IQ TEST Affilliate подобие

Chenio

New Member
Този сайт плаща комисионна за правенето на IQ тестове и след това потребителя да прати смс от 4.80 за да види резултата си.
Вие получавате определен процент от тези 4.80.
Плаща с мънибукър, пейпал, банков трасфер.

Моля стането ми реферали (регистрирайте се под мен и си направете по 1 тест)
Аз имам вече 7.56лв.
Сайта плаща на 2лв - мънибукър
10лв банков трансфер
и 10лв пейпал
ето и линка ми - http://bg.iq-test.eu/#310041
http://bg.iq-test.eu/#310041
Сайта е известен в много страни по света и до момента е изплатил 460 хиляди лева
 
От: IQ TEST Affilliate подобие

Този сайт плаща комисионна за правенето на IQ тестове и след това потребителя да прати смс от 4.80 за да види резултата си.
Вие получавате определен процент от тези 4.80.
Плаща с мънибукър, пейпал, банков трасфер.

Моля стането ми реферали (регистрирайте се под мен и си направете по 1 тест)
Аз имам вече 7.56лв.
Сайта плаща на 2лв - мънибукър
10лв банков трансфер
и 10лв пейпал
ето и линка ми - [url]http://bg.iq-test.eu/#310041[/URL]
[url]http://bg.iq-test.eu/#310041[/URL]
Сайта е известен в много страни по света и до момента е изплатил 460 хиляди лева

Това е доста непочтен сайт, защото за дължимата сума от 4.80 ти съобщават чак след като си направил теста. Преди това никъде не става въпрос за плащане.

Според мен е доста некоректно към потребителите. Аз никога не гих пратил SMS, който ми е поискан по такъв начин.
 
От: От: IQ TEST Affilliate подобие

Това е доста непочтен сайт, защото за дължимата сума от 4.80 ти съобщават чак след като си направил теста. Преди това никъде не става въпрос за плащане.

Според мен е доста некоректно към потребителите. Аз никога не гих пратил SMS, който ми е поискан по такъв начин.


ДА АЗ МИНАХ ТЕСТА С ОТЛИЧЕН !!!
ИЗЛЕЗЕ ЧЕ СЪМ АДСКИ УМЕН - ЗАЩОТО КАТО МИ НАПИСА ПРАТИ СМС
ИМ КАЗАХ ДА СИ ИВАТ МАКЯТА И ЗАТВОРИХ САЙТА :)

лично съм доволен от този тест щото това показа колко умно спестих 5 лева :)

НАИСТИНА СА НАГЛИ КОПИЛИНЦА СОБСТВЕНИЦИТЕ ЗАЩОТО ТИ КАЗВАТ ЗА СМС-СА ЧАК СЛЕД КАТО СИ СИ ИГРАЛ 15 МИНУТИ ДА СЕ ТЕСТВАШ
заслужават да го забраня и от гогле да ми се показва
ама пък и потребителите са тъпи парчета така че заслужават да ги клатят с подобни сайтове :)
 
От: IQ TEST Affilliate подобие

Абе, по някога си мисля, че нарочно някои седят и търсят само некви глупости в интернет с цел да се излагат пред другите, било нещо за кликане, тестове (за бременост), ала бала... :)

Дайте да дам малко контет да се рирайтне вместо да ви ги ражда главата такива, а там парите са повече от реални. ;) Или някой друг линк да субмитнете тук там....
 
От: IQ TEST Affilliate подобие

Абе, по някога си мисля, че нарочно някои седят и търсят само некви глупости в интернет с цел да се излагат пред другите, било нещо за кликане, тестове (за бременост), ала бала... :)

Дайте да дам малко контет да се рирайтне вместо да ви ги ражда главата такива, а там парите са повече от реални. ;) Или някой друг линк да субмитнете тук там....

Нали се сещаш че най-лесно се печели от глупоста на хората :) Нека им е зле с 11К в алекса ...
 
