Imam nujda ot 20 saita s visok PR ?

Nindja

New Member
Poneje tuk si pomagame ...imam nujda ot pomosht malko ....ako ima webmasteri s visok PR ot 4 nagore da mi pishe na poshtata ( da smenim nqkoi drug link ).Az imam 20 saita s home page PR 3 i 2 s PR 4 :(
 
:)

georgimateev каза:
Дай поне тематика, език. PR не ме вълнува кой знае колко.

Iskam da zakova PR 6 i sa mi nujni pone 20 vruzki s PR 4,5 :)
 
Сайтъ ти много добре изглежда и може да има и повече ПР защо не се постараеш да го вдигнеп на 5-6 примерно така ще ти се увеличът значително потребителите?
 
:)

Sobieski каза:
Сайтъ ти много добре изглежда и може да има и повече ПР защо не се постараеш да го вдигнеп на 5-6 примерно така ще ти се увеличът значително потребителите?


Tva za men li beshe ?
 
Re: :)

Nindja каза:
Sobieski каза:
Сайтъ ти много добре изглежда и може да има и повече ПР защо не се постараеш да го вдигнеп на 5-6 примерно така ще ти се увеличът значително потребителите?


Tva za men li beshe ?

Аз твоя сайт не го знам беше за човека писал преди мен ако искаш дай да видим и твоя :p
 
Sobieski каза:
Сайтъ ти много добре изглежда и може да има и повече ПР защо не се постараеш да го вдигнеп на 5-6 примерно така ще ти се увеличът значително потребителите?
Поради няколко причини:
1) Не смятам, че потребителите гледат PR, за да решат да влязат в някой сайт
2) Убеден съм, че PR не влияе на търсачките
3) Сайтът не е мой, аз се занимавам само с оптимирането му, но от няколко месеца съм с почти вързани ръце, тъй като има проблем между сътрудниците и програмистите (колко тривиално за България само).
 
Аз имам доста сайтчета, но не мога да събера 20 със пр4. Не те разбрах нещо обче. Искаш да ти пусна линкове от 20-пр4 страници, или от 20 пр4 сайта? И другото което е, ти какво ще върнеш в замяна?

И само да уточня ако сам правилно разбрал. Ако искаш пр6 да станеш, защо не си купиш един линк за $1000 на година пр9 примерно и така ще станеш пр6
 

Горе