IQ TEST Affilliate подобие

От: От: IQ TEST Affilliate подобие

Blinky: щом сайта е толкова посещаван, значи бизнес модела му работи. Това че 5лв за СМС се виждат много за България е отделен въпрос. Въпреки всичко ще се намерят хора които да си платят. А дали са глупави тези които ще си платят - оставям те ти да си прецениш.Нека също да сме наясно - аз съм И с маркетинга И с продажбите ;) Във форума от 1 година не са се обсъждали никакви тенденции и новости. Но да не минаваме в офтопик зоната - по добре ми говори с ЛС ;)

Той въпросът не е в 5-те лева, а в това, че е добре в началото да предупредите за тях и който иска да си решава теста, но да знае, че накрая ще има да ви дава 5 лв.
 
От: От: IQ TEST Affilliate подобие

Въпреки всичко ще се намерят хора които да си платят. А дали са глупави тези които ще си платят - оставям те ти да си прецениш.

АМИ АЗ МОГА ВЕДНАГА ДА ТИ ДАМ НЕОПРОВЕРЖИМО ДОКАЗАТЕЛСТВО ЧЕ САМО ГЛУПАВИТЕ ПРАЩАТ !!!

искаш ли ?

ЕТО - АЗ СЪМ АДСКИ УМЕН - А НЕ ДАДОХ ПЕТ ЛЕВА- ТЕГЛИХ ВИ ЕДНА МАЙНА И ЗАТВОРИХ САЙТА.
Кво е заключението ?- Умните не сме глупави !!! - Това е !

А аз съм казал отдавна - да го духат потребителите ! - щом са олигофрени ама си мислят че са умни и искат да си го докажат с тея пет лева тяхна работа :)
те пращат и смс си на телефон който да им отговори дали им изневерява гаджето - така че ... Яд ме е че лъжете така хората - но пък и ме е яд на хората че са тъпи овце
ТАКА ЧЕ СТРИЖЕТЕ СИ СТАДОТО И ТОВА Е !!!
 
От: IQ TEST Affilliate подобие

Така както говорите някой ще си помисли че сайта е мой :) Amoun аз именно това искам да кажа на останалите но с по-меки думи - че доста често глупостта води напред. Щом алексата на този сайт е 11К - значи е доста посещаван. Щом е доста посещаван - значи има глупави хора които да пратят СМС-а. А щом има такива които плащат - значи тази схема работи.

Колкото и да си чешем езиците - хората правят пари от това.
 
От: IQ TEST Affilliate подобие

По тая логика и схемата на Кешфиеста също работи. Другата схема, която работи е тая с предаването на метални решетки на вторични суровини.
fani7117, излез от Матрицата.
 
От: IQ TEST Affilliate подобие

VtoriChepik;113103 fani7117 каза:
каквото и да си приказваме тука няма излизане от матрицата хора ...това е лошото
 

Горе