Iskam nqkoi da mi ubesni kak se pravqt tiq saitove

Parapunov

New Member
iskam nqkoi da mi ubesni ot 0-ta kak stava vsichko ako moje kak se pravqt tiq saitove sas kakvi programi kakvo se reklamira gore dolu kak stoqt neshtata sas pechalbata da sam naqsno che iskam da se zanimavam s takova no gledam nqkvi sitove da se pravqt a nz kak stava neshtata ... ako nqkoi moje da mi ubesni shte sam mn blagodaren
 
Parapunov каза:
iskam nqkoi da mi ubesni ot 0-ta kak stava vsichko ako moje kak se pravqt tiq saitove sas kakvi programi kakvo se reklamira gore dolu kak stoqt neshtata sas pechalbata da sam naqsno che iskam da se zanimavam s takova no gledam nqkvi sitove da se pravqt a nz kak stava neshtata ... ako nqkoi moje da mi ubesni shte sam mn blagodaren

Първо добре дошъл приятелю. Ми виж сега аз ще ти кажа че и аз като влезох за първи път и написах 1към1 пост като твоя. Тук оба4е нещата не седят така :
1.пиши на кирилица - все пак поне тук да сме малко българи
2.почни да четеш - в форума има много секции пълни с разнообразна и изчерпателна
3. когато вече натрупаш знания можеш да задаваш конкретни въпроси. Тогава със сигурност някой ще ти отговори. :wink:

Това е от мен и ти пожелавам приятно прекарване в форума за ОНЛАЙН ТЪРГОВИЯ И ОНЛАЙН МАРКЕТИНГ
 
Добре де неможе ли да ми пообесниш малко как стават нещата как се прави този саит кажи ми основните работи ?
 
Прочети изписаното във форума . Без четене и с мързел няма да успееш да направиш някакъв сайт, камо ли да печелиш от него . :wink:
 
Ами все пак ние тук повечето се занимаваме с правене на сайтове и пари от тях, но въпреки всичко няма да седнем да ти даваме частни уроци как се прави сайт, иначе за пари от него по-може :)

Ето ти един линк, там има всичко нужно за да разбереш как се прави един сайт ЦЪК
 
Здрасти и добре дошъл тук. Ето някои теми за четене:

Какво е Affiliate Marketing - Как се изкарват пари със сайт

Как Да Печеля Пари Чрез Афилиейт Програмите (Affiliates)???

Как да си докарваме достатъчно пари от Интернет

И после може да почнеш хардкор темите за SEO, PPC, Gorilla Marketing....

След няколко прочетени поста, ще имаш визия за нещата и как да се рекламираш онлайн. :)

Успехи и много приятно изкаване тук.
 
Първо се научи как да правиш сайт (колегите са дали линкове). После се научи какво е дизайн на сайт. Следва оптимизация за търсачки. И след това ще четеш за афилиейт маркетинг и как се промотират продукти онлайн.

(май го шашнах човека) :)
 
Подробни инструкции:

1. Прочиташ и научаваш из основи езика HTML
2. Намираш си безплатен WYSIWYG редактор и започваш да експериментираш. Правиш няклко пробни странички, като за предпочитане е да ползваш чист HTML
3. След като създадеш въображаемия сайт на компютра си избираш си сериозна хостинг компания от която купуваш хостинг и домейн
4. Качваш всичко на сървъра и започваш да оптимизираш за избраните от теб думи. Всичко за избора на хостинг, избора на домейн, избора на ключови думи и всичко остнало го има тук във форума.
5. След като оптимизираш и пресметнеш всички думички и тяхното местоположения качваш сайта по основните директории с висок PR - това ще ти помогне доста повече от колкото да го качваш в търсачките.

В общи линиии на този въпрос с тоз отговор.

А мислех да отговарям така:
От 0-лата всико става с МНОГО ЧЕТЕНЕ.
Сайтовете се правят със ЗНАНИЕ и УМЕНИЕ. Необходимо е и чувство за красота и познаване на взаимодействието между цветовете.

Предлагам ти последен вариант:
Броиш няколко хилки и сайта ще бъде готов за няколко дни.
 
Като начало може да си свалиш някой фрее темплейт и да си го едитнеш поне ще си спестиш часове работа а и в началото е малко трудно до като не станеш един уебмастер ;)
 
Penev75
Човек направо ме разби с този аватар. Чудя се аз тази буболечка на монитора ми защо не мре натискам я а тя продалжава да шета :roll:
 
Ами аз какво да ти кажа. Аз както вече те посъветваха почнах от ХТМЛ, но се насочих към Джуумла, защото ннямам достатачно време да разучя из основи езика. За да имаш подобна програма обаче ти трябва хост и домеин които се заплаштат, но най-добрият вариянт наистина е да започнеш с мн четене по форумите и проби на ПиСи-то ти :) от мен това и Успех
 
Ще ти дам още един съвет ако незнаеш как да направиш сайт. То научи се как се печели от интернет и от сайтове.
-Избери си някаква тема от която може да печелиш пари и след това си купи готов сайт на същата тема. :shock:
 

Горе