Предлагам: Inspire Infinity - графичен дизайн

Happy George

Active Member
Рейтинг - 100%
18   0   0
Последно редактирано:

Happy George

Active Member
Рейтинг - 100%
18   0   0
Ревюта за работата ми извън форума:

"I hired George to make a logo and .. This guy is amazing! He is very talented, creative, friendly. You must hire him if you need good stuff to be done. I can't tell you how happy I am with the final logo :)"

- Клиент от Upwork

"George did the work in less than 30 minutes and made verry quick adjustments when needed. I'll definitely hire him again !"

-
Клиент от Upwork

Последно редактирано:

AeonSpoke

Active Member
Рейтинг - 100%
1   0   0
Поздравления за перфектната и професионална работа! В най-скоро време мисля да се възползвам от услугите ти!

Happy George

Active Member
Рейтинг - 100%
18   0   0
Ъпдейтнах втория ми пост с принт материали и корици, които съм правил на скоро. Свободен съм за поръчки.

Happy George

Active Member
Рейтинг - 100%
18   0   0
Здравейте хора, искам да представя работата си и по малко по различен начин. Смятам да направя описание на логата ми, защото смятам, че това е цяла наука и зад всеки един символ или цвят има послание. Понякога посланията са скрити в логата и ние трябва да ги открием. Надявам се да ви е интересно.

Ще започна с един от любимите ми проекти тази година. АСА е ресторант, в който се предлага предимно риба. В описанието на проекта беше наблегнато, че логото трябва да изглежда модерно, луксозно, семпло и стилно. Цветовете са бяло и златисто, което подчертава лукса на ресторанта. Шрифта е в стила на символа отпред.
Исках да добавя символ, който не е толкова ясно изразен, за да има малка загадка. Сигурен съм, че първия път когато погледнете логото, ще се зачудите какъв е този квадрат отпред.
Ако се загледате внимателно ще видите, че всъщност това е рибка.

Свободен съм за поръчки.

plamenboss

Member
Рейтинг - 100%
5   0   0
Възложих на колегата да ни изработи Лого и спокойно мога да кажа, че е удоволствие да се работи с него. Много добре свършена работа преди крайния срок. Добра комуникация и отзивчивост. Според мен може да се разчита на него. Искам да му пожелая успех и да е все така добър в работата си .

Happy George

Active Member
Рейтинг - 100%
18   0   0
Благодаря за хубавите думи!

Днеска ще споделя още един проект, който правих на скоро. Клиента искаше семпло лого и мисля, че го постигнах с предложението ми. Компанията ще продава основно био хранителни добавки насочени към хора, които искат да подобрят начина си на живот. В иконката, която направих исках да има някаква символика - за това реших да използвам инициалите на продукта V - C. Ако се вгледате ще ги откриете "скрити" в логото.

Свободен съм за поръчки.

Happy George

Active Member
Рейтинг - 100%
18   0   0
Лого за ресторант, в който предлагат предимно сандвичи. Интериора на ресторанта е луксозен и по стените са написани цитати на известни личности. На опаковките за сандвичите също има цитати и изглежда това е запазената "марка" на ресторанта. За това и вкарах кавички в логото. Логото трябваше да е луксозно и изчистено, цветовете тъмно кафяво и златисто.

Доста се чудих дали да не добавя някакъв сандвич или хамбургер, но реших да оставя изчистен вариант. След това добавих чертите отгоре и отдолу, които да "претискат" името наподобявайки сандвич.

Свободен съм за работа!

Vulgar

Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Работил съм с момчето прави чудеса, и ще останете приятно изненадани. Изключително коректен и отзивчив. Силно препоръчвам :)

Happy George

Active Member
Рейтинг - 100%
18   0   0
Здравейте, приятели!
Официално завърших първата ми илюстрация. Това е доста нова за мен материя и се надявам да ставам все по-добър с всяка следваща.
Всъщност ми беше много интересно да я направя и най-вероятно ще направя и "нощна" версия с луна и звездички. Надявам се да ви хареса... ;>

Stay Inspired!

Happy George

Active Member
Рейтинг - 100%
18   0   0
Здрваейте!

Искам да споделя последното си лого за онлайн магазин за фитнес уреди. Целия проект е още в самото начало.
Свободен съм за поръчки! Прочетете първия пост, ако искате да поръчате дизайн, за да не си губим взаимно времето.

Happy George

Active Member
Рейтинг - 100%
18   0   0
Един Work in Progress проект, напълно ръчно направен шрифт. С пускането на проекта, ще пусна и завършения вид.

Свободен съм за поръчки!

Happy George

Active Member
Рейтинг - 100%
18   0   0
Добавям още едно лого към портфолиото си. PetBoardings е хотел за домашни любимци. Клиента искаше логото да е в един цвят, да съдържа лапичка и къща. Беше доста доволен от резултата, както и аз.

Свободен съм за поръчки.

Happy George

Active Member
Рейтинг - 100%
18   0   0
Вдигам темата. Свободен съм за поръчки.

Искам да споделя двете ми социалки, ако ви харесва работата ми, може да ме следите и там.
Фейсбук - цък
Инстаграм - цък

Горе