iMacros кодове

hatre

Active Member
Постоянно ползвам iMacros, но понякога ми се налага да направя неща които никъде не намирам и реших тук да задавам въпроси, ако има някой запознат.
Има ли double click?
Когато цъкна на текста SKU, кода е:

TAG POS=1 TYPE=STRONG ATTR=TXT:SKU:​

Трябва ми двойно цъкане.
 
От: iMacros кодове

Ще трябва да определиш координатите, където да се цъка двойно. Командата е

DS CMD=LDBLCLK X=111 Y=222 CONTENT=

съответно ти трябват координатите. Тях можеш да вземеш, когато записваш в режим DirectScreen
 
От: iMacros кодове

Двоен клик за какво точно ти трябва?

Ако не ти е проблем, дай ми сайта и макроса. Кажи ми какво точно искаш да направиш и може и да успея да ти помогна.
 
От: iMacros кодове

Ина ли код с който да викам от един iim файл друг. И друго може ли в самия iim файл да се слага JS.
 
От: iMacros кодове

Как мога да копирам със SELECTOR? Ако имам SELECTOR="#searchresultsContainer>SPAN>SPAN>A:nth-of-type(3)>SPAN" как се пише синтаксиса?
Ако трябва да копирам само SPAN се пише: TAG POS=1 TYPE=SPAN ATTR= EXTRACT=TXT но със SELECTOR пробвах разни варианти, така и не проработиха
 
От: iMacros кодове

Някой може ли да даде акъл, как да направя с PALY LOOP, като пусна макроса да мести тбовете, когато стигне последния таб (например 10-ти) да се върне на 1-вия?
 
Здравейте, търся някой който иска да ми даде няколко урока. Иска ми се уроците да са практични, да ме научи как да икстрактвам данни от сайт и да ги качвам в друг, както и да ми даде съвети как да работя с imacros. Разбирасе срещу заплащане :)
 

Горе