Inframe SEO tools

Wellco

Active Member
Здравейте,

някой може ли да ми даде идея как мога да вмъкна готови SEO инструменти в своя сайт.

Пример: да сложа инструмент за създаване на сайтмап в дадена страница, да сложа инструмент за проверка на мета тагове...

Благодаря предварително.
 
Здравей, напиши дали сайта ти е с готов CMS или custom и съответно какъв е.
Така шанса за отговор ще е по-голям.
 
Може да покажеш който си искаш сайт в ифрейм ама ше е барабар с брандинга и всичко останало. Едва ли искаш нещо такова.

Най-добре си направи тулчетата сам. Из Гитхъб сигурно има (полу)готови - буташ кода в някой темплейт файл и може и да проработи...
 
Искаш за себе си ли да ги ползваш тези инструменти, или посетителите на сайта ти?

Ако е за посетители виж в codecanyon:


Това е за някакъв базов одит на url https://codecanyon.net/item/wp-seo-propeller-advanced-seo-analysis-tool/20921178

Разцъкай, има интересни неща и все нещо ще ти свърши работа, за безплатни решения ме съмнява да намериш.

iframe не виждам смисъл да ползваш
 
страхотен акъл даваш тцтцтцтц/.//////////////
хаха..... е, то е ясно, че най-добре е да си купи Premium версията, но всеки е тръгнал от някъде и докато се научи трябва да мине по този път, поне според мен. Не е задължително да се вслушва в моя съвет, има и други :D
 
хаха..... е, то е ясно, че най-добре е да си купи Premium версията, но всеки е тръгнал от някъде и докато се научи трябва да мине по този път, поне според мен. Не е задължително да се вслушва в моя съвет, има и други :D
Аз имах в предвид да се добавят инструменти в самия сайт и посетителите, чрез тези инструменти да могат да направят различни анализи на уебсайтове.
 
Аз имах в предвид да се добавят инструменти в самия сайт и посетителите, чрез тези инструменти да могат да направят различни анализи на уебсайтове.
Извинявам се, значи не съм разбрал. Ще буташ семръш-а ли? :D
 
Извинявам се, значи не съм разбрал. Ще буташ семръш-а ли? :D
не се прави на ударен с кърпа, ти също си търсил варианти да вградиш някакви дребни инструменти в сайта си сто процента съм сигурен.
 

Горе