От: IQ TEST Affilliate подобие

какво ли не измислят хората за да печелят :)

не че одобрявам програми от сорта ,но не е задължително да е глупав човек щото е платил 5 лв. на тази програма ..може пък да се дължи на неопитност отначало е трудно в интернет ....а и всеки може да си дава парите за каквито тестове и за каквото си поиска.......например баба ми казваше , че аз съм глупачка щото си давам парите за пушек :)
 
От: IQ TEST Affilliate подобие

Този сайт съм го срещал преди време и още по външния вид разбрах,че са измамници.Обаче преди 2-3 дена за н-ти път попаднах на него и направих теста.Е доста .... им теглих добре,че го претупах на бързо.
 
От: От: IQ TEST Affilliate подобие

какво ли не измислят хората за да печелят :)

не че одобрявам програми от сорта ,но не е задължително да е глупав човек щото е платил 5 лв. на тази програма ..може пък да се дължи на неопитност отначало е трудно в интернет ....а и всеки може да си дава парите за каквито тестове и за каквото си поиска.......например баба ми казваше , че аз съм глупачка щото си давам парите за пушек :)

аре бе? неопитност
аз колкото и неопитен да съм бил не съм пратил ни един смс за нищо и никога
освен за генералство в булфлитя.

не е до неопитност а до глупост според мен
 
От: IQ TEST Affilliate подобие

amoun ами то и аз съм глупава , народа виси по кръчми ..пък аз пращам СМС-си да се регвам и да чета закони , наредби и др. простотии в лекс.бг..

опита в интернет си е важен според мен .....ама те сега децата се раждат умни и научени :) и няма начин да се лъжат от сайтове дето им искат СМС- си за IQ ли по други подобни кешфиести :)
 
Последно редактирано:
От: IQ TEST Affilliate подобие

Бе нека си печелят от глупостта на хората, но има къде къде по професионални начини да печелят от глупостта :) И то без никой да разбира :) Но повечето са далече от това ниво :)
 
От: IQ TEST Affilliate подобие

Аз не искам да се карате хора. ;) Както се казва един албум на г-н 100 кила - "По-добре гаден, отколкото гладен" важи и за агресивните и неморалните хора. Все пак и тук гоним кинтата, така че сме на ръба между двете. ;)
 
От: IQ TEST Affilliate подобие

Аз не искам да се карате хора. ;)

няма начин просто :) кога сме се карали :)

не е приятно някои да разправя , че може да печели от глупостта на останалите щото пък някой друг печели от неговата глупост ......ама тя така е тръгнала темата....
 
Последно редактирано:
От: IQ TEST Affilliate подобие

harkon: „Няма нищо по-глупаво от желанието да бъдеш винаги по-умен от всички.“ — Ларошфуко

adi: Във форум във който се продават основно хапчета, виагри, добавки и други набухватели няма как да се обясни значението на думата морал ;)
 
От: IQ TEST Affilliate подобие

Тук съм длъжен да се съглася с теб. Не може да си по права. ;)

Ама айде да не сме ние глупавите... :)

Този модел не е нов, само се модифицира.Сайтовете са мултинационални в смисъл,че езикът и условията са в зависимост от държавата на потребителя.Ето ви подобна Todes-Test. com Някой от вариантите са доста по-нагли.Потребителят се съгласява да получава до 3 СМС на ден които естествено плаща и така на месец телефонната му сметка се раздува с около 60 евро на месец.
 
От: IQ TEST Affilliate подобие

Е какво да продават хорат: захарни петлета и панделки. :)

А и да сме наясно - ти си с маркетинга, а не с продажбата. Тук, във форума, се обсъждат тенденции и новости в онлайн маркетинга и бизнеса. Моля изразявайте се правилно поне. ;)
 
От: IQ TEST Affilliate подобие

Blinky: щом сайта е толкова посещаван, значи бизнес модела му работи. Това че 5лв за СМС се виждат много за България е отделен въпрос. Въпреки всичко ще се намерят хора които да си платят. А дали са глупави тези които ще си платят - оставям те ти да си прецениш.


А и да сме наясно - ти си с маркетинга, а не с продажбата. Тук, във форума, се обсъждат тенденции и новости в онлайн маркетинга и бизнеса. Моля изразявайте се правилно поне

Нека също да сме наясно - аз съм И с маркетинга И с продажбите ;) Във форума от 1 година не са се обсъждали никакви тенденции и новости. Но да не минаваме в офтопик зоната - по добре ми говори с ЛС ;)
 

Горе