здравейте, колеги!

Нека пак да се обединим и да протестираме отново срещу високите цени на горивата.
http://www.facebook.com/event.php?eid=193457610694536

В 19 часа гледах по бТВ новините ,че ще има спад на горивата от 15 до 20ст.

Какво е вашето мнение ?
 
От: II Протест срещу високите цени на горивата

Ти гледаш БТВ.Би трябвало да нямаш мнение:).
 
От: II Протест срещу високите цени на горивата

Слушах, че най-много 23 ст. могат да намалят цената от сегашната. Което според мен е тъпотия. Това няма и 10%.

Май този път ще е по-голям протеста, защото колкото и да го мислят, няма как да го направят 2 лв., бензина, което е горе долу приемливо. 27ми е неделя. Не бяха ли споменали, че следващия ще се проведе през работен ден, за да се усетят малко загуби - бизнеса и икономиката.
 
От: II Протест срещу високите цени на горивата

Каква е логиката да ги намалят с 20 ст. като до сега разправяха, че 2.60 лв не са им достатъчни и едва ли не работят на загуба? Дали пак не е само за парламата и колкото да се отбие номера? Реалната му цена е много по-ниска.
 
От: II Протест срещу високите цени на горивата

В неделя да се запушват основните градски пътни артерии че навреди само на гражданите ... никаква логика не виждам.
 
От: II Протест срещу високите цени на горивата

Здрасти ама
Кой e организатора на тези протести? ВМРО ли ?:)
Където и да погледна все за това чета, явно е масова работата .
Вече си представям утрешните новини...
Питам да знам да се смея ли да плача ли...
 
Последно редактирано:
От: II Протест срещу високите цени на горивата

Какви глупости ръси тоя, не му стигали парите за това дигал цените. ПАРОДИЯ.... Как бяха цените преди няколко месеца - 1.80 какво толкова им се оскъпи за това време? Как може в другите страни да имат по-ниски цени?
 
От: II Протест срещу високите цени на горивата

Кой e организатора на тези протести?
Организира си се само народа. Няма партии, няма никой. Те партиите напоследък даже не им се чува гласа. Правят си и те далаверите и на никой не му пука.

Да, малко е тъпо за неделята - да пречат на тези, които искат да се порадват на хубавото време. Аз съм за през седмицата и щях да отида. ;)

А може да се намали и повече, но просто по веригата са се наредили лешоядите - от бензиностанции, до държвата, та през прозиводителя и т.н.

Просто педерасите изпитват отчаяна нужда да карат коли за над $200К.
 
От: II Протест срещу високите цени на горивата

Чудя се дали да не ходя да направя някой зулум по време на тоя протест, като да запаля някоя бензиностанция, ама бая народ ще пострада, без да имат вина...
Ама при всички положение ще ходя и ще напълня един резервоар до горе, без да го платя, както направих и предния път в суматохата!
 
От: II Протест срещу високите цени на горивата

Организира си се само народа. Няма партии, няма никой. Те партиите напоследък даже не им се чува гласа.

Народа не мой се организира на работа да отиде, камо ли по всички общини да иска маршрути и разрешения.
Ама разправят, че социалните мрежи в интернет са организаторите...съответно отговорността за всичко което се случи на тези протести ще е тяхна- на социалните мрежи в интернет.
 
Последно редактирано:
От: II Протест срещу високите цени на горивата

Народа не мой се организира на работа да отиде, камо ли по всички общини да иска маршрути и разрешения.
Ама разправят, че социалните мрежи в интернет са организаторите...съответно отговорността за всичко което се случи на тези протести ще е тяхна- на социалните мрежи в интернет.
Да, зад тези мрежи и организации седят хора, като нас. Не партии или организации. Дано има ефект, само на това се надявам. Важно е да има резултат, защото нацията започва да се дразни на глупостите всеки ден. А и хората яко са захапали раб. си места, което ми навежда на мисълта, че може да става и по-тежко. Не мисля, че е редно така да се бори кризата. И що за мерки са взели тия бастуни, за да вдигат хората на протести в кризистни години? :)
 
От: II Протест срещу високите цени на горивата

Чудя се дали да не ходя да направя някой зулум по време на тоя протест, като да запаля някоя бензиностанция, ама бая народ ще пострада, без да имат вина...
Ама при всички положение ще ходя и ще напълня един резервоар до горе, без да го платя, както направих и предния път в суматохата!
Ахахаха затова не бях се сещал ... Може и аз да ида да направя този номер :D :D
 
От: II Протест срещу високите цени на горивата

Аз протестирам, като изкарах колелото от гаража и вкарах колата в него. Сега ще си изпринтирам плакат за протеста, които да мога да лепна на рамката на колелото :)
 
От: II Протест срещу високите цени на горивата

Аз протестирам, като изкарах колелото от гаража и вкарах колата в него. Сега ще си изпринтирам плакат за протеста, които да мога да лепна на рамката на колелото :)
Аз започвам по-често да ходя пеша. Като гледам и времето го позволява. Колата ще си почива в гаража. :)
 
От: II Протест срещу високите цени на горивата

И аз ще взема да изкарам колелото :D Малко тежичък съм станал трябва да го подсиля, ама таман ще си тренрам докато ходя на работа :D :D

Иначе относно бензина ако бях на мястото на управляващите щях да се стремя да намеря поне още 1-2 доставчици, за да може да се конкурират с лукойл и да се получи наистина пазарна цена на горивата. Но явно не им е изгодно, по-добре е да си прибират парички и да държът монопол :)
 
От: II Протест срещу високите цени на горивата

Чудя се дали да не ходя да направя някой зулум по време на тоя протест, като да запаля някоя бензиностанция, ама бая народ ще пострада, без да имат вина...
Ама при всички положение ще ходя и ще напълня един резервоар до горе, без да го платя, както направих и предния път в суматохата!

Бензиностанциите не са виновни от Лукойл бензина и дизела излиза на едни от най-високите цени в ЕС. Бензиностнациите не могат да си слагат големи надценки щото има голяма конкуренция. Ако надуят много цената хората ще отидат отсреща да заредят. Докато Лукойл може да си прави кавото си иска да се оправдава с звездите за скъпият бензин.:wink:
 
От: II Протест срещу високите цени на горивата

В 19 часа гледах по бТВ новините ,че ще има спад на горивата от 15 до 20ст.
Те нарочно вдигат с повече, та после да го намалят и да кажат : големи сме герои ;)
 

Горе