Ingress играете ли ?

От: Ingress играете ли ?

Ето една идея за популяризиране на уеб сайт.
Имате излишен активиращ код. Пускате някъде съобщение, че в еди кой си сайт има скрит активиращ код.
И ще настане едно търсене ... :lol:
 
От: Ingress играете ли ?

получих покана, ама са прецакали играта. В момента може да се играе само на резолюция по-голяма от 480x800
и мисля че е умишлено :(
дано все пак го оправят този бъг

Моя телефон е с резолюция 480х800 и ми върви.
 
От: Ingress играете ли ?

така де, на такава резолюция върви.
На по малка неще. Хората са пропищяли по форумите, че след ъпдейта не им бачка играта, като са с по малка резолюция.
Я дайте идея къде бих могъл да си пусна активиращия код на търг :)
 
От: Ingress играете ли ?

така де, на такава резолюция върви.
На по малка неще. Хората са пропищяли по форумите, че след ъпдейта не им бачка играта, като са с по малка резолюция.
Я дайте идея къде бих могъл да си пусна активиращия код на търг :)

Понеже си писал по-голяма от тази и тествах да видя дали вече и при мен не върви. Относно кода, не знам дали става за друг мейл, освен този, с който е кандидатствано.
 
От: Ingress играете ли ?

По правилата е забранено да се продават активиращите кодове. И аз имам един излишен, но все още решавам какво да го правя ..
 
От: Ingress играете ли ?

Ако някой масов убиец реши да избие няколко нерда - определено няма да се очудя ако ви създаде някой портал и ви събере 10-20 души и да ви изтрепе в някоя гора или склад , докато го превземате с телефончетата си.
 
От: Ingress играете ли ?

Ако някой масов убиец реши да избие няколко нерда - определено няма да се очудя ако ви създаде някой портал и ви събере 10-20 души и да ви изтрепе в някоя гора или склад , докато го превземате с телефончетата си.

Няма страшно, като си сложат по 4 Portal Shield -Very Rare. Ако ще и 8-ми левел да е нападателя. Няма шанс! :lol:
 
От: Ingress играете ли ?

Ако някой масов убиец реши да избие няколко нерда - определено няма да се очудя ако ви създаде някой портал и ви събере 10-20 души и да ви изтрепе в някоя гора или склад , докато го превземате с телефончетата си.

Вчера се запознах с човек от Съпротивата (аз съм вече от Просветените) докато му бутах порталите из стария град в Пловдив и даже успях да му открадна няколко от резисторите (явно играеше с два акаунта и хвърляше на земята предметите и аз ги налазих). Иначе, няма как да събере повече от 2-3 човека (това за България, в чужбина са по маниаци и може и по големи групи да се събират).
 
От: Ingress играете ли ?

Вчера се запознах с човек от Съпротивата (аз съм вече от Просветените) докато му бутах порталите из стария град в Пловдив и даже успях да му открадна няколко от резисторите (явно играеше с два акаунта и хвърляше на земята предметите и аз ги налазих). Иначе, няма как да събере повече от 2-3 човека (това за България, в чужбина са по маниаци и може и по големи групи да се събират).

Предател, аз съм от съпротивата. Ела да се уговорим и да се срещнем реално на 4 очи :)

Майтапа настрана, играх я преди около седмица и нищо не съм правил до сега, само някакво тестово и събирах едни точки по земята, които ми дават енергия. Не намерих наблизо някакви портали или нещо подобно, та още не съм играл реално. Честно казано не ми се видя кой знае колко интересно, може много повече неща да се измислят за такъв тип игра.
 
От: Ingress играете ли ?

@mvmrik в щаба се подготвят стратегиите, гледат се къде има портали, какъв левел са с какви защити и т.н. снаряжаваш се и отиваш на място да атакуваш ..
 
От: Ingress играете ли ?

Предател, аз съм от съпротивата. Ела да се уговорим и да се срещнем реално на 4 очи :)

Майтапа настрана, играх я преди около седмица и нищо не съм правил до сега, само някакво тестово и събирах едни точки по земята, които ми дават енергия. Не намерих наблизо някакви портали или нещо подобно, та още не съм играл реално. Честно казано не ми се видя кой знае колко интересно, може много повече неща да се измислят за такъв тип игра.

В новата версия интегрираха добавяне на портали в реално време - маркираш на картата позицията, на която си, снимаш обекта и го пращаш в "щаба" за одобрение. Общо-взето т'ва е идеята - ако всеки играч пусне заявка за по няколко портала из града - много бързо ще се напълни с портали и с места за игра. ;-)
 
От: Ingress играете ли ?

От доста време я играя, но доста рядко таман направих 6lv. Имам познати за месец, месец и нещо качиха до 8.
Кое ниво сте?
 
От: Ingress играете ли ?

Те преди години и в Lineage си организираха PVP на живо в Китай с реални мечове и имаше доста осакатени и убити . Това, че на някой му хлопа дъската, не означава, че играта е виновна .

Ха-ха-ха, ей спрете се хора!
Както се казва в едно гейм клипче на края - This is real life! :)
 
От: Ingress играете ли ?

Да вдигна малко темата. От месец и нещо съм вече L8. Големи стратегии, дебнене, среднощни акции и забавление става.
В Северна България се води ожесточена битка за територия и господство. :)
Играе ли я някой? напредък.. това онова ?!
 
От: Ingress играете ли ?

Бях я почнал за няколко дни, но се усетих как вървя по улицата и цикля в телефона за портали и събиране на някакви душевни частици или каквото беше. Играта е много добре намислена и, може би, именно там е проблемът! :D
 
От: Ingress играете ли ?

Всеки ден ..
qucx5Fx.jpg


И любимата ми
IMG_20150530_213043.jpg

Групова снимка на жабите!
 

Горе