Предлагам: Inspire Infinity - графичен дизайн

Един Mascot дизайн за Еспорт отбор. Определено през 2017 година ще наблегна доста на този стил дизайни. Време за изработка около 10 часа.

m2BMU1a.png
 
Дизайн на етикети за смутита (фрешове). Интересното на тези етикети е, че ще бъдат закачени на бутилките, а не както сме свикнали да виждаме залепени. Над логото ще бъде направена дупка през която ще минава конеца.

За всеки етикет използвах различен цвят доближаващ се до цвета на напитката.

ПС. Имайте предвид, че това са неизрязаните етикети.

l1QsLhF.png
 
Последно редактирано:
Честита Нова Година, колеги и приятели!
Реших да започна новата година с редизайн на корицата ми във фейсбук. Първият ми дизайн за 2017г. Останах доста доволен от резултата, надявам се и на вас да ви хареса.

Свободен съм за поръчки!

vhLkN11.png
 
Най - накрая и аз се сдобих с покана в Dribbble!

Вече може да следите работата ми и там - цък
Ако има някой активен там, от дизайнерите във форума, да каже ;д
 
За хората, които не ме следят във фейсбук (а трябва! ;) ) ето ги топ 3 креативни дизайна, които направих през 2016г. Дано ви харесат и ще се радвам да харесате страницата ми, че искам да показвам дизайните си на света... :Д

Свободен съм за поръчки!

Facebook | Instagram | Dribbble

BMuUHtN.png
 
T One Music е компания, която отваря нов офис/магазин с име T1 Sounds и искаха да направя лого за новия им магазин. Ще се продават музикални инструменти и аксесоари. Много ме кефи как Т и 1 са скрити в логото. Много ми хареса крайния резултат и на тях също. Ето го и коментара, който оставиха за работата ми:

"George was great! He sent us many logo designs and asked for feedback and made appropriate changes in a timely manner. Definitely recommend him!"

GOk2VV0.png
 
Здравейте, проекта върху, който работих в последните няколко дни. Целта беше да създам лого, което отразява същността на фирмата, а именно - храна приготвена с любов и доставка до вашия дом, купон или събитие. Исках да пресъздам това движение (доставка) в логото, а всъщност какво е доставка? Преместване на стока от една точка до друга ии ето за това направих вилицата да свързва двете точки на i-тата.

Ако ви харесва може да го харесате в страничката ми във фейсбук като кликнете на снимката. Определено това е един от любимите ми проекти.

Може разгледате и другите дизайни, които съм качил там.

 
  • Like
Реакции: red
Още един дизайн на корица. Исках да смеся природата с технологията. Това е напълно нов стил за мен, но съм доволен. На вас харесва ли ви?


kQt56Or.png
 
Исках да видя как би изглеждала корицата ми във фейсбук в класичеки/ретро стил. Ето го и резултата.

TUyP9ih.png
 
Здравейте колеги!

Пиша с една молба, дали ще е възможно хората, които са работили с мен и ползват фейсбук да оставят едно ревю за рабоата ми във фейсбук. Предпочитам на английски, но и на български става.

www.facebook.com/inspireoox

Благодаря предварително!
 

Горе