IT сайт се продава

От: IT сайт се продава

Как е умрял ? Моля бъди по-конкретен! С тези опрделения воъбще не мога да те разбера....

не съм за 10 лв.! и никога не бих го дал за толкова...по-дкоро бих го оставил на вятъра ...
 
От: IT сайт се продава

Сайта има потенциал определено, струва повече от 10 или 20лв. никой не отрича, нов момента е слаба посещаемостта, трябва да се инвестира в реклама и да се направи SEO за да потръгне сайта, искам да се видим лично защото според мен сделка се прави очи в очи най-добре, за да няма после излъгани и сърдити, нищо лично към никой това е мнението ми.
За да се определи точна цена която да е добра и за 2мата тряба да се обсъдят нещата по обстойно лице в лице, ако си зайнтересован нямам против да се видим и обсъдим евентуална сделка.

Успехи
 
От: IT сайт се продава

Ти в София ли си ?

аз ако дойда до Сф дори и да ти продам сайта за 50 лв. няма да мога да си покрия раходите .... :D

ако си сериозен ще намерим как да направим сделката....дори и виртуално! възможно най-сигурно и за двамата.

50 лв. не са много, нито болка за умиране - просто искам някой който да се занимава с него...
 
От: IT сайт се продава

Здрасти, цената си заслужава, но след дълъг размисъл и сметки стигнах до мисълта че в момента немога да си го позволя.

Успех с продажбата, относно цената хора не е болка за умиране както спомена по горе колегата, с малко повече желание и упоритост ще си ги избиете за месец :)
И за тези който казват че сайта е умрял, не е така, това че има моментна слабост не означава че няма потенциал и бъдеще, в подходящи ръце този сайт ще разцъфти :)

Лек ви ден на всички !
 
От: IT сайт се продава

Имам сериозен интерес към сайта моляте само да ми изпратиш на ЛС минималната цена на която мога да го купя и подробности относно договорката с хоста - към нея има ли условия за редовно поддържане на сайта, максимален брой изходящи линкове или каквито и да е било други ограничения, както и дали ако го продадеш уговорката остава същата.
Преди да купя сайта искам да е подновен домейна както си написал преди няколко поста.
 

Горе